Reklama

Kamenný obklad v bytě - údržba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.08.18 10:22
Kamenný obklad v bytě - údržba

Ahoj, budeme dělat nový obývák a chceme dát světlý kamenný obklad. Nebudu se za pár let bít do hlavy? Není na tom prach hodně vidět? Jak to udržujete?
Mám velký dům, obrovskou zahradu, dvě děti, muže a chodím do práce. Nevím co dřív, tak se bojím, abych nelitovala, ale moc se mi to líbí.

Reklama

Reakce:

Pingvinka
Stálice 64 příspěvků 06.08.18 10:41

@Genovesa ahoj máme doma všude obklady z pravého kamene včetně kuchyňské desky dřezu atd i podahy. Mozaiku na zdi má hrubší povrch jednou za čas vyluxuju s tím nástavcem na vysavač jak je na konci kartáč. Jinak zapomeň na chemické čistící prostředky. Pokud máš kámen leštěný hrozí poškození… Například šťáva z citronu mi vyžrala na desce v kuchyni metné flíčky. Jde to samozřejmě přeleštit. Takže starost je to na pořád ale na druhou stranu je to nadčasovka :mavam:

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 06.08.18 10:41
@Genovesa píše:
Ahoj, budeme dělat nový obývák a chceme dát světlý kamenný obklad. Nebudu se za pár let bít do hlavy? Není na tom prach hodně vidět? Jak to udržujete?
Mám velký dům, obrovskou zahradu, dvě děti, muže a chodím do práce. Nevím co dřív, tak se bojím, abych nelitovala, ale moc se mi to líbí.

Máme kamenný obklad na jedné stěně cca 3×3 metry a pak ještě takové menší plochy a v pohodě, jednou za rok to vyluxuju a jinak to neřeším, vidět na tom nic není.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 06.08.18 10:43

My jsme dávali takový ten sádrový kámen,jen jsme ho natřeli bezbarvým lakem. Jednou za měsíc jsem to vysála od prachu a v pohodě.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.08.18 11:14
@Zabatko píše:
Máme kamenný obklad na jedné stěně cca 3×3 metry a pak ještě takové menší plochy a v pohodě, jednou za rok to vyluxuju a jinak to neřeším, vidět na tom nic není.

Tak to je pro mě tak akorát, abych to zvládla :oops: . Tak jo :potlesk:

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 06.08.18 11:15
@Aduš8 píše:
My jsme dávali takový ten sádrový kámen,jen jsme ho natřeli bezbarvým lakem. Jednou za měsíc jsem to vysála od prachu a v pohodě.

Fakt je to třeba co měsíc, jo? Bude na tom viset televize :think:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 06.08.18 11:21

@Genovesa to byla moje uklízecí mánie,nic na tom vidět nebylo,ale měli jsme takový ten jakoby štípaný,nebylo to hladký. Tak proto,ale byla to práce na 5 minut.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama