Kapky/prášky na spinkáni pro 8m mimi

Anonymní
1.12.19 09:18

Kapky/prášky na spinkáni pro 8m mimi

Dobrý den, chci se zeptat maminky jestli některá nevíte něco na spaní pro 8mi měsíční miminko, nechce vubec v noci spát, trvá to už 3tydny a jsem už vyrizena.. děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1893
1.12.19 09:26

Zadny oblbovak ti nikdo neda.. Jen vydrzet..

Zkus s pediatrem odhalit pricinu.. To prislo z niceho nic? Nejsou to zoubky? Ryma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6249
1.12.19 09:42

To jsou napady :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
1.12.19 09:43

Vazne bys dala 8 mesicnimu miminu prasky na spani? Neblazni! Holt mimina nekdy nespi, jak pise kyticka86, zkus najit pricinu.. Jasne, ze se ti to nemusi povest, holt to musis vydrzet. Zkus premistit postylku, vymenit perinku (za slabsi/silnejsi), vzit ho k sobe do postele nebo naopak nechat samotneho v pokoji, pokud to jde. Zatemnit pokoj nebo nechat tlumene svetlo, pred spanim poradne vyvetrat, zkusit chlad nebo teplo, uplne ticho nebo naopak sum… Kazdy clovek potrebuje ke kvalitnimu spanku neco jineho a vy proste jen musite prijit na to, co to je u vaseho mrnete. Muzou ho trapit zoubky, s tim nic moc nenadelas, to se holt musi fakt vydrzet (aspon u nas zadne calgely a podobne produkty nezabraly).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
1.12.19 09:50

A v neposledni rade, pokud to jde, se zkuste u miminka v noci stridat s manzelem, at se trosku prospis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
1.12.19 10:18

Jó tyhle bláznivý myšlenky znám. Ale vážně se na to ptát to už musíš být zoufalá. No, pokud jen nespí, tak musíš vydržet jako my všechny. Jinak v Motole je poradna pro nadměrně plačící miminka a tam extrémní případy řeší i medikamenty. Ale to už musí být extrém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26909
1.12.19 10:29

Mně syn nespal 2 roky. V noci jsme jezdili autem, houpali v kolébce a on řval a řval i několik hodin. Pak měl noci, kdy se v noci probudil a 3-4 hodiny běhal a nespal. Doktorka doporučila Sedalii (nevím od jakého je věku, my jí zkoušeli cca v roce a půl). Nepomohlo. Postupně to přešlo. Ve 3 letech už spal celou noc.
Jinak jsme zkoušeli různé čaje (pro mimina) a další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.19 10:48

A přes den ti spinká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
1.12.19 12:06

Pochybuji, ze zakladatelka by davala nejake driaky, neblaznete ženský :) urcite existuji homeopatika (nevim od jake veku-google ti rekne vic) taky jsem zkousela sedalii-nepomohla.. ono je potreba počist a zjistit kde muze byt problem (nejlepe probrat s homeopatem) ja zkusila co dali v lekarne a nepomohlo.. dite mi nespi od narozeni :dance: Zkus tento odkaz http://m.svethomeopatie.cz/…avost-u-deti
Na konci clanku jsou vypsane druhy homeo a pro jaky typ deti jsou.. hodne stesti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 12:56

@Trnečka137 ano dopol hodinu-hodinu a půl a odpoledne buď 2h nebo 2× půl h :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
1.12.19 13:08
@Anonymní píše:
@Trnečka137 ano dopol hodinu-hodinu a půl a odpoledne buď 2h nebo 2× půl h :andel:

To spí za 24h třeba jen 4,5 hodin? Nedivím se, že si z toho vyčerpaná.
Co pediatr na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 11:27

@Trnečka137 přes den dohromady 2 h a v noci tak 4h, furt jen knoura a tak pravda je ze nám rostou zuby, a má rýmu od zubu, zkusila jsem koupit viburcol cipky tak snad zaberou, k dr jdeme zítra měla dovolenou.

• Citovat
  • Nahlásit
2.12.19 12:28
@Anonymní píše:
@Trnečka137 přes den dohromady 2 h a v noci tak 4h, furt jen knoura a tak pravda je ze nám rostou zuby, a má rýmu od zubu, zkusila jsem koupit viburcol cipky tak snad zaberou, k dr jdeme zítra měla dovolenou.

Musíš být vyřízená, střídáte se s manželem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat