Kapka lásky nechráněný sex

Anonymní
15.6.20 00:22

Kapka lásky nechráněný sex

Dobrý večer, chtela bych se zeptat, včera jsme s přítelem měli sex, napili jsme se a byli jsme trosku opilí.. když jsme spolu spali tak do mě parkrat jestli 4× “zajel” potom jsme si vzali hned kondom přítel se neudělal ani predtim ani potom, myslíte ze je nějaká pravděpodobně těhotenství a ze bych si měla jit pro pilulku? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

343
15.6.20 00:43

Pohledej, par takovych diskusi uz tu je, maji ruzne konce, snad si vyberes co se ti hodi. Jdu spat, na tohle nemam trpelivost, jeste narazim na Vidite ducha? diskusi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
988
15.6.20 06:05

Malá, ale vždycky je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
867
15.6.20 07:36
@K. Rocánková píše:
Pohledej, par takovych diskusi uz tu je, maji ruzne konce, snad si vyberes co se ti hodi. Jdu spat, na tohle nemam trpelivost, jeste narazim na Vidite ducha? diskusi.

Ty delas, jako by te nekdo nutil diskuzi otevrit, precist prispevek a reagovat :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
15.6.20 07:46

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3863
15.6.20 07:59

Neee, pilulku rozhodně ne, počkej 3 měsíce a budeš mít jasno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4291
15.6.20 08:23
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chtela bych se zeptat, včera jsme s přítelem měli sex, napili jsme se a byli jsme trosku opilí.. když jsme spolu spali tak do mě parkrat jestli 4× “zajel” potom jsme si vzali hned kondom přítel se neudělal ani predtim ani potom, myslíte ze je nějaká pravděpodobně těhotenství a ze bych si měla jit pro pilulku? Děkuji

a kolik ti je, 13?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23169
15.6.20 08:54

Jistá pravděpodobnost tady samozřejmě je.
Ne příliš veliká, ale rozhodně si nemůžeš být jistá…Tím spíš, jestli ste byli napití a nejste si jistí ničím…
Já osobně bych si pro pilulku šla asi jen kdybych se zrovna motala okolo ovulace :think: ALe já už znám svý tělo a tak si trochu můžu říct, že vím, co si můžu dovolit a co ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
15.6.20 09:03

@Yorkmut no nikdo me nenutil :v:️. Ale otevru to a zase stejnej dotaz jak z Brava (to byl casopis). Predtim jsem cetla diskusi jak mladik spal v lednu bez kondomu se slecnou, ona je tehotna, tvrdi, ze to je jeho a termin je 10 mesicu od sexu. Tak uz jsem to nevydrzela. Snad uz je to srozumitelnejsi. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3863
15.6.20 09:11
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chtela bych se zeptat, včera jsme s přítelem měli sex, napili jsme se a byli jsme trosku opilí.. když jsme spolu spali tak do mě parkrat jestli 4× “zajel” potom jsme si vzali hned kondom přítel se neudělal ani predtim ani potom, myslíte ze je nějaká pravděpodobně těhotenství a ze bych si měla jit pro pilulku? Děkuji

Pokud měl před tím delší abstinenci, klidně už asi jo, ono stačí jednou, když je chlap nadrženej. Tady se jedná o to, jestli jste byli schopni rozeznat to, že vystříknul, vzhledem k opilosti. Vem si ten Postinor, a můžeš být aspoň trochu klidná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
15.6.20 10:04

Nebezpečí otěhotnění je nepatrné, ale zcela vyloučit se nikdy nedá. Vliv má také to, ve které části menstruačního cyklu právě jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama