Karnevalová maska, ve které jde tančit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lindoj
Nováček 2 příspěvky 01.03.18 10:37
Karnevalová maska, ve které jde tančit

Maminky, potřebovala bych poradit…chci dceři vytvořit originální masku, ale musí v ní jít tancovat :dance: Ale jsem úplně bez nápadu. Poradíte? A ještě jedna prosba, chci at dcera na soustředění oslaví své narozeniny, ale nevím, co děvčatům připravit…jejich celkem dost. Děkuji

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 3971 příspěvků 01.03.18 10:55

@lindoj Kočička (sukýnka s ocáskem, ouška na hlavu), baletka, teletubies, vězeň, čarodejnice, doktorka, policistka (může u toho točit pendrekem), prostě cokoliv, když odmyslíš třeba autobus, robot, kosmonaut…

zrcadlo
Kelišová 6318 příspěvků 01.03.18 10:58

Kolik jí je? Já dávám dětem vybrat, za co chtějí jít. A soustředění je to v čem? Nešlo by něco tématického? Kamarádky dcera chodí do kroužku Motýlci, tak napekla dceři perníčky ve tvaru motýlků a holky si to samy zdobily. Efektní a jednoduchý (jen ne na přepravu) je třeba metrový dort nebo metrová roláda (na jednu větší oslavu měla neteř a hrozně se jí líbilo, že jí kamarádky záviděly tak dlouhatánský dort). Já obvykle pro větší množství lidí dělám minivěnečky a minivětrníčky z odpalovaného těsta v různých provedeních (s vanilkovým krémem, bez polevy/s polevou, s karamelem, s pařížskou šlehačkou, jednou jsem dělala i manželovi slané verze s čabajkovou pěnou a šlehanou nivou) - je z toho hodně kousků a je to docela levné.
Jo a konkrétně masky - co třeba chobotnice (tančila by s chapadly a mohla by je roztočit)?

fikovka
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 01.03.18 11:16

Tančit jde v každé masce. Stačí zjistit za co chce dcera jít a masku přizpůsobit.

lindoj
Nováček 2 příspěvky 01.03.18 17:46

Dcera tanci se skupinou a holky jedou celkem bomby..zadne podupovani…tanci zavodne

anbee
Povídálka 46 příspěvků 01.03.18 21:24

Co spojit nějaké tématické šatičky a namalovat ji obličej barvami do tématu? Třeba jako kočku, tak se nemusíte bát, že spadne nějaká hučka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Leoš Mareš je horší než Horst Fuchs? Jeho Instagram je přehlídka otravné inzerce!

Leoš Mareš (42) už dávno není jen moderátorem. Díky svému jménu, na němž si... číst dále >

Cannes, přehlídka trapasů: Odhalené zadky, prsa a strhnutá sukně

Ačkoliv se jedná o prestižní filmovou událost roku, festival v Cannes... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama