Karlovy Vary - nosní mandle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Kecalka 111 příspěvků 24.10.18 19:52
Karlovy Vary - nosni mandle

Prosim, dnes nam zjistili ze syn (3 roky ) ma nosni mandle. Posilaji nas do Karlovych Varu. Mate nekdo zkusenosti? Mam telefonni cislo, ale nemohu dohledat dalsi informace jako jsou ordinacni hodiny atd.. Na internetu mi to podle telefonniho cisla nic nenasla. Zde napisu kontakt ktery mame, kdyby nekdo nahodou vedel. ORL KV 353 115 324. Moc dekuji za odpovedi.

Reakce:

Hegy
Povídálka 38 příspěvků 25.10.18 11:22

Za mě Karlovy Vary NE…já byla v Sokolově a bylo to tam super…prostředí, sestry, doktoři…byli jsme na nosních i krčních…za mě jedině Sokolov.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >