Kámoš a výhody při vztahu

Anonymní
14.1.21 09:31

Kámoš a výhody při vztahu

Tak holky, asi se potřebuji jen vypovídat, a nepotrebuji aby me tu někdo moralizoval. Plně si uvedomuji co dělám a že díky tomu třeba zjistím co mám doma… S partnerem mame 2 děti, ovšem v sexu už nám to nějakej ten pátek neklape, už mě prostě nepřitahuje a do sexu se přemlouvám a modlím se aby už bylo po všem, aby se udělal a dal mi zas chvíli pokoj. Víceméně to u nas doma vypadá jako kdyby dva kamarádi vychovávali děti. Odejít nechci kvůli dětem, nějakým způsobem ho přeci jen ráda pořád mám. Ovšem k jádru… Mám kamaráda. Ten má taky rodinu. Vzájemně se velmi pritahujeme a shodli sme se na tom že když nam to doma v ty posteli úplně nefunguje, že se spolu domluvíme na určitých výhodách. Ta přitažlivost je šílená… Jde jen o to si užít po práci a pak se spokojený vrátit domů. Ja doma nebudu vzteklá protože mi nebude chybět dobrý sex a muj partner nebude rozmrzelý z toho jak jsem pořád protivná. Kdopak ste damy měl s kamarádem už něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.1.21 09:34

Ještě jsem zapomněla dodat, že kamarád na mě koukal mlsnymi pohledy už dříve a jak říkal, ses hezká, sexy a chci te. Nooo tak ted se mu podařilo mě zlákat 😂

• Citovat
  • Nahlásit
6133
14.1.21 09:35

Ze diky tomu zjistite co mate doma?, ale ze narvete kudlu do zad az po rukojet nejblizsimu cloveku, s tim moralni problem nemate. Zajimave jak jde pruzne moralka ohybat, kdyz je potreba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
14.1.21 09:36

Tak co na to říct, je to tvůj život :) moře lidí, co znám to tak má…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 09:37

Taky mě chlap doma těžce nepřitahoval, ale u něj to bylo tím, že mu hygiena moc neříkala a bylo to pořád to stejný dokola.. párkrát jsem měla bokovku(po čase jsem zjistila, že on taky), pokud máš možnost, jdi do toho :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 09:43
@Anonymní píše:
Taky mě chlap doma těžce nepřitahoval, ale u něj to bylo tím, že mu hygiena moc neříkala a bylo to pořád to stejný dokola.. párkrát jsem měla bokovku(po čase jsem zjistila, že on taky), pokud máš možnost, jdi do toho :kytka:

Mám možnost a říkám si proč toho nevyužít, oba vime že to bude jen o sexu, partnery nechceme měnit ani jeden

• Citovat
  • Nahlásit
14.1.21 09:43

Tohle uspořádání má šanci fungovat… do doby, než se jeden ze zúčastněných zamiluje. Nebo na to nepřijde jeden z paroháčů a bude po tajemství.

V nejlepším případě po pár měsících opadne živočišná vášeň a v tichosti to odpískáte. Půjdete pak domů s máslem na hlavě a předsevzetím pro lepší zítřky. A nový kamarád s výhodami už bude na obzoru, aby se mohla smyčka opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 09:45
@Anonymní píše:
Taky mě chlap doma těžce nepřitahoval, ale u něj to bylo tím, že mu hygiena moc neříkala a bylo to pořád to stejný dokola.. párkrát jsem měla bokovku(po čase jsem zjistila, že on taky), pokud máš možnost, jdi do toho :kytka

A me nepřitahuje spíše z důvodu že na mě sáhnul tak jak by neměl a v tu chvíli se ve me něco zlomilo a už mi to prostě s ním úplně nejde, ale nechci aby synové vyrůstali bez táty

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.21 09:47
@zlobivá_matka píše:
Tohle uspořádání má šanci fungovat… do doby, než se jeden ze zúčastněných zamiluje. Nebo na to nepřijde jeden z paroháčů a bude po tajemství.V nejlepším případě po pár měsících opadne živočišná vášeň a v tichosti to odpískáte. Půjdete pak domů s máslem na hlavě a předsevzetím pro lepší zítřky. A nový kamarád s výhodami už bude na obzoru, aby se mohla smyčka opakovat.

Jo asi nejsem ani první ani poslední jeho kamarádka, a nevydrží nám to takhle dlouho. Ale věřím že kdybych to ne zkusila, neskakala bych z toho radosti

• Citovat
  • Nahlásit
109
14.1.21 09:47

Hele těžko říct, aby pak do toho nešly city. Takhle by se zničily 2 rodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29600
14.1.21 09:49
@Anonymní píše:
Jo asi nejsem ani první ani poslední jeho kamarádka, a nevydrží nám to takhle dlouho. Ale věřím že kdybych to ne zkusila, neskakala bych z toho radosti

Tak to zkus, pokud zvládneš se nezamilovat…

Aby tu za chvíli nebyla diskuse „miluju kamaráda s výhodami a nevím, co mám dělat“, takových zoufalých nářků tu je každou chvíli… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9731
14.1.21 09:55

Bude to fungovat do té doby, než na to přijde jeden z vašich partnerů. A dlouhodobá nevěra se fakt utajuje špatně, v téhle blbé době ještě hůř. Osobně bych radši s partnerem i sama v sobě řešila, proč mě už nepřitahuje, než abych to řešila nevěrou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
14.1.21 09:56

Sice to muzes s kamaradem ukocirovat bez citu, ale je tu jine riziko: paralelne tvuj partner nebude mit od tebe tolik sexu, najde si na to nejakou kamaradku, neukociruje svoje city a odejde od tebe a deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
14.1.21 09:56

To by mne zajímalo

@Anonymní píše:
Taky mě chlap doma těžce nepřitahoval, ale u něj to bylo tím, že mu hygiena moc neříkala a bylo to pořád to stejný dokola.. párkrát jsem měla bokovku(po čase jsem zjistila, že on taky), pokud máš možnost, jdi do toho :kytka:

Která majitelka vulvy se neštítila tvého nehygienického manžela a ška takhle dolů s nároky…:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3458
14.1.21 10:03

A proč konkrétně si myslíš, že to bude lepší doma?

Myslím si, že pak s partnerem nebudeš chtít spát už vůbec, popřípadě se stejným odporem, jako teď. On bude pochopitelně frustrovaný, povede to akorát ke zhoršení i běžné každodenní komunikace mezi vámi, a za chvíli to bude „muž je ke mě hnusný, nepříjemný, s kamarádem je mi mnohem lépe, možná by mi bylo mnohem lépe i samotné, radši se rozvedu“. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat