Kamery - odradí zloděje nebo naopak?

7738
21.5.18 16:44

kamery - odradí zloděje nebo naopak?

Ahoj, chci se zeptat na váš názor na kamery. Dost přemýšlíme, že si nainstalujeme jednu před vchod a druhou do zahrady. Partner je hodně pro a má za to, že zloděje odradí, já se trochu bojím, aby kamera naopak nedala zloději pocit, že u nás určitě je co ukrást. Zároveň si myslím, že jediné, co na té kameře uvidím, bude chlápek v kapuci, kdyby nedejbože na krádež došlo. Takže otázka asi zní, je kamera odrazovač, nebo naopak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6230
21.5.18 17:41

Já jsem slušnej a spořádanej občan, přesto mám nahnáno vždy, když kolem nějaké procházím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29566
21.5.18 17:42

Těžko říct, kamery máme, zatím nás nevykradli za 5 let. Pak máme taky kamery ve firemním arealu a tam to vykradli a je to tak - byli tam vidět ve tmě chlapíci v kapucach, takže nikoho nedopadli.
Ty kamery mají vyhodu snad jen v tom, ze je můžeš napojit na aplikaci na telefon a pak kontrolovat dům třeba z dovolené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16781
21.5.18 18:05

@Lalelale TEzko rict, ale ono nemusis mit kameru jako takovou, ale fotopast, kterou zlodej ani neuvidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7738
21.5.18 18:05
@Tableta píše:
Já jsem slušnej a spořádanej občan, přesto mám nahnáno vždy, když kolem nějaké procházím :mrgreen:

kéž by to tak měli všichni :mrgreen: mám to stejně, akorát když to vidím na něčím domě, tak si podvědomě řeknu, že dotyčná rodina má asi hodně pěnez. A byla bych fakt nerada, aby si tohle řekl i zloděj :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7738
21.5.18 18:06
@P4ja píše:
@Lalelale TEzko rict, ale ono nemusis mit kameru jako takovou, ale fotopast, kterou zlodej ani neuvidi.

no přítel právě chce, aby to zloděj viděl, protože on naopak myslí, že kamery se zloděj zalekne. Něco ve smyslu, že radši vykrade souseda, co kameru nemá, a tedy třeba nemá ani alarm, jestli to tak jde říct.

@veria jj s tou dovolenou je to hodně šikovné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16781
21.5.18 18:09
@Lalelale píše:
no přítel právě chce, aby to zloděj viděl, protože on naopak myslí, že kamery se zloděj zalekne. Něco ve smyslu, že radši vykrade souseda, co kameru nemá, a tedy třeba nemá ani alarm, jestli to tak jde říct.@veria jj s tou dovolenou je to hodně šikovné

No jak už tady někdo psal, záleží na zloději. A pokud to nebude pitomec, tak si nasadí kapuci a stejně ho nepozáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
21.5.18 18:11

Tak, kamery má už dneska kde kdo, takže si nemyslím, že by evokovali nějaký potenciální dobrý lup. Ale nejhorší je, že buď zloděj nebude vidět, nebo i když bude, tak ho stejně nenajdou. Nám ve firmě ukradl chlap za bílého dne kolo, nijak se extra nemaskoval, měl jen sluneční brýle. Měli jsem ho krásně natočeného a stejně ho nenašli. Asi je to lepší než nic, není to zase tak vysoká investice…Nejlepší možností zabezpečení mi přijde napojení na PCO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama