Kámoška, maminka - Orlová a okolí?

833
7.4.17 16:22

Kámoška, maminka - Orlová a okolí?

Zdravím,

sem se dlouho ostýchala napsat, spíše lustruju podobná témata ale všechno nebo spíš většina jsou Čechy.
Je tady nějaká slečna, paní na povídání? Sousedky sice mám ale jsem taková trochu pomalejší v tom otevírání se někomu a tak ikdyz tady bydlím už čtvrtým rokem, pořád se nedokážu nenuceně bavit.
Kdyby se nějaká v pohodě duše našla bylo by to fajn :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.4.17 17:00

Ahojky :mavam: já jsem z Orlové :D. Bydlím tady 2 roky a téměř nikoho tady neznám :D. Kdyby jsi měla zájem, napiš do zprávy :). Bude mi 27, doma máme 4měsíčního chlapečka a na svět se klube další prcek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
29.5.17 21:29

Tak nějak aktualizuji :-) A ještě přidám, že i motorkářka by jsi mohla být :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
29.7.17 16:51

@catchthem Ahoj, :mavam: já jsem z Orlové :) bydlím tady teprve rok, ale tak nějak vlastně jsem v Orlové už 8 let. Čekám teď s manželem mimčo a ráda s někým pokecám, moc kamarádek z Orlové nemám. Pokud budeš chtít, napiš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.17 11:02

Ahoj :mavam:
Mám doma čerstvě 6.měsíční živou holčičku a s příchodem podzimu nás to stále samotné doma už moc nebaví :-( V Orlové takřka nemám kamarádky. Bydlíme tady 5. rokem, ale pracovala a studovala jsem v Ostravě. Dojíždění za kamarádkami s takovou malou princeznou není moc možné. Takže občas kamarádky přijedou za námi, ale vidíme se spíš sporadicky. Rády bychom našly nějakou společnost přímo z Orlové na nastávající pochmurné dny… i třeba jen na krátké procházky, na povykládání nejen o dětech apod. Je tady ještě nějaká taková maminka?? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
7.10.17 22:04
@Renca111 píše:
Ahoj :mavam:
Mám doma čerstvě 6.měsíční živou holčičku a s příchodem podzimu nás to stále samotné doma už moc nebaví :-( V Orlové takřka nemám kamarádky. Bydlíme tady 5. rokem, ale pracovala a studovala jsem v Ostravě. Dojíždění za kamarádkami s takovou malou princeznou není moc možné. Takže občas kamarádky přijedou za námi, ale vidíme se spíš sporadicky. Rády bychom našly nějakou společnost přímo z Orlové na nastávající pochmurné dny… i třeba jen na krátké procházky, na povykládání nejen o dětech apod. Je tady ještě nějaká taková maminka?? :lol:

Ahojky :o))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
18.1.20 20:21

Ahojte maminky, obnovuji diskusi, je tu stále nějaká maminka na procházky s kočárkem ci dětmi? :) Jsme z Rychvaldu a máme doma skoro 3leteho dablika a 8mesicni miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 13:09

@lolaOV ahoj, malý má 3mesice a jsme z Orlové nikoho tu neznáme takze klidně napiš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama