Kamistad gel v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 08:51
Kamistad gel v těhotenství

Ahoj holky chci se zeptat začala mě bolet dáseň u stoličky namazala sem to kamistad gelem trosku pak sem se docetla ze by se v těhotenství neměl jsem 12+3tt.. k zubari mám jít až v prosinci. Chci se svami poradit jaký gel bych mohla na dasne v těhotenství? A zdali tenhle gel neuškodí? Dekuju

Reakce:
Yopii
Kecalka 321 příspěvků 25.11.18 09:03

Davam si taky jednorazove, znama to pry davala malemu jak mu rostly zoubky 8o

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 25.11.18 09:05

https://www.emimino.cz/…tehotenstvi/
Takhle mi to rekla i kozni, ze to jen neni testovane, proto to musi uvadet takto.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 25.11.18 09:10

@Yopii takhke je to u většiny léků a je to logické. Která žena byna sobě v těhotenství nechala testovat léky :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >