Kaplse Dolce Gusto - kde kupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 09:20
Kaplse Dolce Gusto - kde kupujete?

Holky,

kde prosím kupujete kapsle do Dolce Gusta a za kolik? Máte nějakého stálého dodavatele nebo jen v akcích kde jsou? Já jsem donedávna měla stálý zdroj za 80,– kč krabičku ale už nemám :nevim: a tak jsem se jen chtěla zeptat, zda někdo nevíte, kde se dají výhodně objednávat.

Díky moc za odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 07.10.14 09:23

V Makru :palec:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 09:25
@Ginger.Rothstein píše:
V Makru :palec:

no tam to maj tedka za 100 kc i s DPH ne? :think: :nevim:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 07.10.14 09:26

@JayLee no zhruba, nějakých 96,– ale levnější jsem nesehnala :cert: :oops:

elis_an3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 09:27

Za 80,– se obavam nesezenes…u nas bezna cena 145,– nejak to stouplo…ja bych za 100,– byla rada

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 09:27
@Ginger.Rothstein píše:
@JayLee no zhruba, nějakých 96,– ale levnější jsem nesehnala :cert: :oops:

i to je pekny :palec: :pankac: kazdopadne 80 kc je 80 kc :D

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 09:29
@elis_an3 píše:
Za 80,– se obavam nesezenes…u nas bezna cena 145,– nejak to stouplo…ja bych za 100,– byla rada

No ja to mela od naseho stálého dodavatele kancelářských veci prave za 80 kc krabičku ale vyhodili ho nedavno :mrgreen: takze mi timpadem umrel zdroj :cert: :lol: a když to slo přes nej za 80 kc, tak si myslim, ze by to mozna slo i jinde nejak nekde :nevim: vicemene to byla jeho nakupka :think: a za tu me to i daval :pankac: no jo ale m, ozna proto uz tam taky nepracuje ze jo :think: :think: :mrgreen:

RoseK
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 07.10.14 09:37

Ja bud cekam na akce, nebo kupuju na vsevyhodne. cz, mivaj slevy casto, kolem 100 Kc za krabici. Obcas je i akce doprava zdarma pri nakupu nad 500 Kc.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 07.10.14 09:40

Já jsem minule objjednávala na mallu. Musí se vzít od každého 3 krabice, ale aspoň mám zásobu a vyjdou něco pŕes stovku

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 07.10.14 09:41
@JayLee píše: : no jo ale m, ozna proto uz tam taky nepracuje ze jo :think: :think: :mrgreen:

No to nejspíš :lol:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 07.10.14 09:43
@elis_an3 píše:
Za 80,– se obavam nesezenes…u nas bezna cena 145,– nejak to stouplo…ja bych za 100,– byla rada

Jojo, tuhle cenu taky vídám casto :roll:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 09:44
@Antonie Bolavá píše:
No to nejspíš :lol:
:think: :nevim: :mrgreen:
NO jasny holky jen jsem se zkusila zeptat takze alespoň vim co a jak :think:
elis_an3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 10:18

Ale ja se aspon dozvedela, ze v makru usetrim skoro pade ;) diky…ted sehnat nekoho, kdo tam jezdi :)

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 07.10.14 10:20

@elis_an3 A odkud jsi? :kytka: ja jsem v Makru kazdy tyden :mavam:

elis_an3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 12:51

Od ostravy :) ja myslilm, ze nekdo jezdi…max muzuv sef no :D a kolik se tam musi vzit krabic? Vetsinou se tam po kusech nic jen tak neprodava

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

(Ne)jezte vejce, (ne)jsou zdravá: Odborníci se zase přou o to, zda škodí, nebo ne

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi i tradiční extra nálož vajec, která jsou... číst dále >