Kamarádství mezi mužem a ženou, věříte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
33980
16.1.22 12:01
@Josef_t píše:
Nouze naučila Dalibora housti :think:
Takže, za určitých okolností by si dala většina říct :cert:PS: to nic nemění na tom, že by tě domů určitě nechtěli taky.

Ten chlap musí být slepý, že opíchá všechno? Mám za to, že chlap, který za něco stojí, každé nedá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
16.1.22 12:01

Moje partnerka, měla 2 „kamarády“ pořád idealistický řečičky a „ve vší počestnosti“ dokonce o nich mluvila před vlastníma rodičema a když to prasklo, tak jsme všichní koukali! Nevím co si potřebovala dokázat, ale dokázala to, že mi úplně zničila pohled na ženský pokolení. Snažil jsem se to pochopit, člověk prostě někdy zalže, dělá kraviny, ale takové letité podvádění a herecké výstupy. A nejlepší: kdybych já někomu řekl svojí verzi a pak ona svojí, tak jí ještě divák polituje, prostě umí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 12:34

Kamarádi a láska

Zdravím,
Mám kamarádku 23 let potkavame se píšeme si trávíte spolu čas. Asi před rokem ode mě a syna odešla žena a já zůstal sám jen koho jsem pořad měl byla moje nejlepší kamarádka. Byla tu pořad pro mě denně jsme si napsali i 200 zpráv začali jsme se potkávat stále častěji i několikrát týdne začali si ve všem víc a víc pomáhat udělal bych pro ni vše mezitím ona odešla od přítele a já si myslel ze by z toho mohli být i něco víc.
Chvíli to vypadalo že ano, nebránila se líbání doteku a byli jsme pořad spolu ale najednou jako když utne! Naposledy kdy jsme se viděli a donesl jsem ji kytici jsme se několikrát políbili a najednou přestala psát a komunikovat. Nejhorší je že jsem se do ni zamiloval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
16.1.22 12:49
@stalenaivka píše:
Moje partnerka, měla 2 „kamarády“ pořád idealistický řečičky a „ve vší počestnosti“ dokonce o nich mluvila před vlastníma rodičema a když to prasklo, tak jsme všichní koukali! Nevím co si potřebovala dokázat, ale dokázala to, že mi úplně zničila pohled na ženský pokolení. Snažil jsem se to pochopit, člověk prostě někdy zalže, dělá kraviny, ale takové letité podvádění a herecké výstupy. A nejlepší: kdybych já někomu řekl svojí verzi a pak ona svojí, tak jí ještě divák polituje, prostě umí.

Nechápu, že pro takové ženy není brzdou ani partner, ale ani partnerka dotyčného „kamaráda“. Až mě otřepe, když si vzpomenu, že něco takového se se mnou dokonce chtělo přátelit, aby se snadněji mohla dostat k mému chlapovi… Brrr…
Kolik vám je vůbec let a jak dlouho jste byli spolu, jestli se mohu zeptat? Jestli vůbec stojí za to, udržovat vztah po nevěře a lhaní a raději nezačít jinde a s čistým štítem, pokud stejně nemáte žádné závazky.
Mé kamarádce byla třeba nevěra odpuštěna a pak do toho stejně šla zas, jen ji líp skrývala, žádné smsky, výmluvy, že jde za kamarádkou. Našla si zadaného kluka z práce, malinká firma, když se odpoledne za všemi zavřeli dveře, zůstali tam klidně sami. Nebo při obědové pauze. Chlap se to už nedozvěděl, protože se s ním stejně pak rozešla (z jiného důvodu). EDIT: Znám ji dlouhodobě a jí bych třeba kamarádství nikdy nevěřila. Dříve či později se vyspala prakticky s každým kamarádem, nehledě na jeho aktuální rodinný stav. Naštěstí moji chlapi nějak nemají touhu se příliš seznamovat s mými kamarádkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
16.1.22 13:44
@Pavel1111111 píše:
Zdravím,
Mám kamarádku 23 let potkavame se píšeme si trávíte spolu čas. Asi před rokem ode mě a syna odešla žena a já zůstal sám jen koho jsem pořad měl byla moje nejlepší kamarádka. Byla tu pořad pro mě denně jsme si napsali i 200 zpráv začali jsme se potkávat stále častěji i několikrát týdne začali si ve všem víc a víc pomáhat udělal bych pro ni vše mezitím ona odešla od přítele a já si myslel ze by z toho mohli být i něco víc.
Chvíli to vypadalo že ano, nebránila se líbání doteku a byli jsme pořad spolu ale najednou jako když utne! Naposledy kdy jsme se viděli a donesl jsem ji kytici jsme se několikrát políbili a najednou přestala psát a komunikovat. Nejhorší je že jsem se do ni zamiloval.

Tak možná úplně neodešla od toho přítele a ten jí dal na vybranou, alespoň tak to bylo u nás. Docela směšné bylo, že si jí její milenec chvíli i nárokoval(něco jako o co mi jde a co jí mám co zakazovat komunikaci) nemohl pochopit, že jeho láska vzala zpátečku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
16.1.22 13:56
@Malči píše:
Nechápu, že pro takové ženy není brzdou ani partner, ale ani partnerka dotyčného „kamaráda“. Až mě otřepe, když si vzpomenu, že něco takového se se mnou dokonce chtělo přátelit, aby se snadněji mohla dostat k mému chlapovi… Brrr…
Kolik vám je vůbec let a jak dlouho jste byli spolu, jestli se mohu zeptat? Jestli vůbec stojí za to, udržovat vztah po nevěře a lhaní a raději nezačít jinde a s čistým štítem, pokud stejně nemáte žádné závazky.
Mé kamarádce byla třeba nevěra odpuštěna a pak do toho stejně šla zas, jen ji líp skrývala, žádné smsky, výmluvy, že jde za kamarádkou. Našla si zadaného kluka z práce, malinká firma, když se odpoledne za všemi zavřeli dveře, zůstali tam klidně sami. Nebo při obědové pauze. Chlap se to už nedozvěděl, protože se s ním stejně pak rozešla (z jiného důvodu). EDIT: Znám ji dlouhodobě a jí bych třeba kamarádství nikdy nevěřila. Dříve či později se vyspala prakticky s každým kamarádem, nehledě na jeho aktuální rodinný stav. Naštěstí moji chlapi nějak nemají touhu se příliš seznamovat s mými kamarádkami.

Ahoj, už jsme starší 45 a jsme spolu cca 15 let, šanci jsem jí dal a opravdu se jí snažím pochopit, ale když pozoruju třeba její pracovní vztahy, jímá mě děs, dělá v ženském kolektivu a to jaké manipulace tam probíhají, co používá aby bylo po jejím. Říkám si jestli není lepší být sám?! Prostě se snažím být tu pro ní, ale zároveň cítím, že mi to nepřijde přirozené a že mi to hraní nevyhovuje. Jsem technik, všechno se snažím řešit v klidu a s rozumem a nikdy bych nevěřil, že mě něco tak totálně rozhodí, opravdu nevím kudy kam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1889
16.1.22 14:00
@Anonymní píše:
Jednoduchá otázka
Kamarádství muž a žena, oba šťastné zadání, máte to tak, nebo někoho takového znáte?

Ale ano existuje. Nicméně je to jako otázka:,, Jak moc nebezpečné je hrát si se sirkama ve stohu?,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 16:22

@stalenaivka ale ona od něj neodesla kvůli mě nikdy by mě nenapadlo udržovat vztah s někým kdo je zadaný ☝️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
16.1.22 20:12
@Anonymní píše:
Jednoduchá otázka
Kamarádství muž a žena, oba šťastné zadání, máte to tak, nebo někoho takového znáte?

Záleží co si pod tím kdo představuje. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
16.1.22 20:33
@Pavel1111111 píše:
@stalenaivka ale ona od něj neodesla kvůli mě nikdy by mě nenapadlo udržovat vztah s někým kdo je zadaný ☝️

Moc jasná mi u vás není chronologie, ale věř, že se lže, milenec té mojí žil také v tom jak je to u nás mrtvé a strašně se divil, když mě chyt rapl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4549
16.1.22 21:05
@Malči píše:
:D :(
No tak to už vůbec brzda není. Ty lovkyně si právě dělají cestu k milenci takovýmto zdánlivě mazaným způsobem. :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
16.1.22 22:34

Stačí jim FB, koukni někdy na profily některejch maminek, vždycky si říkám, co si ta slepice dokazuje? V podstatě sbírá potencionální milence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
16.1.22 23:01
@stalenaivka píše:
Moje partnerka, měla 2 „kamarády“ pořád idealistický řečičky a „ve vší počestnosti“ dokonce o nich mluvila před vlastníma rodičema a když to prasklo, tak jsme všichní koukali! Nevím co si potřebovala dokázat, ale dokázala to, že mi úplně zničila pohled na ženský pokolení. Snažil jsem se to pochopit, člověk prostě někdy zalže, dělá kraviny, ale takové letité podvádění a herecké výstupy. A nejlepší: kdybych já někomu řekl svojí verzi a pak ona svojí, tak jí ještě divák polituje, prostě umí.

Upsal jsi se - ex-partnerka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
16.1.22 23:04
@stalenaivka píše:
Ahoj, už jsme starší 45 a jsme spolu cca 15 let, šanci jsem jí dal a opravdu se jí snažím pochopit, ale když pozoruju třeba její pracovní vztahy, jímá mě děs, dělá v ženském kolektivu a to jaké manipulace tam probíhají, co používá aby bylo po jejím. Říkám si jestli není lepší být sám?! Prostě se snažím být tu pro ní, ale zároveň cítím, že mi to nepřijde přirozené a že mi to hraní nevyhovuje. Jsem technik, všechno se snažím řešit v klidu a s rozumem a nikdy bych nevěřil, že mě něco tak totálně rozhodí, opravdu nevím kudy kam.

Udělej z ní expartnerku…
Srovnej se, a pak se porozhlédni po nějaké co za to stojí.

Vše ostatní je nesmysl - ženy, stejně jako muži jsou i „normální“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
16.1.22 23:11

Prosila mě na kolenou aby mohla zůstat, opravdu na kolenou, přerušila všechny styky, říká že jí mohu kontrolovat veškerou komunikaci, což nedělám, je mi to nepříjemné. Ale ta důvěra už není. No uvidíme, popravdě jsem na ní zvyklý a mám rád klid, už mám nějakej věk a co seženu? Zas nějakou blbku co jí někdo kopnul do pr a já na to budu přicházet x let. Když se ukáže že dělá kraviny, pudem od sebe a budu sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat