Reklama

Kapavka, je možné nakažení i bez sexu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 12:52
Kapavka, je mozna nakazeni i bez sexu?

Dobry den, zajimalo by mne, jak dochazi k nakazeni kapavkou.. Pritel prisel s tim ze ma zanet mocovych cest ale nakonec mu rekli, ze je to kapavka, cetla jsem ze je to pohlavne prenosna nemoc, i ja jsem musela na vysetreni.. Jsme spolu pres 5 let a pritel tvrdi ze mne nepodvedl, ja jeho ale take ne, jak je tedy mozne, ze ma kapavku? Ja bez priznaku, zadne problemy nic.. Je mozne nakazeni i jinak nez sexem? Mate nekdo zkusenost? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10245 příspěvků 24.07.18 12:57

Leda že by líbal nějakou, co má sama kapavku. Použil bezprostředně stejný ručník. Já bych mu tu věrnost moc nežrala. Na tebe to stihnul přenést?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 13:04

Můj to taky takhle tvrdil, že to asi chytil někde na záchodě, když pracoval mimo domov. Ale nikdy jsem mu to nevěřila.

alisekR
Závislačka 4996 příspěvků 24.07.18 13:10

Ne u chlapa tomu neverim. U ženském věřím nákaze třeba na záchodě i u doktora. Sama jsem takto při vyšetření na urologii chytla ureu ureuplazmu. Na vyšetření jsem šla kvůli ledvinovým kámenum. Napousteli mi močový měchýř a pak měřili průtok či co. Prostěradlo na které jsem ležela bylo mokré :poblion: evidentně od pacienta přede mnou. Za čas jsem na gynde zjistila, že mám toto. Partner byl negativní, jiného jsem neměla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 13:10
@Russet píše:
Leda že by líbal nějakou, co má sama kapavku. Použil bezprostředně stejný ručník. Já bych mu tu věrnost moc nežrala. Na tebe to stihnul přenést?

To jeste nevim, cekam az mi zavolaji a reknou vysledky, no ale kdyz jsme spolu spali, tak asi prenesl no :,(

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 24.07.18 13:11

Zagooglila jsem a v jedné pořádně se ptala paní, která má kapavku, její partner ne a píše, že s partnerem je již xy let a že mu nevěrná nebyla. A zde kopírují odpověď:

Dobrý den! Je to vskutku zajímavý případ. Nicméně Vám musím sdělit, že se kapavka opravdu přenáší téměř výhradně pohlavní cestou. Nepohlavně může dojít k přenosu zcela výjimečně a to při nedodržení hygienických zásad, například pokud by došlo ke znečištění infikovaných předmětů, jako jsou ručníky, žínky, houby ke koupání a vy byste ji bezprostředně po kontaminaci použila. Nepohlavní přenos kapavky může být uskutečněn i společným koupáním ve vaně s nakaženou osobou.

Emay
Kecalka 130 příspěvků 24.07.18 13:11
@alisekR píše:
Ne u chlapa tomu neverim. U ženském věřím nákaze třeba na záchodě i u doktora. Sama jsem takto při vyšetření na urologii chytla ureu ureuplazmu. Na vyšetření jsem šla kvůli ledvinovým kámenum. Napousteli mi močový měchýř a pak měřili průtok či co. Prostěradlo na které jsem ležela bylo mokré :poblion: evidentně od pacienta přede mnou. Za čas jsem na gynde zjistila, že mám toto. Partner byl negativní, jiného jsem neměla.

Porad jsem davala sanci tomu ze mi nebyl neverny, achjo :pocitac:

NiKina
Závislačka 4033 příspěvků 24.07.18 13:12
@Anonymní píše:
To jeste nevim, cekam az mi zavolaji a reknou vysledky, no ale kdyz jsme spolu spali, tak asi prenesl no :,(

Teoreticky, když to tu čtu. Ty jsi to nemohla chytit na gyndě a poté nakazit jeho?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 13:13
@NiKina píše:
Teoreticky, když to tu čtu. Ty jsi to nemohla chytit na gyndě a poté nakazit jeho?

Ja nevim, to mne nenapadlo, jestli to jde, i to se mohlo stat, ale jal se to zjisti, ze.. :,(

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10245 příspěvků 24.07.18 13:15
@Anonymní píše:
Můj to taky takhle tvrdil, že to asi chytil někde na záchodě, když pracoval mimo domov. Ale nikdy jsem mu to nevěřila.

Aha. Sednul si na prkýnko a bylo to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já bych snad radši přežila tu syrovou pravdu než ty blbé lži.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 13:15
@Anonymní píše:
To jeste nevim, cekam az mi zavolaji a reknou vysledky, no ale kdyz jsme spolu spali, tak asi prenesl no :,(

Já to naštěstí od něj nechytila, asi jsme spolu zrovna nespali, a pak se přiznal.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 13:15

U ženy se přenáší i z matky na plod, jinak výhradně pohlavním stykem. Šance, že by to přenesl z ručníku nebo WC je minimální, protože bakterie na vzduchu umírají po pár vteřinách - kdysi jsem toto těšila u ex a ptala se přímo doktora, aby to chytil z WC, musel by se prý doslova pomalu třít o mísu ihned po té, co jí použil nakažený kapavkou a nebo si ho utrit ručníkem ihned poté, co se do něj utřel nakažený. Pravděpodobnost je opravdu u kapavky malá, co se týče nakažení muže.. Takže já bych mu tu věrnost moc nevěřila… Anonym kvůli osobní zkušenosti..

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10245 příspěvků 24.07.18 13:16
@NiKina píše:
Teoreticky, když to tu čtu. Ty jsi to nemohla chytit na gyndě a poté nakazit jeho?

Na gyndě? U nás má doktorka na ultrazvuku vždy nový kondom, zrcadla jsou nová a bere si rukavice 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 13:18
@Russet píše:
Aha. Sednul si na prkýnko a bylo to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já bych snad radši přežila tu syrovou pravdu než ty blbé lži.

Taky jsem to tak viděla. Ale on si asi přišel hrozně.. nevímco, tím že mi lhal :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 13:18
@ejhle píše:
Zagooglila jsem a v jedné pořádně se ptala paní, která má kapavku, její partner ne a píše, že s partnerem je již xy let a že mu nevěrná nebyla. A zde kopírují odpověď:Dobrý den! Je to vskutku zajímavý případ. Nicméně Vám musím sdělit, že se kapavka opravdu přenáší téměř výhradně pohlavní cestou. Nepohlavně může dojít k přenosu zcela výjimečně a to při nedodržení hygienických zásad, například pokud by došlo ke znečištění infikovaných předmětů, jako jsou ručníky, žínky, houby ke koupání a vy byste ji bezprostředně po kontaminaci použila. Nepohlavní přenos kapavky může být uskutečněn i společným koupáním ve vaně s nakaženou osobou.

Takze nakazeni treba ve verejnem bazenu? Nevim, co si myslet.. :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama