Reklama

Karlovarský knedlík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 21.01.17 13:46
Karlovarský knedlík

Jak na doopravdy dobrý karlovarský knedlík? Šel by místo v plátně vařit v potravinářské folii? Děkuju za tipy :kytka:

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 21.01.17 14:01

Jasně- jde vařit v potravinářské folii úplně bez problémů.

Potřebujete nešetřit na vejcích a másle, případně část housek opéct na másle a spíš šetřit moukou. Ušlehat sníh. Petrželku plocholistou- kudrnka je takové bez chuti.

třeba tenhle recept fugnuje https://www.youtube.com/watch?…

Pokud ho chcete hodně luxusní, tak přidejte na vejcích:

http://www.lidovky.cz/…ra-chut.aspx?…

Jinak tím, že se to vaří ve folii, tak nehrozí, že by se to rozvařilo a rozpadlo, když se vám jednou povede, tak pak už to jde snadno dělat podle oka.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 14:02

Taky ho dělám ve fresh folii

Modesta
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 21.01.17 14:48

Já bych se ho teda v potravinové fólii bála dělat. Mám recept, že se knedlík vaří hodinu. Nedovedu si představit, co za svinstva se do toho jídla za hodinu dosane. To mám raději stranou daných pár čistých utěrek, které vždycky vyperu.

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 21.01.17 15:47

@Modesta střední karlovarský rohlík je provařený za 30 minut, není nejmenší důvod ho vařit hodinu. Najděte nějaký příčetnější recept.

Potravinářská folie je testovná pro zdravotní nezávadnost. Proto je potravinářská. to už jsou horší rezidua pracích prášků, zejména pokud používáte aviváž. O barvách na látky ani nemluvit.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama