Kapky lásky, jak to teda je

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Bohdanka
Kecalka 130 příspěvků 03.01.19 14:46
Kapky lásky, jak to teda je

Jak to teda je s těma kamkama lásky nebo touhy. Dá se otěhotnět nebo ne?? Tady čtu většinou že jo, ale v „odborných“ článcích je všude napsáno že preejakulát spermie neobsahuje, a když tam náhodou nějaká je, tak není životaschopná.
Povedlo se někomu otěhotnět opravdu takhle, nebo to spíš chlap neuhlídal?

Reakce:
Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 03.01.19 14:52

Spíš to neuhlidal. To pak fakt stačí nanosekunda a jedna kapka… skoro 3leta mi tu teď běhá :roll: :mrgreen:

skorotehotna
Kecalka 386 příspěvků 03.01.19 14:55

Můj to uhlídal a stejne jsem otehotnela.

Kristynka22
Kecalka 319 příspěvků 03.01.19 14:57

Já provozovala dlouhé roky přerušovanou soulož (i v plodné dny), takže kapek lásky bylo až až a nikdy jsem neotěhotněla, už jsem si i říkala, jestli jsem plodná. Pak když jsme se začali snažit a skončili jsme s přerušovanou souloží, tak 2× otěhotnění na první pokus. Takže u nás kapky lásky nedělaly nic :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 15:01

Provozovali jsme přerušovanou soulož s ex asi rok a půl a to i se styky hned po sobě a bez nějaké sprchy, tudíž nějaký ejakulát zůstat v močové trubici mohl, ale nikdy se nic nestalo. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 15:05

Já sem z kapek lásky těhotná 2×, vždycky sme praktikovali přerušovanou soulož a 2 děti doma neplánovaně (ne nechtěné)

Venesí
Kecalka 500 příspěvků 03.01.19 15:12

Nám fungovala přerušovaná soulož 16 měsíců.. pak až jsme chtěli mimi, šlo to na první pokus. :)

-Bohdanka
Kecalka 130 příspěvků 03.01.19 18:25

My to takhle praktikujeme třičtvrtě roku a zatím dobrý. Tak sem chtěla vědět jak je to jinde :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 00:16

Přerušujeme od roku 2012. Mam dve deti vzdy na prvni pokus, kdyz jsme deti plánovali.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >