Kamarádství mezi mužem a ženou

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 24.11.17 10:15
Kamarádství mezi mužem a ženou

Zastávám názor - asi divný, ze přátelství mezi mužem a ženou není možné bez nějakého třeba až za dlouho zamilování. Možná jen soudím podle sebe :zed: vždy na me všichni koukaj jak zjara. Podelte se o své názory. Vážně jsem tak mimo- kdyby jo, byla bych docela rada :P otázka zní: je možné mít nejlepší přátele opačného pohlaví, aniž byste se do sebe kdy zamilovali? Diskuze je jen tak na odlehčení.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 24.11.17 10:23

Za mě - není :mrgreen:
Ano, mám několik kamarádů (partnerovo přátelé, manželé mých kamarádek), ale to jsou takoví ti „normální kamarádi“.
Pokud se bavíme o kamarádovi, se kterým strávíš víkend u bedny, ke kterému jedeš ve dvě ráno, když ti někdo ublíží a kterýmu svěřuješ nejniternější věci, tak tam to podle mého vždycky sklouzne k něčemu víc. Jak jsou v tom city (a ty mezi nejlepšími přáteli musí být), tak se většina ženských i chlapů prostě neudrží.
beru to tak nejen ze zkušenosti s podobným přátelstvím s chlapem ( :roll: ), ale i s holkou. Já svojí nejlepší kamarádku naprosto vážně miluju ;)

zoidberg
Extra třída :D 11310 příspěvků 24.11.17 10:32
@Mar__tanka1983 píše:
Za mě - není :mrgreen:
Ano, mám několik kamarádů (partnerovo přátelé, manželé mých kamarádek), ale to jsou takoví ti „normální kamarádi“.
Pokud se bavíme o kamarádovi, se kterým strávíš víkend u bedny, ke kterému jedeš ve dvě ráno, když ti někdo ublíží a kterýmu svěřuješ nejniternější věci, tak tam to podle mého vždycky sklouzne k něčemu víc. Jak jsou v tom city (a ty mezi nejlepšími přáteli musí být), tak se většina ženských i chlapů prostě neudrží.
beru to tak nejen ze zkušenosti s podobným přátelstvím s chlapem ( :roll: ), ale i s holkou. Já svojí nejlepší kamarádku naprosto vážně miluju ;)

Souhlas.
Za mě - není.
Pro mě je možné mít známé, kolegyně, manželky mých přátel, se všemi si popovídám, ale tím to končí. Nikdy bych se jí nesvěřil s intimními problémy, nepožádal bych ji o pomoc se stěhováním, nebo bych s ní nemohl jít na striptýz strkat holkám bankovky za gaťky. Prostě opravdový užitečný přítel pro mě bude vždy jen muž.
Jako zkoušel jsem to jen se kamarádit, nešlo to, většinou to skončilo v posteli :nevim:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 24.11.17 10:33

Ja zastavam stejny nazor. Opravdu čistě kamaradsky vztah muzou mit spolu dve ruzny pohlavi jen tak, ze jsou dotyční pratele zaroven jine, spolu nekompatibilni sex. orietace. :lol: ( hetero + homosexual) a nehrozi tim absolutne zadne eroticke pnuti, nebo v pripade, ze se rokama ty milostne city otupi ci ztrati uplne, kdy ten platonicky okouzleny to proste vzda a najde si nahradu.

Ale chapu, ze si hodne lidi mysli opak, protože to ten kamarad muze hodne dobre skryvat, at uz z obavy ze kdyby priznal, ze citi neco vic, by o druhou osobu prisel, ztrapnil se apod…

Ono i z ciste biologickeho hlediska je to blbost, k zachovani druhu by se lidi primarne meli chtit mnozit, ne jen kamaradit a chodit na prochazky, kaficka :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.11.17 v 10:43

ivašot.
Kelišová 6000 příspěvků 24.11.17 10:33

Za mě - není. Nevím, jestli dojde na zamilovanost, ale na sex určitě. Minimálně jedna strana o něj - dříve nebo později - projeví zájem.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 24.11.17 10:36

@Catmum no myslím si, že opravdu to bývá vrtkavé.. a že pokud s někým budeš hodně a bude to chlap, může se ledacos přihodit.
Mám manžela, který byl kdysi mou vrbou, léčil mi poraněné srdíčko, plakala jsem mu na rameni až jsem se do něj zamilovala.
Můj muž tehdy kamarád byl šťastný, protože po mě už dávno toužil… A tak dneska už řadu let má svou vysněnou ženu a já jsem přišla na to, že ten člověk, kterému jsem se svěřovala a který tu byl vždy pro mě je právě ten, který mě má provázet v životě. :srdce:

lachtanice86
Kelišová 5447 příspěvků 24.11.17 10:38

Jo existuje. Mám kamaráda, v podstatě nejlepšího, už cca 19let. Ví o mne téměř vše. Nikdy k ničemu nedošlo, on zná mého muže, já jeho partnerky.

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 15639 příspěvků 24.11.17 10:45

Tak jistě, jak sem s nějakou holkou potřetí někde sám, tak musím celou schůzku hrát na píšťalu, aby kobra zalezla zpět do koše a nesyčela na ní pod stolem :roll:
Ale vážně - hoelk kamarádek kolem sebe mám docela dost, víme o sobě opravdu HODNĚ a nikdy na nic nedošlo, máme svoje soukromí a svoje životy. Nepopírám, že „jako na holky“ na ně občas kouknu a v duchu zhodnotím tělesné kvality, s některými si dovolím i nějaký peprný dvojsmyslný rozhovor, nicméně ne se všemi a ne vždy. Nicméně necudné myšlenky raději rozeženu, i když vím, že kdybych do toho trochu nastoupil, tak by se brzy dala. Je mi v jejich společnosti dobře a pícháním by se to celé zkazilo. Není důvod to dělat a naopak je důvod si svoje sexuální partnerky vybírat. :nevim:

Tableta
Závislačka 3929 příspěvků 24.11.17 10:47

Pokud je aspoň jeden z nich homosexuál, tak ano. Jinak ani omylem.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 24.11.17 10:48
@lachtanice86 píše:
Jo existuje. Mám kamaráda, v podstatě nejlepšího, už cca 19let. Ví o mne téměř vše. Nikdy k ničemu nedošlo, on zná mého muže, já jeho partnerky.

No, a vis jiste, ze kdyby si mu dala prilezitost, kdyby tam byl prostor, a vedel by, ze tim Vas vztah nijak neutrpi, ze by nic nezkusil? Vis tak jiste, ze ho absolutne fyzicky nepritahujes, nebo on tebe? Kdyby nebyla prekazka v podobe manzela apod, ze by se opravdu nikdy nic nestalo? :)

Příspěvek upraven 24.11.17 v 10:51

Blankaspl
Kecalka 201 příspěvků 24.11.17 10:49

Existuje. Mám takového kamaráda. Můžu mu říct všechno, nic nevykecá, můžu s ním kamkoli, nic se nestane. A jsem za něj ráda. A homosexuál není :)

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 15639 příspěvků 24.11.17 10:50
@Ms.Ragdoll píše:
No, a vis jiste, ze kdyby si mu dala prilezitost, kdyby tam byl prostor, ze by nic nezkusil? Vis tak jiste, ze ho absolutne fyzicky nepritahujes, nebo on tebe? Kdyby nebyla prekazka v podobe manzela apod, ze by se opravdu nikdy nic nestalo? :)

Je fyzická nepřitažlivost nutnou podmínkou přátelství? :think: :think:

Černá vdova
Echt Kelišová 8032 příspěvků 24.11.17 10:51

Existuje. Sama jednoho takové mám. Není homosexuál a já nejsem na holky. ;)

MarieP
Závislačka 2995 příspěvků 24.11.17 10:52

Myslím, že není… Myslela jsem si, že mám dobré kamarády a dřív nebo později vždy vyšlo najevo, že chtěli něco víc… A tak to podle mě prostě je, vždy je jeden citově zainteresovan a chtě by… :P

Mango_Lassi
Extra třída :D 12198 příspěvků 24.11.17 10:56

Je to možné. Takových kamarádů mám dost. Jako muži a žena se nepřitahujeme a tím je to vyřešené

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama