Kapslovani, tobolky, hubnuti, koupené doplňky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Lu9
98
31.12.21 12:43

Kapslovani, tobolky, hubnuti, koupené doplňky

Ahoj holky,
objednávám si různé výrobky, na pomoc při hubnuti(cviceni) když jsem si ale rekla, že bych to měla kupovat každý měsíc, tak bych na to neměla. Koukla jsem se, z čeho to je a řekla jsem si, že to musí jít vyrobit i doma. Má s tím někdo zkušenosti. Ted kupují od nejmenované firmy nakopavace a další věci na podporu metabolismu, taky mě zaujali různé kapsle na vlasy. Zajímalo by mě, zda se někdo pustil do vlastního kapslovani, jak to jde. Jestli jsou nějaké stránky, které by pomohli s tím, co s čím dat, jestli mužů všechno co bych za ten den chtěla sníst, dát místo do 5 tobolek jak mají oni do třeba 2. Děkuji za odpoved

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
266
31.12.21 12:53

Dobře se hubne prej po perníku. Pustila se do toho spousta lidí a myslím, že většina zhubla. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lu9
98
31.12.21 12:55

@Fuflík to jo :D tady v okolí je takových hodně, ale to bych asi moc neušetřila :Do na druhou stranu výsledek je skoro 100% :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12142
31.12.21 13:05
@Lu9 píše:
Ahoj holky,
objednávám si různé výrobky, na pomoc při hubnuti(cviceni) když jsem si ale rekla, že bych to měla kupovat každý měsíc, tak bych na to neměla. Koukla jsem se, z čeho to je a řekla jsem si, že to musí jít vyrobit i doma. Má s tím někdo zkušenosti. Ted kupují od nejmenované firmy nakopavace a další věci na podporu metabolismu, taky mě zaujali různé kapsle na vlasy. Zajímalo by mě, zda se někdo pustil do vlastního kapslovani, jak to jde. Jestli jsou nějaké stránky, které by pomohli s tím, co s čím dat, jestli mužů všechno co bych za ten den chtěla sníst, dát místo do 5 tobolek jak mají oni do třeba 2. Děkuji za odpoved

Nejlepší a jediná správná cesta je úprava stravy a pohyb. To nechci být za chytrou, ale zhubla jsem cca 25 kg, takže něco málo asi vím. Mě pomohl jídelníček na míru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lu9
98
31.12.21 13:53

@Kockazvysocan možná jsem to špatně formulovala, já nečekám, že si vytvořím prášek, po kterém zhubnu, já vím, že strava je základ a k tomu pohyb. Mě by zajímalo jestli jsou tu lidé, kteří používají různé doplňky, které si míchají sami a nekupuji je za ty velké ceny. Mezi takové doplňky patří třeba extrakt ze zeleneho čaje, Vrby bílé, acai atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4394
31.12.21 13:53

@Lu9 a na co potrebujes tobolky? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lu9
98
31.12.21 13:56

@Ernais chci nějaké doplnky, které napomáhají zrychlení metabolismu, regeneraci těla po cvičení atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12142
31.12.21 13:56
@Lu9 píše:
@Kockazvysocan možná jsem to špatně formulovala, já nečekám, že si vytvořím prášek, po kterém zhubnu, já vím, že strava je základ a k tomu pohyb. Mě by zajímalo jestli jsou tu lidé, kteří používají různé doplňky, které si míchají sami a nekupuji je za ty velké ceny. Mezi takové doplňky patří třeba extrakt ze zeleneho čaje, Vrby bílé, acai atd.

Ke zdravému hubnutí a životosprávě nepotřebuješ žádné doplňky, natož vytvářené doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lu9
98
31.12.21 13:58

@Kockazvysocan to sice napotrebuji, ale to neznamená, že bych tím zaručeně musela udělat špatný krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12142
31.12.21 14:03
@Lu9 píše:
@Kockazvysocan to sice napotrebuji, ale to neznamená, že bych tím zaručeně musela udělat špatný krok.

To ne, ale evidentně to chceš, tak se tím cpi. Já jen vím, že zhubnout a figuru udržet jde i bez toho. Čaj nepovažuju za zázračný doplněk stravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
31.12.21 14:06

@Lu9 naprosto zbytečně utracis peníze za kraviny, které nefungují.. :mrgreen: :lol: radši si zaplať výživového poradce nebo tak cosi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lu9
98
31.12.21 14:25

@martina.se i výživový poradce doporučí nějaké doplňky z vlastní zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lu9
98
31.12.21 14:26

Já vám teda děkuji, ale nikdo z vás neodpověděl na to co jsem se ptala. Pokud vy nepoužíváte žádné vitaminy a doplňky stravy nechápu, proč to tady komentujete :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
31.12.21 14:27
@Lu9 píše:

Ne.. protože ví, že to nefunguje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12142
31.12.21 14:30
@Lu9 píše:

Poradce ze sítě poraden typu Svět zdraví /Nutriadapt apod. Ti samozřejmě vždycky nabídne ptodukty z jejích řady. V životě jsem oslovila 2 výživové poradce, soukromníky a nikdo z nich mi krom jídla nic nenabízel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat