Reklama

Kapsa Mam deluxe - co pod ní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 21.09.10 20:48
Kapsa Mam deluxe - co pod ní

Holky,

prosím Vás, objednala jsem si kapsu od Mam Deluxe…na Manducu a šátek.
Jak mám pod ní obléct 9m syna ? Dá se nosit třeba kolem deseti stupňů (a dítěti třeba jen triko s dlouhým rukávem, punčocháčky), aniž by dítěti nebylo vedro či zima ? A počásí v zimě, kolem nuly ?
V podstatě nemám jasnou představu jak moc hřeje :(

Mockrát děkuji za vaše zkušenosti !

Reklama

Reakce:

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 21.09.10 20:58

Hřeje báječně, já ji oblíkala místo kombinézy v zimě, je super i jako nánožník na autosedačku. Chodili jsme ven i ve velkým mrazech (musela jsem vyvenčit psa), a malý byl v teploučku.
Akorát teď když je prcek větší tak vystrkuje ručky ven.
Musíš to vychytat, ale ted by stačili punčocháče a teplejší bodyno s dl.ruk. na nožky bych dala ještě capáčky. Ale každé dítko je jiné.

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 21.09.10 22:07

Já v zimě dávala body, mikču, punčocháče a fusekle a bylo mu krásně teploučko, opravdu to hřeje bezvadně. Pamatuju, jak jsem se brodila sněhem, takže určitě využiješ i v mrazech.

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 22.09.10 10:27

My v -20 měli to samé a jeste kombinézu a byl teploučký,jen nos měl zmrzlý.......

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >