Kapky Otobacid nevytékají z ucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 06.03.18 21:49
Kapky Otobacid nevytékají z ucha

Dobrý den, předevčírem mě začalo bolet ucho, došla jsem za obvoďačkou, ta napsala Otobacin 4× denně.
Problém je ale to, že kdykoli je kápnu, nechám chvilku působit a otočím se na druhý bok, jakoby utvořily v uchu bublinu a za žádnou cenu nechtějí vytýct.
Musím si je vždy „vyhnat“ přiložením dlaně k uchu a vytvořením protitlaku.
Jinak bych na ucho neslyšela celý den. Bojím se že je to ucho nějak nateklé nebo tak něco. V druhém uchu vytékají normálně.
Neznáte někdo něco podobného? Nebo čím to může být? Mám raději zajít na ORL nebo počkat co bude?

Reklama

Reakce:

Janasas
Závislačka 4848 příspěvků 06.03.18 21:54

@superwoman já teda nevím, ale unás doktorka když dávala dětem tak říkala, chvili zůstat, ležet, aby právě nevytekly :nevim:
Máš to zalehlé, protože tam máš zánět- nebo začínající..
Já bych kápka do jednoho počkala a kápla do druhého- co nebolí a klidně si sedla.. nemusíš u tho ležet..
na ušním ty stejně nic jiného nedají.. a nebo rovnou píchnou..
Unás ušní tává tyto kapky většinou to zabere a pokud už ucho bolí hodně, třeba i teplota tak píchá

Jana206
Nadpozemská drbna 25893 příspěvků 06.03.18 21:58

Já bych šla na ORL, stav prehodnoti, případně napíšou ATB. Studeny Otobacid není na záněty nic moc, lepší je Otipax. Nemusí být v lednici.

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 06.03.18 22:00

@Janasas o to jde.. kápnu do ucha, počkám, a pak aby vytekly, se převalim na druhý bok a nic. Ucho se dá se říct ucpe a kapky netečou, nedělaj vůbec nic, já jenom slyšim tak, jako bych měla v uchu vodu
jako kdyby v tom uchu něco překkáželo tomu, aby kapky samovolně vytekly, snad mi rozumíte..

Verun83
Echt Kelišová 7867 příspěvků 34 inzerátů 07.03.18 05:13

Jestli te ucho neboli akutne, tak bych asi pockala co bude. Ja teda kdyz kapu do usi, zatahnu jakoby za lalucek, aby se ucho vic,,otevrelo,, a pak masiruju jako za uchem za laluckem v te prohlubni. Dceri se tam asi taky delala nejaka bublina a vadilo ji to, tak to chce vzdycky pomackat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama