Karamelový krém ze Salka - čím zahustit?

971
21.12.19 10:08

Karamelový krém ze Salka-čím zahustit?

Holky umíchala jsem krém z karamelového Salka, kostky másla a rumu, je to podle receptu https://www.toprecepty.cz/…s-karamelem/
Krém jsem měla přes noc v lednici, trochu zhoustnul, ale jakmile to dám do plničky a dám na rohlíček, totálně se ten krém rozteče…Co s tím, čím to mám zahustit?
Klidně napište i jinou variantu krému, kterou máte rádi, jsem tak nasr..á, že mám chuť s tím švihnout do koše.
Díky moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7899
21.12.19 10:09

Přidat máslo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5780
21.12.19 10:13

Môžeš pridať aj horkú roztopenú čokoládu, nechať znovu stuhnúť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2782
21.12.19 10:14

@Petája taky bych pridala maslo, nicim jinym to asi nepujde. My to salko staromodne varime porad sami, i kdyz je to asi blbost, to kupovany predvareny salko nam pripadne chutove jiny a nechutna nam. Krem delame od oka - naslehame maslo a pak po lzicich pridavame ten karamel, konzistenci a sladkost kontrolujeme prubezne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5780
21.12.19 10:18

Čokoládová plnka zo Salka: https://varecha.pravda.sk/…-recept.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7899
21.12.19 10:19

Akorát mi není jasné, jak to může být tak řídké, pokud to máš podle receptu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
21.12.19 10:20

Asi se na to vykašlu, to máslo jsem přidat na kousku vyzkoušela a pořád je to řídké…Asi udělám pudinkovy krém a tím ho nahradím. Jsem z karamelového Salka dost zklamaná, zkoušela jsem poprvé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18164
21.12.19 10:35

Tak ten uvařený pudink přimíchej do toho krému…jinak Salko si dělám karamelové sama, to koupené mi přijde jiné a ne tak dobré…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7431
21.12.19 10:42

Já dávám jedno Salko a 1a1/2 másla. Teď jsem to měla přes noc v lednici a když jsem chtěla plnit trubičky, musela jsem ho nechat povolit, protože krém byl tak tuhej, že mi nešel protlačit pytlíkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
21.12.19 10:49

Dělám také karamelové salko a máslo, možná to udělal ten rum :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7273
21.12.19 10:51

Já jsem teď jeden krém trochu dohustila rozdrcenými piškoty, taky se mi to v košíčku při plnění rozjíždělo. Rozemelu je v sekáčku úplně najemno, nebo je můžeš ještě prohnat přes nějaký cedník, abys dostala vyloženě prášek, který ti neudělá hrudky a neucpe plničku. Chuťově jsou celkem neutrální. Jinak souhlasím s tím, že karamelové Salko je jiné, než když se svaří doma, ale já mám takový strach z toho, že mi ta plechovka bouchne, že jsem se s tím smířila :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
989
21.12.19 10:59

/www.nejrecept.cz/tip/nejjednodussi-a-nejlepsi-karamelovy-krem-pripraven-za-par-minut-r2807

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
21.12.19 11:12

Vždycky mám 2 másla na 1 Salko a není d tím problém. Vařím ho doma 2h a ten krém miluju :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3774
21.12.19 11:15

Ono to vařené Salko je hustší než to kupované. A ten rum to musí vyloženě ještě rozředit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
21.12.19 11:49

Holky, tak jsem nakonec uvarila pudinkovy krem, prichutila kakaem, ten dam na ty rohlicky a ze salka naplnim kokosove ulky tyto https://www.toprecepty.cz/…vosi-hnizda/ . Myslite, ze místo toho bílku (nedávám do nepečeného cukroví nikdy syrová vejce) mohu dát trochu karamelového krému? Aby se to slepilo, dost lidí píše, že se to sype…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat