Kámoška ze střední

Anonymní
13.2.21 18:07

Kamoska ze stredni

Ahoj

Chci se zeptat ciste asi spis holek…
Mam kamosku ze stredni poslednich par let jsme se nevideli, byla na zkusenou v cizine.
Ted v korone krizi spis posledni mesic a pul jsme se videli snad 4× a pokazde z jeji iniciativy. 14 dni zpet jsme byly na prochazce u nas ve vesnici, venku na horach, kdyz jsem to den predtim predhodil v nezavazne konverzaci ze chci jit se nekam projit, tak se pridala coz bylo fajn

Ale nevim zda a jak mam rozeznat, zda se proste doma nudi a jde s kamosem ven. Nebo treba se semnou citi dobre a proto se chce zas videt
Jsem docela stydlivej se ji na to optat, protoze sem hold takovej, taky vim ze z par radku nelze nic moc vyvodit a rict mi jak to z jeji strany muze bejt ( nez aby mi to rekla jen ona sama), ale lepsi se vypsat nez si delat zbytecny nadeje
Asi tomu necham volnej prubeh nebo nevim..
:)

Hned z kraje novyho roku byla u me sverila se mi, ze se rozesla s borcem a rekla mi nejaky duvody proc. Tak nevim asi se spis nudi a hleda utechu u kamose
Coz mi nevadi, jen sem takovy lehce v hlave domyšlivý mi prijde a proste nevim proc…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16041
13.2.21 18:51

Tak pokud nebudeš mít žádné očekávání, můžeš být pouze příjemně překvapený. Kdyby se z toho něco vyvinulo. Určitě bych tomu nechala volný průběh, jak píšeš. Maximálně můžete zůstat dál kámoši. A kdyby ne, tak by ses asi nezlobil, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
13.2.21 18:53

Pokud jsou schůzky z její iniciativy, tak se jí líbíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
13.2.21 19:13
@marlin11 píše:
Pokud jsou schůzky z její iniciativy, tak se jí líbíte.

Ač mi neni uz 15 let a nemel bych si delat vrasky z toho, ze resi jak vypadam, ale v tomto pripade nevim.. ona je hubena a ja pravý opak.
A ze bych se ji líbil… no to nevim 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15467
13.2.21 19:20

Helle to ti fakt řekne jen ona. Nikdo jí do hlavy nevidí.

Chceš ji? Musíš risknout odmítnutí. Bez rizika ve vztazích není úspěchu.

Je volná, jste kamarádi, to je dobrej předpoklad.

Zítra je valentýn, tak ji pozvi k sobě na večeři (pokud neumíš vařit, něco objednej).

Už to že na to kývne, tak je dost jasný signál že čeká až se konečně odvážíš. No a holt dej dohromady atmosféru (nepřeháněj to - fakt stačí jen čistě uklizeno a maximálně ji kup nějakou menší kytku), víno a jídlo a zkus se jí nedřív doktnout někde na paži či rameni, uvidíš jak zareaguje a když dobře, tak holt riskni polibek.

Když budeš jo odvážnej, tak se dokonce můžeš zeptat :-D

Přestaň neuroticky přemýšlet na blbinama a prostě zkus jednat.

NA odmítnutí se neumírá. Ano - bolí to. Ale dá se to zvládnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
13.2.21 19:26

@Ou no zitra mame jit na vyslap taky rano, taky mi sama vcera psala co mam v planu na nedeli, takze se uvidime i tak
No napad to je dobrej s veceří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15467
13.2.21 19:31

@Majklzee

Aha, ona sama vymášlela program. Ty nejsí sociálně úplně trénovaný, co :-D Je to dovednost, co se dá naučit. Respektive ideálně je naučit se ptát se co ten druhý myslí, vnímá a cítí, ale to je trošku pokročilé učivo… Ale jsem si spíš jistá, že jí je hloupé tě přímo sbalit, ale fakt čeká až začneš.

Fajn - tak prosím tě už na ten výšlap vezmi nějakou čokoládu, hned jak se potkáte a neo teda maximálně někde v klíčovém místě výletu, tak poptej se jestli chce být tvým valentýnem a zkuste si dát pusu. Nečekej na TEN okamžik, prostě něco zkus. Jestli tě má ráda, tak bude ráda a jestli ne, tak ani sebepečlivější aranžmá jí nezmění názor.

No a po úspěšné líbačce se můžete domluvit na tu večeři, žejo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 19:37

@Ou no to ne jen se zeptala co mam v planu na nedeli
Tak sem napsal ze muzem si nekam vyjit na hory, takze tak a koukam ze sem nezustal v anonymite, takze super :gri :) :) nning: 😀

• Citovat
  • Nahlásit
16041
13.2.21 19:40

To máš fuk, my stejně nevíme, kdo jsi. ;)
Držím palce, ať se výlet povede. :potlesk: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
13.2.21 22:20

Možná ti svým chováním naznačuje, že máš udělat první krok. Možná tě bere opravdu jen jako kamaráda. To se takto nedá říct.

Tím že je zítra Valentýn ti možná chtěla něco naznačit. Na druhou stranu spousta lidí Valentýna neprožívá a bere to jen jako volnou neděli.

Určitě bych to zkusila tak jak psala @Ou. Třeba alespoň vzít slečnu za ruku.

Osobně bych nečekala na zázrak, ve smyslu počkat co se z toho časem samo vyvine. Udělala bych první krok (myslím kdybych byla klukem). Když se o nic nepokusíš, může to brát jako projev nezájmu.

Jen bych se asi připravila na to, že může říct, že tě vnímá jen jako kamaráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 18:05

Pohoda

Sem uz v klidu a vim na cem sem
Sice sem myslel ze z toho neco treba bude, ale nejsem zklaman a neni proc. Ma hlavu plnou nekoho jinyho 8)

• Citovat
  • Nahlásit
572
14.2.21 18:20
@Anonymní píše:
Sice sem myslel ze z toho neco treba bude, ale nejsem zklaman a neni proc. Ma hlavu plnou nekoho jinyho 8)

No jo, vrby jsou taky užitečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 18:22

@pocestny ty tak to zas v rozumne mire. Kdyz vim na cem sem… 😅 😅samo ze to zas omezim hodne z me strany 😅 😅

• Citovat
  • Nahlásit
3330
14.2.21 22:05
@Anonymní píše:
Ahoj

Chci se zeptat ciste asi spis holek…
Mam kamosku ze stredni poslednich par let jsme se nevideli, byla na zkusenou v cizine.
Ted v korone krizi spis posledni mesic a pul jsme se videli snad 4× a pokazde z jeji iniciativy. 14 dni zpet jsme byly na prochazce u nas ve vesnici, venku na horach, kdyz jsem to den predtim predhodil v nezavazne konverzaci ze chci jit se nekam projit, tak se pridala coz bylo fajn

Ale nevim zda a jak mam rozeznat, zda se proste doma nudi a jde s kamosem ven. Nebo treba se semnou citi dobre a proto se chce zas videt
Jsem docela stydlivej se ji na to optat, protoze sem hold takovej, taky vim ze z par radku nelze nic moc vyvodit a rict mi jak to z jeji strany muze bejt ( nez aby mi to rekla jen ona sama), ale lepsi se vypsat nez si delat zbytecny nadeje
Asi tomu necham volnej prubeh nebo nevim..
:)

Hned z kraje novyho roku byla u me sverila se mi, ze se rozesla s borcem a rekla mi nejaky duvody proc. Tak nevim asi se spis nudi a hleda utechu u kamose
Coz mi nevadi, jen sem takovy lehce v hlave domyšlivý mi prijde a proste nevim proc…

Chce soustat. Chodit mozna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
15.2.21 10:41
@Anonymní píše:
Sice sem myslel ze z toho neco treba bude, ale nejsem zklaman a neni proc. Ma hlavu plnou nekoho jinyho 8)

Jak jsi se to dozvěděl? Ptal ses jí nebo ti o něm sama od sebe vyprávěla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat