Karanténa - můj chlap mi leze na nervy

Anonymní
16.4.20 12:24

Karanténa - můj chlap mi leze na nervy

Ahojky,
nevím, třeba to tak taky někdo má. Už měsíc s chlapem pracujeme oba z domova a mně už z toho fakt hrabe. Jsem strašně náladová, navíc prostě mě štve, že jsme spolu opravdu 24/7. Máme 3kk byt - on je ve volném pokoji, já v KK (on tu být nechce, protože potřebuje připojení monitorů apod). takže já jsem stále svědkem toho, jak mi za zády chodí. Ale prý se snaží nerušit. V ložnici se pracovat nedá, ta je moc malá a není tam stůl. Pak je mrzutej, když si večer zalezu sama do ložnice a pustím si hudbu. Potřebuji to, potřebuji být sama, aby zamnou nikdo nechodil.
Myslíte, že to je normální? Nebo je to třeba znak toho, že spolu nevydržíme? Děti nemáme. Teď jsme se štěkli a on, že možná pojede na pár dní k jeho tátovi na chatu. Bylo by to blbé?
Díky, zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6825
16.4.20 12:31

Jen ať jede, ať si od sebe trochu odpočinete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3598
16.4.20 12:33

Buďte šťastní, ze nemáte garsonku. A jo, at jede, procistite si oba hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10046
16.4.20 12:45

Nepřijde mi to úplně normální, aby to takhle mezi partnery vypadalo.

Nejsi nějaká přecitlivělá? To ti fakt vadí, že za tebou jenom párkrát PROJDE…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 12:46

Jo, v garsonce by mi přeskočilo už. :zed: Říkám si, jeslti to není blbé, jakože aby ot nevypadalo, že se hádáme. Ale já si myslím, že pár dní o samotě v klidu mi jen prospěje a budeme si zase trochu víc vážit toho, že jsme u sebe…
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
17946
16.4.20 12:48
@Lucie_Sx píše:
Nepřijde mi to úplně normální, aby to takhle mezi partnery vypadalo.Nejsi nějaká přecitlivělá? To ti fakt vadí, že za tebou jenom párkrát PROJDE…?

Taky zvláštní. To je až nějaká porucha ne. Čekala jsem dle nadpisu trochu silnější kávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 12:49
@Lucie_Sx píše:
Nepřijde mi to úplně normální, aby to takhle mezi partnery vypadalo.Nejsi nějaká přecitlivělá? To ti fakt vadí, že za tebou jenom párkrát PROJDE…?

Možná jsem. Víš- práce máme (jsem v ekonomickém sektoru) až nad hlavu, pak mě to fakt ruší a prostě nemám svůj klid. A stále jsme spolu, oba otrávení, automaticky špatná nálada, z toho se snadno sklouzne k nějaké menší hádce…

• Citovat
  • Nahlásit
20450
16.4.20 12:52
@Anonymní píše:
Možná jsem. Víš- práce máme (jsem v ekonomickém sektoru) až nad hlavu, pak mě to fakt ruší a prostě nemám svůj klid. A stále jsme spolu, oba otrávení, automaticky špatná nálada, z toho se snadno sklouzne k nějaké menší hádce…

no mě to normální moc nepřijde co až budete mít děti? jak budeš pracovat když budou každých 30sekund něco chtít? Vem to jako zvykačku na horší časy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 12:52
@Bubla Bůčková píše:
Taky zvláštní. To je až nějaká porucha ne. Čekala jsem dle nadpisu trochu silnější kávu.

Nejde jen o to, že projde. To byl příklad. Ruší mě to, nemám si kam zalézt, stále ty stejný 4 stěny. Když si po práci zalezu do ložnice, tak tam prostě na mě chodí furt koukat a já asi potřebuji pár dní oraz, být sama.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 12:53
@ka2ka píše:
no mě to normální moc nepřijde co až budete mít děti? jak budeš pracovat když budou každých 30sekund něco chtít? Vem to jako zvykačku na horší časy ;)

Kdo říká, že budu mít hned děti? Ještě na ně máme čas. Člověk se s časem taky trochu mění.
Hlavně, nebude tahle situace.

• Citovat
  • Nahlásit
10046
16.4.20 12:54
@Anonymní píše:
Možná jsem. Víš- práce máme (jsem v ekonomickém sektoru) až nad hlavu, pak mě to fakt ruší a prostě nemám svůj klid. A stále jsme spolu, oba otrávení, automaticky špatná nálada, z toho se snadno sklouzne k nějaké menší hádce…

Ty jsi nikdy nedělala v openspacu s dalšíma 20 lidma??

Jako já vím, co to je, být s někým, kdo je přehnaně háklivý na všechno. Bylo to fakt peklo. Pak už jsem byla pořád v nervech, co toho druhého vytočí a bude hnusnej. Nedá se takhle žít. Jestli se nesrovnáš, tak vám to nemůže vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74893
16.4.20 12:56
@ka2ka píše:
no mě to normální moc nepřijde co až budete mít děti? jak budeš pracovat když budou každých 30sekund něco chtít? Vem to jako zvykačku na horší časy ;)

Tak nejspíš nebude s dětma pracovat z domova… A jinak jo, pokud se potřebuju na práci soustředit, tak mi taky vadí pokud mi někdo courá za zády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
16.4.20 12:56

Jasne, jde o nestandardni situaci, ale mne by asi blikala kontrolka.

Co byste delali, kdybyste si k tomu museli rozdelit peci o dite? Kdyby se k tomu pridala treba nevyspalost, nemoc, dalsi problemy? Asi bych se vic zamyslela nad tim, jestli to neklape, jen kdyz je vse v poradku. Je to idealni zatezkavaci zkouska, jestli se dokazete domluvit i pri nastupu komplikaci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 12:57
@Lucie_Sx píše:
Ty jsi nikdy nedělala v openspacu s dalšíma 20 lidma??Jako já vím, co to je, být s někým, kdo je přehnaně háklivý na všechno. Bylo to fakt peklo. Pak už jsem byla pořád v nervech, co toho druhého vytočí a bude hnusnej. Nedá se takhle žít. Jestli se nesrovnáš, tak vám to nemůže vydržet.

To je něco jinýho. Open space, lidi. Asi nechápeš pointu. Jde o to, že už na sebe máme ponorku, protože jsme spolu 24 hodin 7 dní v týdnu. Imrvére. V práci se vídám s jinými lidmi. Dostanu se ven apod.

• Citovat
  • Nahlásit
20450
16.4.20 12:57
@Anonymní píše:
Kdo říká, že budu mít hned děti? Ještě na ně máme čas. Člověk se s časem taky trochu mění.
Hlavně, nebude tahle situace.

jako nebude tahle situace, ale třeba budeš dělat na rodičáku s dětmi za za.dkem , a jinak nechápu že hned startuješ, že na děti máte čas :nevim: hele začínám tvýho chlapa litovat evidentně neumíš pracovat v ruchu, to by jsi se měla naučit může se to hodit i v jiném zaměstnání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat