Kamarádka maminka v Karviné

19.4.21 10:13

kamarátka maminka v Karvinej

Ahojte maminky. Len pred pár mesiacmi som sa prisťahovala do Karvinej a keďže tu nikoho nepoznám, hľadam kamarátku maminku na spoločné kocikovanie, kafe alebo len tak babsky pokecať o deťoch, ale aj všeličom inom🙂 Mam 23 rokov, 6 mesačnú dcérku a čakám ďalšie bábo. Som v 4 mesiaci. Môj život sa teda točí momentálne len okolo detí a manžela, takže by som potrebovala občas si vyvetrať hlavu🙂Moje záujmy sú veľmi všestranné, takže určite nájdeme spoločnú reč🙂budem sa veľmi tesiť ak sa mi niektorá z vás ozve🙂prajem pekný deň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.4.21 12:26

Kamadka Ostrava a okolí

Ahojte maminky. Len pred pár mesiacmi som sa prisťahovala do Karvinej a keďže tu nikoho nepoznám, hľadam kamarátku maminku na spoločné kocikovanie, kafe alebo len tak babsky pokecať o deťoch, ale aj všeličom inom🙂 Mam 23 rokov, 6 mesačnú dcérku a čakám ďalšie bábo. Som v 4 mesiaci. Môj život sa teda točí momentálne len okolo detí a manžela, takže by som potrebovala občas si vyvetrať hlavu🙂Moje záujmy sú veľmi všestranné, takže určite nájdeme spoločnú reč🙂budem sa veľmi tesiť ak sa mi niektorá z vás ozve🙂prajem pekný deň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 22:55

Procházky

Ahojky.. taky hledám kamarádku, ale jsem z Orlové, jestli to není problém…

• Citovat
  • Nahlásit
26.4.21 19:30

Ahoj, to by možno nevadilo. Ja šoférujem, aj keď väčšinou si manžel berie auto do prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat