Kapky Otobacid nevytékají z ucha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
superwoman
Povídálka 49 příspěvků 06.03.18 21:49
Kapky Otobacid nevytékají z ucha

Dobrý den, předevčírem mě začalo bolet ucho, došla jsem za obvoďačkou, ta napsala Otobacin 4× denně.
Problém je ale to, že kdykoli je kápnu, nechám chvilku působit a otočím se na druhý bok, jakoby utvořily v uchu bublinu a za žádnou cenu nechtějí vytýct.
Musím si je vždy „vyhnat“ přiložením dlaně k uchu a vytvořením protitlaku.
Jinak bych na ucho neslyšela celý den. Bojím se že je to ucho nějak nateklé nebo tak něco. V druhém uchu vytékají normálně.
Neznáte někdo něco podobného? Nebo čím to může být? Mám raději zajít na ORL nebo počkat co bude?

Reakce:
Janasas
Kelišová 5396 příspěvků 06.03.18 21:54

@superwoman já teda nevím, ale unás doktorka když dávala dětem tak říkala, chvili zůstat, ležet, aby právě nevytekly :nevim:
Máš to zalehlé, protože tam máš zánět- nebo začínající..
Já bych kápka do jednoho počkala a kápla do druhého- co nebolí a klidně si sedla.. nemusíš u tho ležet..
na ušním ty stejně nic jiného nedají.. a nebo rovnou píchnou..
Unás ušní tává tyto kapky většinou to zabere a pokud už ucho bolí hodně, třeba i teplota tak píchá

Jana206
Nadpozemská drbna 26847 příspěvků 06.03.18 21:58

Já bych šla na ORL, stav prehodnoti, případně napíšou ATB. Studeny Otobacid není na záněty nic moc, lepší je Otipax. Nemusí být v lednici.

superwoman
Povídálka 49 příspěvků 06.03.18 22:00

@Janasas o to jde.. kápnu do ucha, počkám, a pak aby vytekly, se převalim na druhý bok a nic. Ucho se dá se říct ucpe a kapky netečou, nedělaj vůbec nic, já jenom slyšim tak, jako bych měla v uchu vodu
jako kdyby v tom uchu něco překkáželo tomu, aby kapky samovolně vytekly, snad mi rozumíte..

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 9237 příspěvků 33 inzerátů 07.03.18 05:13

Jestli te ucho neboli akutne, tak bych asi pockala co bude. Ja teda kdyz kapu do usi, zatahnu jakoby za lalucek, aby se ucho vic,,otevrelo,, a pak masiruju jako za uchem za laluckem v te prohlubni. Dceri se tam asi taky delala nejaka bublina a vadilo ji to, tak to chce vzdycky pomackat.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >