Kamenný obklad je ještě moderní?

109
6.1.21 09:15

Kamenny obklad je ještě moderní

Holky, rada bych v bytě kamenný obklad, ale každý mi rika, ze už to dneska není moderni. Ano, záleží na mě, ale bojím se, abych časem nelitovala. Ono když vás od toho všichni odrazují, tak je to těžké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
471
6.1.21 09:18

Nejednodussi je to nikomu nejdriv nerikat. Kdyz to tak chces tak si to tak udelej :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
6.1.21 09:21

@heluska1992 jestli se ti to líbí, tak si ho udělej :mavam: moderní nemoderní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
6.1.21 09:21

A neni to jedno? Bud se mi to libi, tak si to domu dam a neresim modernost a nazor cizich lidi, koukat na to budes ty, nebo se mi to nelibi, tak se na to vykaslu. Jestli bys chtěla mit byt podle poslednich trendu, tak ho budeš co sezonu predelavat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
6.1.21 09:32

Ja bych rekla ze kamen je evergreen, ale v byte bych s nim byla opatrna, hodne snadno muze pusobit lacine, jak v levnem bordelu ci masaznim studiu. Musi se opatrne kombinovat s barvami, drzet se prirodniho stylu. Jinak vznikne kyc.

Ale to rikam pouze obecne, jinak kazdemu, jak se libi, klidne si ho zkombinuj i s fialovou zdi, kdyz se tam budes citit hezky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8577
6.1.21 09:35

Dala bych to, to se mi líbí. Názory ostatních mě nezajímají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
6.1.21 09:52

Ty jsi asi nebyla na zadnem diskusnim foru, ze? :D
Je to i jako nazory okoli.
At se zeptas na cokoli, stejne se vzdycky najde nejeden clovek, ktery ti danou vec pomluvi :)
Takze se jenom podivej na to, jak si to udelat pekne. Jedine, ceho bych se vyvarovala jsou obklady, kde jsou jasne videt hrany kazdeho kusu. To vypada blbe a umele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2255
6.1.21 09:53

Moderni je stale, ale investuj prosim do praveho kamene, ty napodobeniny jsou fakt kyc a nechapu, ze si to nekdo da

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4366
6.1.21 09:56
@heluska1992 píše:
Holky, rada bych v bytě kamenný obklad, ale každý mi rika, ze už to dneska není moderni. Ano, záleží na mě, ale bojím se, abych časem nelitovala. Ono když vás od toho všichni odrazují, tak je to těžké

Budeš tam bydlet ty? Pokud ano, tak se řiď tím, co se ti líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1345
6.1.21 10:04

Jak píšou ostatní, je to tvoje věc, nedej na řeči. Já teď plánuju kuchyň a názory tchýně, která žije v tom, že kuchyň je prostě hromada skříněk až ke stropu, tak ty pouštím jedním uchem tam a druhým ven, protože chci vzdušnou kuchyň ;) Prý ta moje bude vypadat nedodělaně :mrgreen:

Jinak kámen v domě nebo bytě je pořád IN a může to být super elegantní a čisté, ovšem tví známí asi mluví o taktových těch „laciných“ napodobeninách z OBI. Chápu, že ne každý má peníze třeba na bytového architekta, a na kvalitní materiály, a pak je někdy asi lepší volit čistou bílou stěnu, než nějaké nepovedené umělé kameny a umělé dřevo atd. Méně je někdy více. Každopádně si do toho nenech mluvit, bydlet tam budeš ty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30958
6.1.21 10:10

Ja mam za to, ze to prave moderni uz zase je. Betonova sterka, kamen, živé zdi, hodne svetla, priroda. Ale jak pisou holky, je osemetna ta realizace, melo by to ladit ke zbytku interieru, v okoli jsem videla takovy ten čteci koutek oblozeny bridlici a je to teda príšerny, nikoli samo o sobe, ale ve spojeni se zbytkem interieru ;)

Drzim palce, at se vam v tom dobre bydli :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.1.21 11:08

Holky děkuji!
Máte pravdu. Jinak si dám samozřejmě pravej kámen, není to moc velké, asi 3×3 metry, takže to o tolik dražší nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61594
6.1.21 11:19

@heluska1992 pokud se ti líbí, tak kašli na módu.. Nechápu.. Zarizujeme dům, mám ráda barvy, ale teď je moderní černá a šedá.. To ať si vystaví někde.. Je boj sehnat něco normálního.. Kdyby se mi líbil sutr, dám si sutr. Žít v tom přeci budeš Ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
680
6.1.21 11:30

Moderní už dávno není. Ale já sama mám v domě barvy a veci jaké se nám s manželem líbí. Takže jsme nechtěli bílý nábytek jenom proto že je zrovna moderní. Máme barevné stěny a doplňky a nábytek v různých odstínech hnědé. Vzhledem k tomu že veškerý nábytek a všechno v domě máme děláne na zakázku, dělali jsme všechno v domě tak, aby se ani za padesát let neokoukal a byl nadčasový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2255
6.1.21 11:52

@krajta tyjo tvrdit, ze se neco ani za 50 let neokouka je hodne troufale. My mame doma take vse na zakazku, neridila jsem se aktualnimi trendy a snazila jsem se o nadcasovost, ale netroufla bych si tvrdit, ze ten nabytek treba za 10 let nebudu mit totalne okoukany a nebudu ho chtit vymenit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat