Karlova Studánka - penzion u Vodopádu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lidunkaS
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 15.04.14 15:59
Karlova Studánka - penzion u Vodopádu

Dobrý den všem!

Neznáte někdo penzion U vodopádu v Karlové Studánce v Jeseníkách? Jedeme tam s celou rodinkou na velikonoce, tak sonduju, jak byl kdo spokojen s pobytem, se službami, celkově s ubytováním…

Díky za odpovědi!

Reakce:
nikola887
Nováček 1 příspěvek 01.03.15 10:07

Do penzionu u vodopádů jezdím již několik let jsem velmi spokojená vše je super :)

žežulkaM
Nováček 1 příspěvek 18.08.16 12:40

Nevíte prosím, zda je možnost stravování v penzionu? Nemohla jsem se dočíst. Popřípadě, zda je v okolí možnost navštívit, zařídit stravování. Děkuji

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 3 inzeráty 02.08.17 18:58

Oživuji
Doporučte mi dobrou restauraci v Karlové Studánce. Díky

stonožka12
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 02.08.17 19:23

Hotel Džbán. Taková česká klasika.

Qwentin
Hvězda diskuse 66215 příspěvků 02.08.17 20:03

@lucik2011 Pod Věží (na takovém tom náměstíčku),dobře tam vaří za úměrné ceny, nejlepší je asi ta gulášová polévka, co se lije rovnou do chleba (vydlabou bochník a ta polévka se do něj pak nalije)
Potom jsou dobré Letní Lázně, ale tam jsou trochu vyšší ceny, ale v příjemném prostředí a dá se tam jít i na bazén nebo nějakou lázeňskou proceduru.
Není špatná i restaurace Hvězda, ale to je kousek nad Karlovou Studánkou, také tam dobře vaří a je tam příjemná obsluha.
V Letních Lázních i na Hvězdě jsou pěkné dětské koutky, kde si děti mohou pohrát.

Váš příspěvek
Reklama