Reklama

Kardiologie a echokardiografie srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adela1209
Nováček 4 příspěvky 20.12.17 14:50
Kardiologie a echokardiografie srdce

Dobrý den. Vím že tady do téhle skupiny nepatřím, ale vždy jak jsem měla nějakou otázku tak jsem ji našla právě na téhle stránce. :) takže doufám, že nevadí.
Je mi 15 let a koncem ledna jsem objednaná na dětskou kardiologii (hodně omdlívám a mám nízký tlak). Vím, že mi budou dělat echokardiografii - ultrazvuk srdce a při něm nesmí být podprsenka. Strach z toho, že mě doktor uvidí, už jsem překonala :D ale jedu tam s taťkou a nechci aby mě viděl.. Myslíte, že bude muset být v čekárně nebo tam musí jít semnou?
Děkuji za odpovědi :)

Příspěvek upraven 20.12.17 v 15:14

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21945 příspěvků 5 inzerátů 20.12.17 14:59

@Adela1209 Mamince věříš? Řekni to jí a ta to řekne taťkovi.

Adela1209
Nováček 4 příspěvky 20.12.17 15:15

@Aries6 to mě nenapadlo, děkuji. Až přijde večer z práce tak ji to řeknu

ka2ka
Extra třída :D 12756 příspěvků 1 inzerát 20.12.17 15:31

Je ti 15 u vyšetření už by otec být nemusel ;)

Adela1209
Nováček 4 příspěvky 20.12.17 15:42

@ka2ka děkuji, snad máte pravdu :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10029 příspěvků 20.12.17 15:49

Ono by to bylo nepříjemné i tátovi ;) normálně ho pozadej ať počká v čekárně a na konzultaci výsledků uz muze přijít.

Adela1209
Nováček 4 příspěvky 20.12.17 16:44

@Tichošlápek děkuji moc

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >