Kapesné do kina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taciras
Extra třída :D 11138 příspěvků 04.10.18 17:24
Kapesné do kina

Ahoj, jeden rychlý dotaz, kolik peněz byste dali na výlet do kina jako kapesné? Píšou, že máme dát „drobné peníze“. Je 70 Kč akorát? Nějak nevím, jestli je to málo nebo moc, v kině už jsem nebyla 6 let, ale matně si vybavuju, že některé věci tam byly celkem drahé. Zase nechci, aby se napráskal pop-cornem, tak nevím, kolik dát?

Jen doplním, že vstup a doprava jsou zaplacené, bavíme se fakt jen o kapesném.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
debra.morgan
Závislačka 4215 příspěvků 04.10.18 17:28

V cinemacity stojí malý popkorn 94 kč…pokud nechodíte často, tak ho nech si aspon ten popkorn koupit, jako díte jsem popkorn z kina milovala, i ted si jednou za cas kupujem ten 4 litrovej 8)

Příspěvek upraven 04.10.18 v 17:29

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 04.10.18 17:28

Já dávala 100 kč.. Kluk si koupil něco na zub, nějaký suvenýr a donesl tak 10-15 zpět..
Myslím, že když se jedná o výlet jednou, dvakrát za rok, že je to akorát

Kriss Tina
Kelišová 6097 příspěvků 04.10.18 17:30

@Taciras záleží co je to za kino, jestli nějaké starší co promítá třeba už jenom pro školy, tak tam by to mělo stačit na nějakou drobnost, pokud je to nějaké multikino které jsou teď v módě, tak aspoň 120kc, to je tak na malý pop corn a nápoj, je to drahé, když jdeme ve 2 do kina tak za lístky, větší pop corn a pití necháme tak 500 :zed: hele zaokrohlila bych to aspoň na 100, těch 30korun už snad nikoho nevytrhne a aspoň tam nebude chrastit s drobakama :nevim:

misuled
Kecalka 422 příspěvků 04.10.18 17:33

Do jakeho kina? Multikina nebo nejake mestske jednosalovky? To je celkem podstatna informace. V prvnim pripade si za 70 korun popcorn nekoupi.

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 04.10.18 17:36

A školák nemá své úspory? Syn si bere na školní akce svoji peněženku se svými penězi. Jestli pak rozfrca dvě stovky nebo nic nekoupi je na něm. Funguje to, hlavně když utratil na jedné akci hodně peněz, za týden byla další a měl na ni prd, tak od té doby už si dost rozmyslí, kolik utratí. Já osobně bych mu přidala 50,– a cokoli navíc by si platil ze svého.

Taciras
Extra třída :D 11138 příspěvků 04.10.18 17:38
@Kriss Tina píše:
@Taciras záleží co je to za kino, jestli nějaké starší co promítá třeba už jenom pro školy, tak tam by to mělo stačit na nějakou drobnost, pokud je to nějaké multikino které jsou teď v módě, tak aspoň 120kc, to je tak na malý pop corn a nápoj, je to drahé, když jdeme ve 2 do kina tak za lístky, větší pop corn a pití necháme tak 500 :zed: hele zaokrohlila bych to aspoň na 100, těch 30korun už snad nikoho nevytrhne a aspoň tam nebude chrastit s drobakama :nevim:

Tak 30 korun mě nevytrhne, ale co dám, to asi utratí a já pak nechci v noci vidět, co jedl. Tím nechci říct, že nechci, aby si něco koupil. Jen nechci, aby toho ztláskal hromadu. Jinak je to malé kino, žádný multiplex.

Příspěvek upraven 04.10.18 v 17:41

misuled
Kecalka 422 příspěvků 04.10.18 17:39

@Helileli ona se nepta na to,.jak vedete deti k financni gramotnosti, ale kolik ma dat penez na popcorn, o jehoz cene nema predstavu. Asi sis spatne precetla dotaz ;)

acimedaca
Nadpozemská drbna 26169 příspěvků 04.10.18 17:41

Jak tu někdo psal, záleží, do jakého kina jdou - jestli do multikina, tak popcorn stojí 100 Kč,
 https://www.cinestar.cz/…/obcerstveni

PupuP
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 04.10.18 17:41

A kolik mu je? Dala bych 100,–

nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 04.10.18 17:45

ja bych diteti dala minimalne 150, spis 200. ale bylo by to na navstevu prazskeho multikina. za to si koupi popcorn, piti a mozna neco sladkeho. na drhou stranu vim, ze neztlaska vse a neutrati vse za kazdou cenu. my chodime do kina tak jednou za 2 mesice, tak to pro ni neni nic mimoradneho.
zakladatelko a kam teda jdou? multikino nebo neco maleho? to je ta nejpodstatnejsi informace.

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 04.10.18 17:47

@misuled odpověděla jsem v širším kontextu. Asi to na tebe bylo moc komplikované, ale já vidím rozdíl mezi tím, co jsem napsala a tím, že bych napsala „dej mu 50“.

nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 04.10.18 17:47
@Taciras píše:
Tak 30 korun mě nevytrhne, ale co dám, to asi utratí a já pak nechci v noci vidět, co jedl. Tím nechci říct, že nechci, aby si něco koupil. Jen nechci, aby toho ztláskal hromadu. Jinak je to malé kino, žádný multiplex.Přís­pěvek upraven 04.10.18 v 17:41

aha, pardon, uz to vidim. do maleho kina stovka bohate staci. a pouc ho, ze jestli mu bude zle, nedostane priste ani korunu ;)

Taciras
Extra třída :D 11138 příspěvků 04.10.18 17:47

Ok, koukám, že většinový názor je kolem té stovky, tak dám stovku.

Kriss Tina
Kelišová 6097 příspěvků 04.10.18 17:49

@Taciras tak v malém kině nebudou mít zas nějaký velký výběr, bůh ví jestli se třeba může v sále jist :think: ale tu stovku bych dala

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >