Kamínkování - malování na kamínky

10
21.2.21 12:56

Kamínkování - malování na kamínky

Ahoj holky,
Zakládám takovou oddechovou diskusi na téma kamínkování.
Poslední dobou mi to s dcerou přijde jako super forma zábavy, když se nic a nikam nesmí.
Malujete a hledáte taky kamínky? Jak se Vám to daří?

Už jsou z Vás taky kamínkoví závisláci?:-)
Hezký den!
Lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53408
21.2.21 13:30

Zasobu kaminku kradu ve sve vlastni predzahradce 🙈. Az bude jarni udrzba, tak dva pytle doplnim, at je zas vyber placaku. Nosim je detem do druziny. Je bavi, ze muzou malovat na kaminky.
Nenasla jsem zatim zadny. Jsem slepa :zed:.
Ale deti na prochazce najdou bezne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11637
21.2.21 13:39

Našli jsme 4 kamínky, ale žádný jsme si nevzali. Jeden jsme našli na Slovensku. Vždy to potěšilo. Teď jsme malovali doma. Já nemám výtvarné nadání a tak mi to přijde blbe je někde nechávat. Když vidím ty krásné vymakaný kamínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
21.2.21 13:41

Mě se líbila ta myšlenka do doby, než se na FB začaly ženské předhánět v uměleckých výtvorech :roll: nechápu proč je ze všechno hned sport.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 13:44

Chápu, že je to dobrá zábava, ale stejně mi to přijde neekologické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11637
21.2.21 13:51
@Sue2008 píše:
Mě se líbila ta myšlenka do doby, než se na FB začaly ženské předhánět v uměleckých výtvorech :roll: nechápu proč je ze všechno hned sport.

Ano, jsou to umělecké výtvory a mají můj obdiv. Myslela jsem, že tam dostanu inspiraci, ale naopak mě to teda odradilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
21.2.21 13:52
@Modrásek modrý píše:
Chápu, že je to dobrá zábava, ale stejně mi to přijde neekologické.

V čem? Že berou šutry z přírody? Já myslím, že v tomhle měřítku ještě dobrý. Horší byli ti staviči kamenných mužíků v rezervacích :)

Oproti mnoha jiným dětským zábavám bych řekla, že tahle je ještě super eko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 14:00
@MrsNorris píše:
V čem? Že berou šutry z přírody? Já myslím, že v tomhle měřítku ještě dobrý. Horší byli ti staviči kamenných mužíků v rezervacích :)Oproti mnoha jiným dětským zábavám bych řekla, že tahle je ještě super eko.
Že lidé dávaji nabarvené a nalakované kameny do přírody. V rezervacích už je to zakázáno.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
21.2.21 14:10
@Modrásek modrý píše: Že lidé dávaji nabarvené a nalakované kameny do přírody.

Aha, já ještě nikdy žádný v „přírodě“ neviděla. Ani si neumím představit, že bych třeba v lese někdy nějaký našla. Všechno v ulicích.

Popravdě, to mi skoro přijde jako ještě absurdnější důvod, a to už mi tu bylo nadáváno do lesan :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3300
21.2.21 14:22

Super oddychove téma, my podlehli dokonale všichni.. Já maluju..nebo maluju snažím se :mrgreen: a roznasim a manžel a syn mají oči jak ostřit takže ti zase jsou hledači. Z každého nalezeného kamínků mám obrovskou radost. A tyto mi přišli z od Ježíška z jedne fb skupinky… Ty jsou boží co, šikovný Jezisek❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
21.2.21 14:23
@Kelsey píše:
Zasobu kaminku kradu ve sve vlastni predzahradce 🙈. Az bude jarni udrzba, tak dva pytle doplnim, at je zas vyber placaku. Nosim je detem do druziny. Je bavi, ze muzou malovat na kaminky.
Nenasla jsem zatim zadny. Jsem slepa :zed:.
Ale deti na prochazce najdou bezne.

:-))) mam to uplne stejne, taky uz mam ty hezke kaminky z predzahradky vybrane a budu muset na jare doplnit.

Ja taky nejsem moc umelec, maluju takove velmi jednoduche motivy, pak sdilim na FB, ale i tak mi to dela radost. :srdce:

Prijde mi to takova nenarocna aktivita a aspon mame nejaky ‘cil’ kdyz jdeme s kamaradkami a detmi ven…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
21.2.21 14:26
@Payus píše:
Super oddychove téma, my podlehli dokonale všichni.. Já maluju..nebo maluju snažím se :mrgreen: a roznasim a manžel a syn mají oči jak ostřit takže ti zase jsou hledači. Z každého nalezeného kamínků mám obrovskou radost. A tyto mi přišli z od Ježíška z jedne fb skupinky… Ty jsou boží co, šikovný Jezisek❤️

Tak to je fakt sikovny Jezisek. Ty skupiny na FB jsou fajn, vzdycky me hrozne prekvapi, kolik lidi se tomu tak nadsene venuje..:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3300
21.2.21 14:27

@LuckaH01 přesně tak, po večerech něco nacmaram a při veleteni roznese mě.. pak ta radost když se někde objeví. A našli jsme i v přírodě.. Třeba stezka v korunách stromů byla velmi stedra na kaminky😉 a taky jsme jich spoustu nechali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
21.2.21 14:45

Ted jsem si objednala dalsi balicek fixek, tak to bude zase tisicovka :nevim: ale oni zase dlouho vydrzi, takze je to vlastne investice, hihi.

Taky mi spis prijde, ze je nachazime ve meste nez v prirode, tak to snad tolik ekologii nevadi… :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11637
21.2.21 14:58

@LuckaH01 Jaké fixy? A kolik jich tam je za ty peníze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat