“Karamelovy” výtok jako příznak těhotenství?

Anonymní
21.3.20 19:21

“Karamelovy” výtok jako příznak tehu ?

Ahoj,

snažíme se o mimco, dnes jsem testovala a nevím, jestli se mi to zda nebo tam je duch? Budu ted testovat každé rano a uvidim, jestli čárka bude sílit. Doufám, ze ano ????????

A ještě jedna technická, měla jste některá z vás “karamelovitou” barvu výtoku? Muže to být příznak těhotenství?

Děk :hug: uji ????????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

432
21.3.20 19:23

Duch tam je, výtok jsem neměla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23193
21.3.20 19:28

Vidím taky ducha. Já těhotenství zjistila nepřijitím MS. Žadným výtokem, bolestí v podbrišku a podobnými „příznaky“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
21.3.20 19:38

Napadá mě, že ten “karamelový” výtok může být stará krev třeba z nadačního krvácení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 19:40

@Xxlady Kez by :) MS by měla přijít za dva dny, tak doufám, ze to není zacatecni spineni, ale vždy se mi to rozjede ve velkém

• Nahlásit
  • Citovat
675
21.3.20 19:48

Něco málo vidím :think:.. testovat by jsi měla až po vynechání MS, ať pak nejsi zklamaná, jak spoustu ženských tady co testují před MS a pak jsou nešťastné, že to s MS odejde.. A nechápu proč je na tohle téma milion založených nových diskuzí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
21.3.20 19:49
@Anonymní píše:
@Xxlady Kez by :) MS by měla přijít za dva dny, tak doufám, ze to není zacatecni spineni, ale vždy se mi to rozjede ve velkém

Držím palce a pevné zdraví. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 19:51

@Xxlady Moc děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
79
21.3.20 20:32

Vidím tam ducha :-). Ale raději si ten test udělej znovu, protože se ti rozlila barva :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama