Kapky touhy - pravděpodobnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 12:27
Kapky touhy - pravděpodobnost

Ahoj všem,
citlivé téma - proto anonym. V sobotu v noci jsem měla „styk“. Prosím nekamenujte mě tu za to, jak to celé proběhlo, nechala jsem se unést. Jde o mého skoro přítele - momentálně ve fázi randění. No, byli jsme s celou naší partou v sobotu večer v hospodě a pak nás napadlo jít tancovat. Trochu jsme se opili a já odjela nakonec pouze s ním k němu. Jenže jsme nasedli na špatný spoj a ocitli se někde uplně mimo, na samotě, kde krom zastávky a lesů nic nebylo. No a protože to mezi námi jiskří, začali jsme se líbat. Poté došlo na ruční a orální práci, nicméně jen chvilinku, třeba minutu (bez ejakulace), jelikož prostě jsem asi suchar, ale mě to prostě takhle v přírodě přijde divné. :-D No, jenže pak…prostě ho do mě párkrát zasunul, jenže to uplně nešlo, páč jsem o dost menší než on a tak celkově jsem si nechtěla lehat někde venku…Takže řekla bych, že to mohla být také ani ne minuta, spíš tak třeba půl minuty - opět bez ejakulace. Nebyl ani pořádně tvrdý. Debilní je, že zrovna v těchto dnech mi ca podle mě vyhcázela ovu. A já se ptám. Jak velká je pravděpodobnost, že třeba otěhotním? Četla jsem, že preejakulát za normálních okolností spermie obsahovat nemá, pouze v případě druhého kola, kdy se partner mezitím nevymočí - což on (protože nevím, jestli třeba nemasturboval doma předtím :-D) šel za celý večer na záchod hodněkrát. Jo, jsem blbá a je to moje vina. Ale spíš mě zajímá, jak moc se mám bát…Říkám, nebyl to ani sex, jen prostě párkrát zasunul a uplně to nešlo. Díky moc (a prosím netlučte mě, teď si díky tomu užívám stresu až až) :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 28.05.19 12:42

Ráda byste přesně %?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 12:43

Hele, těžko říct. My přerušovaný styk praktikujeme asi dva roky, já bych si i tajně přála, kdyby to vyšlo, ale zatím nic a nic. L.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 12:43
@Cenarius píše:
Ráda byste přesně %?

Ale ne, spíš se prostě jen děsně bojím, na nic jiného nemyslím…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 12:46
@Anonymní píše:
Hele, těžko říct. My přerušovaný styk praktikujeme asi dva roky, já bych si i tajně přála, kdyby to vyšlo, ale zatím nic a nic. L.

Kéž by se tady tomuhle dalo říkat alespoň pořádný styk, tohle bylo prostě… nešlo to. :-D
Není třeba dané, kdy tyhle „kapičky“ jdou ven? Třeba na začátku, když se vzruší, nebo před vyvrcholením?
Zakladatelka

nabab
Kecalka 255 příspěvků 28.05.19 12:47

Já si myslím, že by to byla hodně velká náhoda, kdyby ano. Kdyby potom ejakuloval, tak třeba, ale takhle „nasucho“ bych se asi moc nestresovala. Chvilku počkej a udělej test, pokud to nedostaneš, ale zbytečně bych neplašila.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 28.05.19 12:51

A v jaky jsi byla fazi cyklu? Rekla bych pravdepodobnost nula nula nic, ale minimalni tam byt samozrejme muze. Jestli to jeste nebylo 72 hodin, tak si muzes vzit pro jistotu tabletu po. A příště aspon nos kondom v peněžence…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 12:52
@Pajka89 píše:
A v jaky jsi byla fazi cyklu? Rekla bych pravdepodobnost nula nula nic, ale minimalni tam byt samozrejme muze. Jestli to jeste nebylo 72 hodin, tak si muzes vzit pro jistotu tabletu po. A příště aspon nos kondom v peněžence…

No bohužel právě zhruba v období ovulace! :( No, poučená jsem dostatečně…

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8846 příspěvků 28.05.19 12:52

Teď už nic nevyřešíš. Šance na otěhotnění je mizivá, ale pořád je. Měla jsi si vzít postinor.… Nezkoumej, kdy jsou ven kapičky touhy, protože to je u každého jinak, stejně jako to, zda v nich je sperma nebo ne. Teď se holt budeš 14dní modlit a pro příště si buď pořiď antikoncepci nebo do kabelky kondom. Člověk se fakt diví, proč se tohle musí řešit i v dnešní době, kdy je tolik možností, jak se chránit. Kdyby jsme se pořád musely spoléhat na krokodýlí trus a ovčí střívka, tak neřeknu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 12:54
@Janli píše:
Teď už nic nevyřešíš. Šance na otěhotnění je mizivá, ale pořád je. Měla jsi si vzít postinor.… Nezkoumej, kdy jsou ven kapičky touhy, protože to je u každého jinak, stejně jako to, zda v nich je sperma nebo ne. Teď se holt budeš 14dní modlit a pro příště si buď pořiď antikoncepci nebo do kabelky kondom. Člověk se fakt diví, proč se tohle musí řešit i v dnešní době, kdy je tolik možností, jak se chránit. Kdyby jsme se pořád musely spoléhat na krokodýlí trus a ovčí střívka, tak neřeknu…

Jo, s tím kondomem vím, ale nečekala jsem to - jak říkám, jsem poučená. Ale HA brát nemohu, ze zdravotních důvodů…

prcek.leni
Povídálka 23 příspěvků 28.05.19 13:07
@Cenarius píše:
Ráda byste přesně %?
:mrgreen:
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
citlivé téma - proto anonym. V sobotu v noci jsem měla „styk“. Prosím nekamenujte mě tu za to, jak to celé proběhlo, nechala jsem se unést. Jde o mého skoro přítele - momentálně ve fázi randění. No, byli jsme s celou naší partou v sobotu večer v hospodě a pak nás napadlo jít tancovat. Trochu jsme se opili a já odjela nakonec pouze s ním k němu. Jenže jsme nasedli na špatný spoj a ocitli se někde uplně mimo, na samotě, kde krom zastávky a lesů nic nebylo. No a protože to mezi námi jiskří, začali jsme se líbat. Poté došlo na ruční a orální práci, nicméně jen chvilinku, třeba minutu (bez ejakulace), jelikož prostě jsem asi suchar, ale mě to prostě takhle v přírodě přijde divné. :-D No, jenže pak…prostě ho do mě párkrát zasunul, jenže to uplně nešlo, páč jsem o dost menší než on a tak celkově jsem si nechtěla lehat někde venku…Takže řekla bych, že to mohla být také ani ne minuta, spíš tak třeba půl minuty - opět bez ejakulace. Nebyl ani pořádně tvrdý. Debilní je, že zrovna v těchto dnech mi ca podle mě vyhcázela ovu. A já se ptám. Jak velká je pravděpodobnost, že třeba otěhotním? Četla jsem, že preejakulát za normálních okolností spermie obsahovat nemá, pouze v případě druhého kola, kdy se partner mezitím nevymočí - což on (protože nevím, jestli třeba nemasturboval doma předtím :-D) šel za celý večer na záchod hodněkrát. Jo, jsem blbá a je to moje vina. Ale spíš mě zajímá, jak moc se mám bát…Říkám, nebyl to ani sex, jen prostě párkrát zasunul a uplně to nešlo. Díky moc (a prosím netlučte mě, teď si díky tomu užívám stresu až až) :nevim:

Ja osobne si myslim, ze tehotna nebudes. Pockej na MS, nestresuj se a priste pouzij kondom ;)

Verun83
Echt Kelišová 9904 příspěvků 28.05.19 13:10
@Anonymní píše:
Ale ne, spíš se prostě jen děsně bojím, na nic jiného nemyslím…

Klid. Rekla bych, ze sance je tak nula nula prd.

Verun83
Echt Kelišová 9904 příspěvků 28.05.19 13:11

My praktikujeme prerusovanou souloz uz 6 let, deti mame 2 planovane a mezi tim zadna nehoda nebyla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 13:15
@Verun83 píše:
My praktikujeme prerusovanou souloz uz 6 let, deti mame 2 planovane a mezi tim zadna nehoda nebyla.

I v době ovu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 13:20

Tak to se nemusíš bát z minuty pochybuju ještě když aníi nebyl ( tvrdej)… :) :D :D :D :D :D.
My máme přerušovaný styk už asi 6 let a nikdy jsem neotěhotněla až když jsme miminko chtěli

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama