Kamarádství mezi mužem a ženou, věříte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 21:13

Kamarádství mezi mužem a ženou, věříte?

Jednoduchá otázka
Kamarádství muž a žena, oba šťastné zadání, máte to tak, nebo někoho takového znáte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6240
14.1.22 21:24

Mám dva blízké kamarady. Jeden zadaný, druhý ne. Proč by to nemohlo fungovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
14.1.22 21:28

Do jisté míry to fungovat může. Ale z vlastní zkušenosti bych radila spolu nechlastat, protože pak i kamarády napadají různé blbosti a kamarádství tím končí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23035

Ne, nemám, nevěřím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
@Anonymní píše:
Jednoduchá otázka
Kamarádství muž a žena, oba šťastné zadání, máte to tak, nebo někoho takového znáte?

Věřím, ale jak spolu začnou trávit vice času, je průser. Je to dost individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
14.1.22 21:32

Na kamarádství ano, na přátelství ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3029
14.1.22 21:36
@Anonymní píše:
Jednoduchá otázka
Kamarádství muž a žena, oba šťastné zadání, máte to tak, nebo někoho takového znáte?

nevěřím…mám několik skvělých kamarádů, mnoho prožitého…a všichni to dřív nebo později zkusili. Vždycky tam byla aspon krátká láska a přitažlivost. Ale vážím si jich za to, že i přes moje odmítnutí se rádi vidíme a scházíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17025
14.1.22 21:37

Jednou davali v televizi nejaky dokument a z nej vyplynulo, ze my zeny, dokazeme muze brat jen jako kamarady bez postranních úmyslu, oni nas ale nikoliv :P :lol: Myslim ale, ze za urcitych okolností, to lze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16665
14.1.22 21:42

Ano, ale jen pote, co si to intimne zkusite a je to nekompatibilni katastrofa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
14.1.22 21:43

Můj velmi blízky přítel je muž. Známe se roky a hned jak jsem se potkali, tak jsem věděli, že budem přátelé. Prožili jsme spolu hodně a ani jednoho z nás nikdy nenapadlo něco na toho druhého zkusit. Takže jo, jde to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11632
14.1.22 21:51

@Lucie_Sx hele na tom něco bude…měla jsem kamaráda, jednou mezi námi v opilosti něco bylo a poté jsme si oba vysvětlili, že jako fakt neeee. A stali se z nás opravdu nejlepší přátelé. Nikdy víc mě nenapadlo na něj myslet jinak. Přátelství skončilo díky jeho nové přítelkyni, ona na to přátelství mezi mužem a ženou nevěřila, tak jsem se raději stáhla. Nechtěla jsem mu bránit ve štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1593
14.1.22 21:51
@jájinka007 píše:
Můj velmi blízky přítel je muž. Známe se roky a hned jak jsem se potkali, tak jsem věděli, že budem přátelé. Prožili jsme spolu hodně a ani jednoho z nás nikdy nenapadlo něco na toho druhého zkusit. Takže jo, jde to :kytka:

Souhlasím. Mám kamaráda od vysoké, jezdili jsme spolu na stáže, dodnes jsme přátelé a ani jednou jsme spolu nespali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4401
14.1.22 21:52
@Jaaanča píše:
Do jisté míry to fungovat může. Ale z vlastní zkušenosti bych radila spolu nechlastat, protože pak i kamarády napadají různé blbosti a kamarádství tím končí.

Napadají. A nekončí. Teda ne vždy. Některé kamarádství si pokračuje, jakoby se vůbec nic nestalo. Ale důrazně doporučuju, nespoléhat na to. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6095
14.1.22 21:54

Jo. Mam par kamaradů, ke kterym mě nepojí sexualní napětí a myslim, že ani oni mě nechtěj opíchat. Domu bych je nechtěla, ale kdyz je potkam, tak si po punkersku zahlasíme.. jak je to všechno morbidně stupidní, že jsme v tom cajk a v podstate si v tom bordelu chrochtame!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6095
14.1.22 21:57
@Sonarka píše:
Jednou davali v televizi nejaky dokument a z nej vyplynulo, ze my zeny, dokazeme muze brat jen jako kamarady bez postranních úmyslu, oni nas ale nikoliv :P :lol: Myslim ale, ze za urcitych okolností, to lze…

Musíš smrkat jako hokejisti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat