Kancelářská židle pro prvňáka

2053
5.3.21 12:41

kancelářská židle pro prvňáka

Ahoj. Prosím, máte tip na nějakou kancelářskou židli ke psacímu stolu vhodnou pro prvňáka? Vůbec se v tom neorientuji. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2789
5.3.21 12:44

S dovolením se zde zaháčkuji, také budeme muset brzy řešit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
5.3.21 12:53

Dite ma mit oprena chodidla celou plochou a take lokty cca do praveho uhlu, pokud ruce polozi na stul. Z toho nam vychazely jen 2 moznosti. Bud poridit rostouci stul se zidli a nebo klasicky stul + rostouci zidli. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2053
5.3.21 13:13

@luci.no právě jsem myslela, že je pro děti něco jako nastavitelná kancelářská židle, kam by si položil nohy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
5.3.21 13:32

@123Soňa kdyz to by musela mit i posuvnou zadovou operku smerem dopredu. To jsem popravde nehledala. Nechteli jsme porizovat tocici zidli. Prijde mi to nestabilni, dite se bude tocit, jezdit atd. a pak se nebude tolik soustredit na psani :nevim: Mame rostouci zidli ke klasickemu stolu a je to v pohode ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3296
5.3.21 13:50

Máme dětskou židli FUXO S line, jsme spokojení, ale to točení je fakt o nervy. A to máme bez koleček, jen s kluzáky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
5.3.21 14:08

Neporadím s výběrem, ale nekupujte točící kolečkovou. Mám doma prvňáky aktuálně dva a je to zlo, pořád se na tom při práci vrtí, pootáčí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
5.3.21 14:08

Sedees, na kancelářskou bych se vytento :jazyk:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10991
5.3.21 14:14

Děti mají obyčejnou kancelářskou dětskou židli z IKEA, ale na té se vrtí a různě něco dělají, když si kreslí, lepí, tvoří apod. Na úkoly a psaní dávám prvňákovi ke stolu rostoucí židli, kterou má jinak u jídelního stolu. Jinak si totiž tu kancelářskou dá schválně dolů, klekne si na ni, a v této poloze píše písanku a zadkem u toho vrtí doleva a doprava, už mu chybí jen ocásek :mrgreen:
Chtěla jsem tu kancelářskou, aby se i malé děti mohly ke stolu kdykoliv přisunout a odsunout a neničily podlahu, ale na učení a úkoly to fakt dobré není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53037
5.3.21 14:40

Hlavne ne tocici. Nase deti je maji. Bezne to neresim. Ale mladeznokovi (prvnak) jsem ji v pondeli sebrala. Hned po prvni hodine on-line vyuky. Protoze se na ni tocil a mi vytacel.
Takze na tocive sedim bokem ja v pokoji a jemu jsem donesla jidelni zidli. Aby sedel na pevne.
Jinak vetsinu ukolu pise v kuchyni u stolu, kde jsou normalni zidle. V pokoji ma pouze on-line nebo si kresli u stolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat