Karlovarský knedlík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 21.01.17 13:46
Karlovarský knedlík

Jak na doopravdy dobrý karlovarský knedlík? Šel by místo v plátně vařit v potravinářské folii? Děkuju za tipy :kytka:

Reakce:
Ou
Kelišová 5786 příspěvků 21.01.17 14:01

Jasně- jde vařit v potravinářské folii úplně bez problémů.

Potřebujete nešetřit na vejcích a másle, případně část housek opéct na másle a spíš šetřit moukou. Ušlehat sníh. Petrželku plocholistou- kudrnka je takové bez chuti.

třeba tenhle recept fugnuje https://www.youtube.com/watch?…

Pokud ho chcete hodně luxusní, tak přidejte na vejcích:

http://www.lidovky.cz/…ra-chut.aspx?…

Jinak tím, že se to vaří ve folii, tak nehrozí, že by se to rozvařilo a rozpadlo, když se vám jednou povede, tak pak už to jde snadno dělat podle oka.

Annapavelkovaml
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 14:02

Taky ho dělám ve fresh folii

Modesta
Ukecaná baba ;) 2016 příspěvků 21.01.17 14:48

Já bych se ho teda v potravinové fólii bála dělat. Mám recept, že se knedlík vaří hodinu. Nedovedu si představit, co za svinstva se do toho jídla za hodinu dosane. To mám raději stranou daných pár čistých utěrek, které vždycky vyperu.

Ou
Kelišová 5786 příspěvků 21.01.17 15:47

@Modesta střední karlovarský rohlík je provařený za 30 minut, není nejmenší důvod ho vařit hodinu. Najděte nějaký příčetnější recept.

Potravinářská folie je testovná pro zdravotní nezávadnost. Proto je potravinářská. to už jsou horší rezidua pracích prášků, zejména pokud používáte aviváž. O barvách na látky ani nemluvit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >