Kardiologie a echokardiografie srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adela1209
Nováček 4 příspěvky 20.12.17 14:50
Kardiologie a echokardiografie srdce

Dobrý den. Vím že tady do téhle skupiny nepatřím, ale vždy jak jsem měla nějakou otázku tak jsem ji našla právě na téhle stránce. :) takže doufám, že nevadí.
Je mi 15 let a koncem ledna jsem objednaná na dětskou kardiologii (hodně omdlívám a mám nízký tlak). Vím, že mi budou dělat echokardiografii - ultrazvuk srdce a při něm nesmí být podprsenka. Strach z toho, že mě doktor uvidí, už jsem překonala :D ale jedu tam s taťkou a nechci aby mě viděl.. Myslíte, že bude muset být v čekárně nebo tam musí jít semnou?
Děkuji za odpovědi :)

Příspěvek upraven 20.12.17 v 15:14

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 20.12.17 14:59

@Adela1209 Mamince věříš? Řekni to jí a ta to řekne taťkovi.

Adela1209
Nováček 4 příspěvky 20.12.17 15:15

@Aries6 to mě nenapadlo, děkuji. Až přijde večer z práce tak ji to řeknu

ka2ka
Extra třída :D 13130 příspěvků 20.12.17 15:31

Je ti 15 u vyšetření už by otec být nemusel ;)

Adela1209
Nováček 4 příspěvky 20.12.17 15:42

@ka2ka děkuji, snad máte pravdu :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 20.12.17 15:49

Ono by to bylo nepříjemné i tátovi ;) normálně ho pozadej ať počká v čekárně a na konzultaci výsledků uz muze přijít.

Adela1209
Nováček 4 příspěvky 20.12.17 16:44

@Tichošlápek děkuji moc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >