Kapička lásky a jiné způsoby jak otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 13:19
Kapička lásky a jiné způsoby jak otěhotnět

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak přesně je to s „kapičkou lásky“. Jaká je šance, že tímto způsobem otěhotníte? Musí být partner přímo ve vás a až pak je nějaká možnost, že otěhotníte, nebo je to s kapičkou lásky stejné jako u sperma? Že může žena otěhotnět i když je na rukou partnera, který ji dále prstí, nebo tak… hrozně mě to zajímá, jelikož všude čtu, jak holka může otěhotnět pomalu i z toho, když se na ni kluk podiva :D :D :D Z hodin biologie ze základní školy to mám prostě zavedený tak, že penis musí být ve vagíně a chlap se prostě musí do ženský udělat :D :potlesk: Proto mě zajímá, jestli jste se někdy setkali s otěhotněním (většinou teda asi nechtěným), které bylo jinou cestou, než přímo stykem… :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

histep
Závislačka 3442 příspěvků 17.10.18 13:22

Aneb: dejte mi návod jak otěhotnět proti vůli chlapa? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 13:22

Ja otehotnela prerusovanou soulozi, neudelal se do me ale neco mu pri vykonu ukaplo :mrgreen:

Heivka
Závislačka 3198 příspěvků 17.10.18 13:24

Ježíš, to mi připomíná ten blbej fór že když je žena p..a tak se musí chránit i při orálu :mrgreen:

aktyk
Nováček 9 příspěvků 17.10.18 13:39

@histep Ale vůbec ne! :D Jen jsem před chvilkou četla pár příspěvků od dívek zhruba 15-17, které se bojí, že jsou těhotné, protože… a pak následovaly ty nejbizarnejsi způsoby, kterými je podle mě naprosto nereálné otěhotnět :D Tak jsem se jen chtěla zeptat, jestli některá z vás něco podobného zažila/slyšela o tom, nebo tak.. :D -zakladatelka, teď jsem si všimla, že jsem příspěvek dala anonymně :potlesk: :D

aktyk
Nováček 9 příspěvků 17.10.18 13:42
@Anonymní píše:
Ja otehotnela prerusovanou soulozi, neudelal se do me ale neco mu pri vykonu ukaplo :mrgreen:

Tak to potom ano, těhle příběhů znám spoooustu, ale přerušovaná soulož už je něco jiného než " provozovali jsme orální sex, můžu být těhotná?" @Heivka :D

• zakl.

Uživatel je onlinehapolda
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 17.10.18 13:56
@Heivka píše:
Ježíš, to mi připomíná ten blbej fór že když je žena p..a tak se musí chránit i při orálu :mrgreen:
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

Russet
Extra třída :D 11589 příspěvků 17.10.18 14:01
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak přesně je to s „kapičkou lásky“. Jaká je šance, že tímto způsobem otěhotníte? Musí být partner přímo ve vás a až pak je nějaká možnost, že otěhotníte, nebo je to s kapičkou lásky stejné jako u sperma? Že může žena otěhotnět i když je na rukou partnera, který ji dále prstí, nebo tak… hrozně mě to zajímá, jelikož všude čtu, jak holka může otěhotnět pomalu i z toho, když se na ni kluk podiva :D :D :D Z hodin biologie ze základní školy to mám prostě zavedený tak, že penis musí být ve vagíně a chlap se prostě musí do ženský udělat :D :potlesk: Proto mě zajímá, jestli jste se někdy setkali s otěhotněním (většinou teda asi nechtěným), které bylo jinou cestou, než přímo stykem… :D

Prstí je děsný slovo. Řekla bych, že drtivě víc je těch, co otěhotní po tom, co mají penis v sobě. Pokud nechceš otěhotnět, mějte kondom a pak se důkladně omyjte nebo už nepokračujte.

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 17.10.18 14:02

Já už otěhotněla z „kapiček lásky“ 4×. Praktikovali jsme přerušovanou soulož, finiš nikdy nebyl „do mě“ a i tak to stačilo. Jenom ale dodám, že sme si oba byli vědomi následků a kdyby se zadařilo tak by miminko nevadilo a byli bychom se schopni postarat :palec:

karkarka
Závislačka 2651 příspěvků 17.10.18 14:05

Je ti 16,tak nabehni na gyndu pro antikoncepci,nebo kupte kondomy.resila si to tu uz v cervnu.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 5 inzerátů 17.10.18 14:20

Tak to je dobry,ty se par mesicu zpatky ptas na podobne kraviny jako ty holky,kterym je 15 - 17,tobe je 16 a ted jsi jako svetaznala a potrebujes je shodit nebo jak jako? :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 21:16

Ahoj, mám dotaz :mavam: chtěla jsem se zeptat, je možné otěhotnět z kapičky lásky i když přítel nebyl ve mně? Když „zvlhl“ při tzv. tření? :D děkuji za odpověď

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 04.11.18 21:24
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz :mavam: chtěla jsem se zeptat, je možné otěhotnět z kapičky lásky i když přítel nebyl ve mně? Když „zvlhl“ při tzv. tření? :D děkuji za odpověď

Ano z kapicek lasky otehotnet lze. Uz po 150te.

Russet
Extra třída :D 11589 příspěvků 04.11.18 21:28
@Anonymní píše:

Jako že ta spermie přelezla dovnitř? :P Jestli se třel o břicho, tak žádný strachy :jazyk:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16753 příspěvků 04.11.18 21:31
@Anonymní píše:

Jistě. Pravděpodobně už jsi těhotná a budou to hyperaktivní dvojčata :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >