Kapsa Mam deluxe - co pod ní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 21.09.10 20:48
Kapsa Mam deluxe - co pod ní

Holky,

prosím Vás, objednala jsem si kapsu od Mam Deluxe…na Manducu a šátek.
Jak mám pod ní obléct 9m syna ? Dá se nosit třeba kolem deseti stupňů (a dítěti třeba jen triko s dlouhým rukávem, punčocháčky), aniž by dítěti nebylo vedro či zima ? A počásí v zimě, kolem nuly ?
V podstatě nemám jasnou představu jak moc hřeje :(

Mockrát děkuji za vaše zkušenosti !

Reakce:
LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 21.09.10 20:58

Hřeje báječně, já ji oblíkala místo kombinézy v zimě, je super i jako nánožník na autosedačku. Chodili jsme ven i ve velkým mrazech (musela jsem vyvenčit psa), a malý byl v teploučku.
Akorát teď když je prcek větší tak vystrkuje ručky ven.
Musíš to vychytat, ale ted by stačili punčocháče a teplejší bodyno s dl.ruk. na nožky bych dala ještě capáčky. Ale každé dítko je jiné.

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 21.09.10 22:07

Já v zimě dávala body, mikču, punčocháče a fusekle a bylo mu krásně teploučko, opravdu to hřeje bezvadně. Pamatuju, jak jsem se brodila sněhem, takže určitě využiješ i v mrazech.

LeníkDOMO
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 22.09.10 10:27

My v -20 měli to samé a jeste kombinézu a byl teploučký,jen nos měl zmrzlý.......

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >