Kapky Gynex na akné a cyklus

955
19.4.21 23:07

Kapky Gynex na akné a cyklus

Ahoj holky,
o kapkách energy Gynex je tu diskuzí dost, ale nikde jsem se nedočetla, to co potřebuji vědět.
Potřebuji odpověď na 3 otázky.
Začala jsem před 28 dny tyto kapky brát. Byly mi doporučeny lékařkou na hormonální akné.
Před rokem jsem vysadila HA a začalo se mi dělat akné, docela dost!
Na kožní mi bylo sděleno, že je to vlivem hormonů po vysazení.
Jenže já mám už přes půl roku menstruaci pravidelnou, přesně na den.
Dnes 28DC mi měla přijít ms a taky že jsem myslela, že došla. Ráno po vytření tmavě hnědý výtok a tak jsem si myslela, že už je to tu.
No místo toho se jen dostavila bolest na vaječníku a ne v podbřišku jak běžně mám. Spíše jak ovu bolesti.
A tak mé otázky zní :
Pomohly vám tyto kapky na hormonální akné?
Jak správně tyto kapky brát? Děláte nějakou pauzu, nebo užíváte každý den pravidelně?
Rozhodily vám tyto kapky cyklus?

Pociťuji zlepšení co se týká akné, ale jestliže mi mají rozhodit cyklus, tak raději vysadím, už 7 měsíců se snažíme o mimčo, takže to bych nepotřebovala.

Dekuji vám za odpovědi :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
853
19.4.21 23:56
@Markéta188 píše:
Ahoj holky,
o kapkách energy Gynex je tu diskuzí dost, ale nikde jsem se nedočetla, to co potřebuji vědět.
Potřebuji odpověď na 3 otázky.
Začala jsem před 28 dny tyto kapky brát. Byly mi doporučeny lékařkou na hormonální akné.
Před rokem jsem vysadila HA a začalo se mi dělat akné, docela dost!
Na kožní mi bylo sděleno, že je to vlivem hormonů po vysazení.
Jenže já mám už přes půl roku menstruaci pravidelnou, přesně na den.
Dnes 28DC mi měla přijít ms a taky že jsem myslela, že došla. Ráno po vytření tmavě hnědý výtok a tak jsem si myslela, že už je to tu.
No místo toho se jen dostavila bolest na vaječníku a ne v podbřišku jak běžně mám. Spíše jak ovu bolesti.
A tak mé otázky zní :
Pomohly vám tyto kapky na hormonální akné?
Jak správně tyto kapky brát? Děláte nějakou pauzu, nebo užíváte každý den pravidelně?
Rozhodily vám tyto kapky cyklus?

Pociťuji zlepšení co se týká akné, ale jestliže mi mají rozhodit cyklus, tak raději vysadím, už 7 měsíců se snažíme o mimčo, takže to bych nepotřebovala.

Dekuji vám za odpovědi :oops:

Jak pisete na zacatku, diskuzi je tu ohledne Gynexu plno, doctete se tam i komu sedly a nesedly a komu upravily cyklus a komu zase rozhodily.

Na akne mi nepomohly, ja tedy mam plet relativne v poradku, ale ze by se mi jeste nejak zlepsila to urcite ne.

Dala jsem kapkam docela dlouho sanci, takovych pet mesicu jsem je brala. Uzivala jsem je tak, jak bylo napsano v pribal. letaku. Uz si to moc nepamatuju, myslim ze to bylo 3× denne (pocet kapek uz nevim) a po trech tydnech na tyden vysadit.
Napred jsem myslela, ze mi nesedi davkovani, tak jsem si to snizila na 2× denne a min kapek.
Presto mi z toho nebylo dobre od zaludku, prislo mi, ze se mi dost zhorsily nalady, byla jsem protivna sama sobe a ms mi to rozhodilo strasne.
Vysadila jsem Gynex, nasadila kontryhel a malinik, dva mesice byla ms takova vselijaka a treti uz neprisla 😊.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
20.4.21 10:20

Vždy 3 týdny brát a na týden vysadit. Netrpím na akné ale kapky mi pleť určitě nezlepšily. Vždy před menstruací mi nějaký ten pupínek vyskočí. Tím netvrdím, že by ti ty kapky na akné nepomohly. Možná i pomůžou, pokud máš opravdu hodně akné. Já na to nikdy netrpěla, tak asi proto mi v tomto ohledu kapky nepomohly. Měsíc na změny je krátká doba. Chce to brát alespoň 3 měsíce. Energy club dělá i měření aby zjistili, co tvé tělo potřebuje a kolik toho potřebuje. Někdo bere 2× denně 7 kapek, já třeba jen 5 kapek denně. Zkus se objednat abys věděla, kolik toho potřebuješ. Střílet to od oka taky není asi úplně fajn. Je možné, že ti to teď trochu rozházelo cyklus, hormony pracují… Nebála bych se ale toho, že by ta menstruace měla být nepravidelná. Já kapky začala brát hlavně kvůli menstruaci, neboť jsem měla stejný problém jako máš momentálně ty. 2 měsíce braní to bylo ještě takové všelijaké, ale teď to příjde přesně na den. Jinak pokud se snažíte o mimčo, tak jsou tyto kapky doporučovány na otěhotnění. Dost žen s tím mělo problémy a po chvilce braní opravdu otěhotněly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
20.4.21 22:36

Na akné jsem Gynex nepoužívala, brala jsem v 18 Regalen myslím. 2 měsíce děs a hrůza a pak se pleť velmi zlepšila. Paní mě na to upozorňovala, že se to zhorší a pak přijde ta změna. Jen má zkušenost.

A Gynex jsem začala brát, když jsem měla 6 měsíců vysazeno po 15 letech HA a cyklus mi začal čím dál víc divočit. Pro jistotu jsem jej začala brát, aby se mi to srovnalo. No po 3 týdnech užívání, vynechání a 2 týdnech užívání jsem zjistila, že jsem těhotná. Pak jsem už vysadila. :kytka: dejte tomu ještě cas, je možné, že se s tím tělo musí popasovat. Já na ty kapičky nedám dopustit, vyřešily mi dlouholetý gynekologický problém. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 00:18

@Polnik můžu se prosím zeptat, zda mi gynex pomůže na chronické kvasinky? Používám i drags imune. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
345
21.4.21 09:37
@Anonymní píše:
@Polnik můžu se prosím zeptat, zda mi gynex pomůže na chronické kvasinky? Používám i drags imune. Děkuji.

Myslím, že by mohl, ale nejsem na ty kapky odborník. Mně pomohl s infekcí, na kterou jsem vyzkoušela asi 5 antibiotik, poslali mě i na vyšetření, jestli to neni onkologické a 3 roky nic, pořád špatně výsledky. Pak 3 měsíce gynexu a výsledky v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 10:07

@Polnik no ja to mám podobné, pořád se to vraci a mastičky, kapsle nezabírají. Tak snad mi tohle pomůže :) děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat