Kappa - psycholog

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 22:29
Kappa - psycholog

Ahooj, ma nekdo zkušenost se zdravot. zařízením Kappa Praha 6?

Jde mi o psychologa. Někdo mi doporučuje PHDr. PĚKNÉHO.

tak jen zjistuju případne zkušenosti :think:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 14:46

Do tohoto zařízení bych nechodila už jen proto, že to tam celé vede Dr. Strunzová. A pokud je PhDr. Pěkný ten, koho myslím, tak k tomu bych taky nešla, jen jsem se dívala na jejich stránky a není tam mezi psychology, myslím, uvedený.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 19:53
@Anonymní píše:
Do tohoto zařízení bych nechodila už jen proto, že to tam celé vede Dr. Strunzová. A pokud je PhDr. Pěkný ten, koho myslím, tak k tomu bych taky nešla, jen jsem se dívala na jejich stránky a není tam mezi psychology, myslím, uvedený.

Dobry den. Take zvazuji objednani na kliniku Kappa. K PhDr. Chovancove. Mate nekdo s klinikou nebo s pani dr. Chovancovou zkusenosti?
Ohledne vedeni kliniky, pani dr. Strunzovou. S ni mate spatne zkusenosti? Dekuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 19:58

S Dr. Strunzovou mám jen ty nejhorší zkušenosti z Bohnic, kdy tam byla primářka a chovala se naprosto hrozně, arogantně a to nejen ke mně, ale i k mojí rodině. A stejnou zkušenost mají i kamarádi. Nechápu, jak se u ní někdo může léčit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 11:03

Ahoj, díky za info. Ten PhDr Pěkný je tam prej nově a jen občas.

O Strunzové mám různé info právě - někdo chválí, někdo, že děsný, tak jsem taková rozpačitá…

Kdyby měl někdo ještě nějaké zkušenosti, budu ráda, díky :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 12:20

A myslíš PhDr. Radka Pěkného? Taky ho znám osobně, dělal mi různá vyšetření a terapie, včetně hypnózy.
Strunzovou nechápu, jak může někdo chválit, leda ještě z minulosti, než šla dělat primářku do Bohnic, ale tam byla fakt příšerná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 12:55

Ano, PhDr. Radek Pěkný

• a ten Ti přišel jaký? V pohodě? Aha, to jsem netušila, že dělá i hypnózu!

Já právě nevím, jestli není lepší ženská jako terapeut, ale nevím…

Aha, tak to s tou Strunzovou si to ještě rozmyslim asi…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 13:08

Jj, dělal mi i hypnózu a zrovna to bylo dost zoufalé, ale jinak asi jako psycholog nejhorší nebude. Jinak já na terapie měla chlapy i ženské a co tak vidím, tak chlapi jsou více zaměření na nějaké rychlejší řešení problémů, jsou většinou méně empatičtí, více racionální a praktičtí… ale můžou být samozřejmě i jiní, to píšu jen s tím, s čím jsem se setkala já.
A ty jsi ještě na terapie nechodila nikdy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 13:34

Aha, a tu hypnózu Ti sám jako navrhnul jo?
Jak dlouho jsi k němu chodila prosím?

To mi připadá, že by mohl být celkem ok :)

Já ještě nikdy nebyla právě. Mám problémy, které vypadají na panické ataky :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 13:48

No já k němu nechodila ambulantně, ale měla jsem ho vždycky za hospitalizace, kde mi právě dělal tu hypnózu i. Hypnózu navrhl Dr. asi, to už nevím, každopádně to vůbec nepomohlo. Ale byl docela sympatický.
Panické ataky jsem měla před 12ti lety taky, na ty se nejvíce doporučuje KBT (kognitivně-behaviorální terapie), ale můžou být i jiné terapie, každému stejně sedne něco jiného, já na KBT chodila na individuální, i na skupinovou, ale zrovna ta mi moc nesedla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 14:00

Aha, to jsem netušila, on pracuje i v bohnicích jo?

prosím Tě, mohla bys mi napsat na mail? Ráda bych se Tě ještě zeptala na pár věcí jelikož máš zkušenosti :)

Můj email: nargarita82@seznam.cz

děkuju!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 14:10

Ahojki,

tak máš e-mail, napiš, jestli došel, zkušeností mám bohužel opravdu hodně, ale ráda cokoliv zodpovím.

Váš příspěvek
Reklama