Kapsa na nosítko, jak do ní miminko obléct?

57
28.11.19 15:06

Kapsa na nosítko, jak do ní miminko obléct?

Zdravím, jak moc oblékáte miminko do nosítka, přes které máte ochrannou kapsu?
Doteď jsem kapsu neměla a malou jsem oblékla vždy max. do domácího overalu a pak do chlupateho overalu a bylo jí teploučko. Nejsem si ale jistá, jestli kapsa nahradí právě ten chlupatý overal, i když by měla být vyloženě zimní… Mám tuto kapsu https://www.adom.cz/…imni/z57.htm.

Budu ráda za každý postřeh, děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9593
28.11.19 16:14

@larieta oblékla bych podobně jako do nosící bundy. Já dávala punčochy, tenké tepláky, body s dlouhým rukávem, mikinu případně slabší bundu. Dcerce bylo 7 měsíců když začala být zima a ruce chtěla už mít venku. Malému miminku bych dala klidně punčochy, body a tenčí overal. Záleží taky do jak velké zimy.

Příspěvek upraven 28.11.19 v 16:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3528
28.11.19 16:15

Mám nosici mikinu fleecovou a miminku dávám body, mikinku s kapuci a teplejší tepláčky, na nohy ponožky a měkké „botky“. I ráno bývá dítě teplé, nemrzne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
28.11.19 17:53

Mám kapsu od Loktushe a malou jsem oblékala do punčocháčů, body a nějaký teplákový, lehčí overal. Na to kapsu. Nebo punčochy, body s dlouhým, kapsu a slabší pončo. Hlavně jsem dávala takový nakrčník a čepičku, znovu bych koupila miminku kuklu a důležitý je mít nějaké teplé, vysoké botičky aby nohy byly v teple. Ale každý miminko je podle mě jiný a má jinou termoregulaci, moje malá byla kolikrát i dost horká, tak jsem si overal sundala a nechala jen body a punčocháčky, boty, nákčník a čepičku v kapse a byla akorát teplá.

• Citovat
  • Nahlásit
57
28.11.19 21:11
@Lynx.lynx píše:
Mám kapsu od Loktushe a malou jsem oblékala do punčocháčů, body a nějaký teplákový, lehčí overal. Na to kapsu. Nebo punčochy, body s dlouhým, kapsu a slabší pončo. Hlavně jsem dávala takový nakrčník a čepičku, znovu bych koupila miminku kuklu a důležitý je mít nějaké teplé, vysoké botičky aby nohy byly v teple. Ale každý miminko je podle mě jiný a má jinou termoregulaci, moje malá byla kolikrát i dost horká, tak jsem si overal sundala a nechala jen body a punčocháčky, boty, nákčník a čepičku v kapse a byla akorát teplá.

Malá taky není zmrzlik. A ty botičky jsou nutné, když jsou nohy v kapse?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
28.11.19 22:04

A máte dítě jenom v kapse nebo i pod bundou? Já tuto samou kapsu mám také a zatím jsem ji teda nepoužila, zdá se mi na ni ještě teplo. Zatím nosím pod nosící softshellovou bundou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
29.11.19 06:13

@larieta asi záleží na tom jak moc je zima, u prudký zimy bych dala alespoň ještě na punčocháče teplejší ponožky. Přeci jen tělíčko jí hřeješ ty, tam je to líheň, ale nožičky budou zateplený jen kapsou.

• Citovat
  • Nahlásit
57
29.11.19 08:14
@LenaMarry píše:
A máte dítě jenom v kapse nebo i pod bundou? Já tuto samou kapsu mám také a zatím jsem ji teda nepoužila, zdá se mi na ni ještě teplo. Zatím nosím pod nosící softshellovou bundou.

Bundu nemáme, koupili jsme kapsu právě kvůli tomu, že nám nahradí bundu… Zatím jsme ji nosili v kombineze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat