Kamarádství mezi mužem a ženou, věříte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
210
14.1.22 21:59

Ne, je to friendzone.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5669
14.1.22 22:01

Jojo, jde to… mám s tím velmi dobrou a letitou zkušenost… a jde to i po rozchodu, ne, že ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20866
14.1.22 22:01

Jedna strana chce vždycky víc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82419
14.1.22 22:17

Věřím. Když on je na kluky a ona na holky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2216
14.1.22 22:23
@Anonymní píše:
Jednoduchá otázka
Kamarádství muž a žena, oba šťastné zadání, máte to tak, nebo někoho takového znáte?

Mám i znám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
14.1.22 22:32
@Bubla Bůčková píše:
Jedna strana chce vždycky víc ;)

Tak pokud ta strana nejsem já, tak pohoda…

Na kamarádství mezi mužem a ženou, bez postranních úmyslů, věřím. Mám takové výborné kamarády dva. Můj partner má bezva kamarádku už od střední, a i po x letech, když mají třídní sraz, u ní přespává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
14.1.22 22:44

Moje zkušenosti: preferuji mužské přátele a nikdy jsem s žádným kamarádem nic neměla, ale…věřím na kamarádství jen potud, pokud jsou i kamarádské projevy v normě, čitelné a nedávají prostor ke zbytečným pomluvám, kamarády znají i partneři a stýkají se nejlépe společně. Bude se sice jednat o dvojí metr, ale třeba dobrou kamarádku bych už partnerovi netolerovala a raději odešla.

Se současným přítelem jeho zadaná (a ve vztahu údajně spokojená) nejlepší kamarádka zcela veřejně flirtovala, neustále na něj sahala a měla tendence se slízat jen mezi čtyřma očima aby mu vykládala, jak má pro něj ze všech chlapů největší slabost a podobně. Hned, co jsem je viděla, bylo jasné, jak to je a přítel mi to později potvrdil. Kvůli ní se mnou ani nechtěl prvního půl roku ve vztahu spát, nebyl si jistý city ke mně. Až když mi ruply nervy a napsala jsem jí, ať si ho teda nechá, že jim „kamarádství“ kazit nebudu a s chlapem se tenkrát rozešla, dala ruce pryč a přítel ji až na základě jejího ochladnutí přestal vyhledávat. Její chlap ji nijak neusměrňoval, co vím, tak doma vládne ona.

Předchozí partner, žádný typický donchuán ale naopak velmi hodný a ochotný člověk, bohužel zneužíval mojí tolerance, byla to pro něj jen povolenka k nevěrám. A jakmile se kamarádka přilepila, už taky neřekl ne.

Příspěvek upraven 14.01.22 v 23:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
14.1.22 23:03
@Královna Kosmíru píše:
Jo. Mam par kamaradů, ke kterym mě nepojí sexualní napětí a myslim, že ani oni mě nechtěj opíchat. Domu bych je nechtěla, ale kdyz je potkam, tak si po punkersku zahlasíme.. jak je to všechno morbidně stupidní, že jsme v tom cajk a v podstate si v tom bordelu chrochtame!

Nouze naučila Dalibora housti :think:
Takže, za určitých okolností by si dala většina říct :cert:

PS: to nic nemění na tom, že by tě domů určitě nechtěli taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
14.1.22 23:15
@Anonymní píše:
Jednoduchá otázka
Kamarádství muž a žena, oba šťastné zadání, máte to tak, nebo někoho takového znáte?

Otázka obsahuje dvě tvrzení…
Kamarádství, muž a žena fungovat může jen pokud to mají spíš nastaveno jako „bratr a sestra“, ale i tak si myslím, že dříve nebo později alespoň myšlenkou zhřeší.

Oba šťastně zadaní a současně s kamarády - to už vylučuji.
To „kamarádství“ totiž partnera vede k tomu, že se s problémy svěřuje kamarádovi. Sdílí spolu věci, které jinak posilují vztah, vztah tedy není „posilován“ - zůstává kamarádství a vztah jde do kopru.

Některé vztahy ovšem mohou fungovat i v nastavení, kdy ti kamarádi jsou ve skutečnosti oficiální partneři - a důvěrný vztah je mezi kamarády. Prostě to mají prohozené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
14.1.22 23:24
@Sonarka píše:
Jednou davali v televizi nejaky dokument a z nej vyplynulo, ze my zeny, dokazeme muze brat jen jako kamarady bez postranních úmyslu, oni nas ale nikoliv :P :lol: Myslim ale, ze za urcitych okolností, to lze…

S tím plně souhlasím a doplním tu určitou situaci- muž gay, pak to jde. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
14.1.22 23:28

jó taky jsem věřil

Žil jsem léta v tom, že je to možné, proto jsem i partnerce toleroval její kamarády, no a nedopadlo to. jela paralelky celá léta, nakonec to prasklo a máme co lepit. Takže mám doma Herečku a fakt trpím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
14.1.22 23:41
@stalenaivka píše: Žil jsem léta v tom, že je to možné, proto jsem i partnerce toleroval její kamarády, no a nedopadlo to. jela paralelky celá léta, nakonec to prasklo a máme co lepit. Takže mám doma Herečku a fakt trpím.

Ano, takový byl můj předchozí vztah. Naivně jsem si myslela, že i u něj je to stejně nevinné. Opravy elektroniky jako zástěrka k pěkným večerům s vínečkem…
Na lepení po takovém zjištění bych se podruhé už vážně vykašlala, nestálo to za to, nedokázala jsem už důvěřovat a on to nakonec stejně nevydržel a jel si dál po staré lajně a přibral k tomu například i Tinder.. Díky bohu, že jsem se nakonec zamilovala zčista jasna jinde a okamžitě se rozešla. Za pět let jsem toho nelitovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
14.1.22 23:45
@Malči píše:
Ano, takový byl můj předchozí vztah. Naivně jsem si myslela, že i u něj je to stejně nevinné. Opravy elektroniky jako zástěrka k pěkným večerům s vínečkem…
Na lepení po takovém zjištění bych se podruhé už vážně vykašlala, nestálo to za to, nedokázala jsem už důvěřovat a on to nakonec stejně nevydržel a jel si dál po staré lajně a přibral k tomu například i Tinder.. Díky bohu, že jsem se nakonec zamilovala zčista jasna jinde a okamžitě se rozešla. Za pět let jsem toho nelitovala.

To se máš, já jí slíbil druhou šanci(byl jsem úplně na dně), ale teď když se to usadilo, a vím čeho všeho byla schopná, docela lituju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11577
14.1.22 23:47
@Anonymní píše:
Jednoduchá otázka

Jak jako verite? 8o Sveho nejlepsi kamarada mam uz xx let a nepripada mi to nijak neobvykle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
14.1.22 23:52
@PaníBovaryová píše:
Jak jako verite? 8o Sveho nejlepsi kamarada mam uz xx let a nepripada mi to nijak neobvykle.

A má tvůj protějšek taky kamarádky? Věříš mu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat