Kapacita v oblasti oční Praha a Středočeský kraj

Anonymní
21.9.20 14:21

Kapacita v oblasti oční Praha a Středočeský kraj

Dobrý den moc prosím o doporučení výborného očního lékaře muže byt i soukromý pro děti :lol: děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19137
21.9.20 14:29

Co znamena vyborny doktor? My byli s ditetem v Kukatku, moc pekny pristup k detem, ale nejakou odbornost posoudit neumim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
21.9.20 14:48

Hezky den přeji. Najít dobrého očaře není jednoduché, to souhlasím. Je to jako s jinými odbornými lékaři… Teď v létě mi primář očního oddělení z kladenské nemocnice „opravil“ oči a nedám už na něj dopustit. Myslím, že dnes už nerozlišují, jestli se starají o děti nebo dospělé. Jmenuje se Ján Blumenstein. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 15:25

@Cuddy ano o tom jsem četla, jenže já bych chtěla pouze jedno odborné vyšetření pro porovnání a nechce se mi platit ten členský poplatek kvůli jednomu vyšetření :,(

• Citovat
  • Nahlásit
553
21.9.20 15:27

Kukátko v květnu nebralo, dokonce ani sourozence již stálých pacientů. Také jsme do teď nenašli :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 15:31

@Pajaja1 Zkusím děkuji :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 15:39

Jde mi o to, ze jsme po 4 různých lékarich a očních dostali u jednoho doporučení na operaci, chtěla bych opravdu někoho zkušeného s kým bych se poradila zda je to nutné podstoupit či nikoliv, protože je mi divné proč by to ostatní neřešili… :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
474
21.9.20 15:41

Zkus, vážně. Nic se neplatí. Pacienty bere, stačí se objednat. On má párkrát v týdnu ještě ambulanci v Rakovníku, ale v kladenský nemocnici taky. Řekla bych, že je to lékař, který lidem vážně pomáhá. Svoji práci bere vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama