Kardiologie a oblečení

Napsat příspěvek
Velikost písma:
35774
28.4.20 14:40

@Lišťičková Pokud jde na kompletní kardio, tak jde na EKG, ECHO a ještě ji bude doktor vyšetřovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 14:41

Aha, takže jde na echo. No, tam je to horší, to je nepříjemný i mě…to jak má přeze mě položenou ruku. A to mám nového, štíhlého doktora. Ten předchozí byl dost obézní a ještě se mě dotýkal bůčkem… I tak si myslím, že by to nemělo ty placky ničemu vadit a když to slečně psychicky pomůže, tak co. Možná bych to skusila nějak vykomunikovat předem, aby se vyhnula trapasu s nějakými dotazy a odlepovanim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 14:41

@Jana206 Zkusím to, ale myslím, že kdyz se zeptám, pošlou mě do háje s takovou otázkou 🤷🏼‍♀️ Ale zkusím to. Ani mě to nenapadlo :-D
My máme samé malé prsa v rodině, takže v tomhle my máme zase tu výhodu, i já i sestra tam v podstatě lezime a doktor nepotřebuje prsa nadzvedávat a nic jiného :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 14:46

@Lišťičková ano,jde právě i echo. Právě, a ten náš doktor položí propriety a mrskne tam tu ruku zpátky jak kdyby ji měl vystrčenou z okna auta 🤷🏼‍♀️ A vůbec mu to není blbé. Prostě se jen opírat. To je přesně jak ten náš. Na pacienty se nalepí milanem, div je z toho lehátka nestrčí. V oblečení se to dá zvládnout, ale když tam člověk leží nahý, není to nic příjemného 🤷🏼‍♀️ Zkusíme to, děkujeme!! ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
28.4.20 14:49

Asi bych tam zašla předem ukázat, co myslíš a nechat si to schválit. A nebo prostě přijít a mít to a hotovo. Když to nebrání vyšetření, tak co.
Já ji chápu, já mám z kardiologie taky trauma, teda z jiného důvodu. V těhotenství na echu mě právě ten tlustý kardiolog zjezdil, že jsem obézní a se svojí vadou si nemám zahrávat. Když jsem poznamenala, že jsem v 8.mesici, tak řekl jen „aha“. Už jsem pak měla blok k němu jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat