Reklama

Karin Maličková - pomohla vám, kdy dorazily výsledky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reaskiller
Kelišová 5296 příspěvků 11.09.18 16:09
Karin Malickova - pomohla Vam, kdy dorazily vysledky?

Ahoj holky,

podobne tema jsem moc nenasla ale spis asi hledam nekoho kdo by me podporil a podrzel. 4 roky snazeni a 4 potraty (3× biochemko, 1× mimodelozni)..Jsem uz mirne zoufala a uz jsem snad vycerpala vsechno co jsem mohla (mame posledni dva pokusy jeste IVF). Jelikoz jsem dostala kontakt od kamaradky na pani doktorku Malickovou, chtela jsem se Vas holky zlate zeptat.. Pomohla Vam k vysnenemu miminku? Jak dlouho trvalo nez jste mely vysledky? co lecba? Chapu, ze kazda to mame jinak ale chtela bych vedet a znat Vase nazory :) prisla mi hodne v pohode, vic nez Ulcova - Gallova ktera mi nevysetrila NK bunky (prej nemame indikaci s Crohnovou nemoci).

Je tu nekdo s podobnym osudem jak ja? :)

Dekuji a preji Vam krasny den :)

Reklama

Reakce:

kocourek88
Kecalka 292 příspěvků 11.09.18 16:49

ahoj! Já teda nemám moc podobný osud, snažíme se „jen 2,5 roku“ a u paní Malíčkové jsem byla jen naskok, protože mi řekla, že imunologii mám naprosto v pořádku. Ale musím říct, že byla strašně super, vše nám krásně vysvětlila - proč se co testuje atd. Výsledky jsme měli za týden, takže jsme ani moc dlouho nečekali :srdce: byli jsme tam letos v květnu

Reaskiller
Kelišová 5296 příspěvků 11.09.18 17:43

@kocourek88 dekuji mockrat za odpoved :) no..to cekani na prcka je hrozny ze?:(

kocourek88
Kecalka 292 příspěvků 11.09.18 18:06

@Reaskiller je to masakr no. Ale člověk nenadělá nic. Mě teď v pátek čeká nativní KET, ze kterého mám fakt radost - když jsem na jaře zkoušela první KET, tak nativ vůbec nešel, protože sliznice nebyla přirozeně dobrá. Teď jsem zkušila čínskou medicínu a akupunkturu a asi to pomohlo, protože to jde a i mi to chválili. Tak jsem taková optimistická a říkám si, že kdy už by to mělo vyjít, když ne teď a nejvíc přirozeně, co to jde :mrgreen: :dance:
A Tobě našli něco v tom imunu nebo tam teprve půjdeš?

suzka1
Povídálka 16 příspěvků 11.09.18 19:56

Ahoj,
kudy chodim,tudy ji chvalim :) Narazila jsem na ni v Iscaru v Holesovicich,kam jsem za ni dochazela. Z predesleho Caru jsem vedela,ze mam problemy s imunitou,proto kdyz jsem pristoupila do Iscaru,tak jsem jako prvni chtela testy na imunitu. Pani doktorka je super profesional a diky ni (a IVF) nosim 4 mesice jednovajecna dvojcata :)
Byla profik,bere to opravdu vazne a vysledky testu jsem mela v EMAILU klidne do 3 dnu s tim,ze bud jsme se v ordinaci domluvili hned na dalsi navsteve,nebo mi napsala do mejlu?ze vysledky jsou takovy a makovy a at se k ni pres recepci objednam.

Za me jednicka s hvezdickou!! :)

Reaskiller
Kelišová 5296 příspěvků 11.09.18 20:56

@kocourek88 @suzka1 Dekuji holky za pomoc.. no ..ja u pani doktorky byla minuly tyden v utery kde mi vzali krev ale ve stredu kolem 4 mi volali prej spatne nabrali krev a ze znova..ale staci u nas v Brne.. ze se s laborkou domluvi oni pak..rikam si OKA tak v pohode, nemusim do Prahy..ted pred chvili mi prisel mail od pani doktorky, ze vysledky jsou k nicemu protoze nebyly vysetreny nejdulezitejsi parametry, vyslovene napsano „Neprovedeno vyšetření aktivity NK buněk a produkce cytokinů z důvodu překročení doby preanalytické fáze“..Napsala jsem ji, ze to teda moje chyba neni ale spatne nabrali krev a proto to dopadlo tak jak dopadlo..chudak ted se moc omlouva, prej si to zitra vyridi s kolegama a chce byt osobne u dalsiho odberu aby to tentokrat klaplo..proste skvela zenska..

@suzka1 gratuluji k dvojcatkum :) to je uzasne, ze pomohla..ja sama trpim Crohnovou nemoci a v rodine se to u nas hemzi artritidama a sklerozou multiplex takze tam mozna neco bude.. :(

kocourek88 drzim palce at to krasne klapne a budes brzy koukat na brisko :) uz by bylo nacase ze? :) no..jak jsem psala Suzka1 - Crohn je samo o sobe autoimunitni onemocneni - plus v rodine je to sama skleroza multiplex, artritida a tak..same chutovky..a babca mela jeste Alzheimera..takze sa na me mozna neco nalepilo :( buhvi..ale z tech „zakladnich“ testu je vse v norme - nejsem alergicka na sperma a ani nevytvarim latky proti zona pellucida..

kocourek88
Kecalka 292 příspěvků 12.09.18 10:51

@Reaskiller no tak snad Ti ty výsledky v rámci možností dopadnou co nejlépe. Já teda jsem pouze alergik na celkem dost věcí a mám endometriozu, což mi paní doktorka vysvětlovala, že může nějak ovlivnit, ale potom mi výsledky vyšly prý všechny perfektní, takže snad to tentokrát vyjde :srdce:

Reaskiller
Kelišová 5296 příspěvků 12.09.18 12:26

@kocourek88 to me mrzi :( taky jsem alergicka kde na co a je to des… a endometriozu Ti zjistili jak jestli se muzu zeptat ?

kocourek88
Kecalka 292 příspěvků 12.09.18 13:43

@Reaskiller no je to naprd, ale já jsem optimista, tak to beru tak, že jsou horší věci no. Endo mi zjistili při laparoskopii. Měla jsem cystu na vaječníku, který se nechtělo pryč, a protože jsme se v té době už skoro rok snažili o dítě, tak mi Dr nabídl LPS.
No a po tý mi řekl, že mám endometriozu a k tomu úplně neprúchozí oba vejcovody a že nejspíš počít dátě nepůjde jinak, než přes IVF :roll:

Reaskiller
Kelišová 5296 příspěvků 12.09.18 14:27

@kocourek88 To me moc mrzi :( skutecne.. achjo.. a IVF jste uz asi podstoupili ze?

kocourek88
Kecalka 292 příspěvků 12.09.18 14:41

no co se dá dělat :roll: ano - mám za sebou 1× ET a 1× KET. Tohle je v rámci prvního IVF poslední pokus - měli jsme jen dva mražáčky. Tak doufám, že to vyjde a do dalšího IVF teď nebudu muset jít :dance:

Reaskiller
Kelišová 5296 příspěvků 12.09.18 15:15

@kocourek88 Drzim palce moc moc ! :) doufam, ze nam to oboum klapne :) nam uz zustal jen jeden mrazacek (holcicka) .. tak snad se uchyti..uvidime co pani Malickova rekne :)

kocourek88
Kecalka 292 příspěvků 12.09.18 15:55

@Reaskiller taky přeju hodně štěstí a hlavně dibré výsledky :hug: :hug:

Reaskiller
Kelišová 5296 příspěvků 12.09.18 20:32

@kocourek88 Dekujiiiii :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama