Karpathos - řecký ostrov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smutná máma
Závislačka 4531 příspěvků 76 inzerátů 12.01.18 22:26
Karpathos - řecký ostrov

Ahoj všem. Loni nám tato dovolená nevyšla, prostě už zájezdy byly vyprodány. Letos mám na Karpathos znovu zálusk. Máme 3 leté dítě, tak poraďte kam, do jakého letoviska. Mám požadavek ne hotel, ale studio či apartmán.
Předem děkuji za rady :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKlopotkova
Kelišová 5804 příspěvků 12.01.18 22:32

Pokud vydržíš do pondělí, tak Ti poradím, rodiče tam byli, tak se v neděli zeptám.

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 12.01.18 22:37

Byli jsme v Lefkosu, nadhera, jela bych klidne znovu. Pro deti uplne super, na vyber jsou tri plaze, jedna ma dlouho v mori melko, druha je v takove male zatoce a je tam hodne morskeho zivota, treti je nejdelsi a casto jsou tam velke vlny.

Laurie
Kecalka 324 příspěvků 5 inzerátů 12.01.18 23:09

Já bych třeba na Karpathos s dítětem nejela :) přijde mi lepší třeba Zakynthos - i co se týče hotelů přímo na pláží apod.

ŠárkaPu
Kecalka 205 příspěvků 2 inzeráty 13.01.18 00:15

Určitě Lefkos, je to tam nejklidnější a hlavně tam méně fouká, než třeba v Amoopi. Což je výhoda kvůli dítěti a kvůli vlnám.

smutná máma
Závislačka 4531 příspěvků 76 inzerátů 13.01.18 06:40

@Laurie psala jsem, že ne hotel.
@ELIbeta koukala jsem, že mellisa má Lefkos. Mě tam u nich zaujala ještě ta Pigadie, ale tam se bojím té silnice hned vedle.Mohu se zeptat s jakou cestovkou jste byli?

Emka135
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 13.01.18 07:16

@ELIbeta Také Lefkos. Byli jsme tedy zatím za bezdětna v létě 2016 na last minute a nádhera. Také s Melissou v malém apartmánovém domku Anna. Na pláž pár minut, několik malých marketů, restauračky, zast.busu…Je to taková příjemná vesnička. Pigadia to už je město (snad jediné tam?) takže už tam je rušněji. Byli jsme tam taky asi 3 krát na výletě a i jsme se tam koupali.

Emka135
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 13.01.18 07:24
@Emka135 píše:
@ELIbeta Také Lefkos. Byli jsme tedy zatím za bezdětna v létě 2016 na last minute a nádhera. Také s Melissou v malém apartmánovém domku Anna. Na pláž pár minut, několik malých marketů, restauračky, zast.busu…Je to taková příjemná vesnička. Pigadia to už je město (snad jediné tam?) takže už tam je rušněji. Byli jsme tam taky asi 3 krát na výletě a i jsme se tam koupali.

Kupovali jsme přes invia.cz

smutná máma
Závislačka 4531 příspěvků 76 inzerátů 13.01.18 07:28

@Emka135 teď na tu Annu právě koukám. A dostanu se tam ještě se sporťákem? Nevím, zda kočár ještě vezmu či ne. Budou jí stále ještě 3 roky.
Měli jste na ostrově půjčené auto?
Jak se tak koukám, tak Anna je už dost obsazená, ta do last minutu letos rozhodně nepůjde.
Jinak děkuji za info.
Nedal bys mi do SZ pár fotek okolí, popř. okol. pláží?

Emka135
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 13.01.18 08:29

@smutná máma Ahaa. My letos nepojedem-máme malé mimi. S kočárkem nevím, byly tam schody…S malejma dětma tam snad nikdo nebyl co vzpomínám zrovna, ale kousek pod náma byly apartmánky Lefkos village, tam byli dost s dětičkama. U toho byl i bazén. Tak zkus mrknout. Něco pošlu, až se k tomu dostanu. Ano auto jsme měli na týden, byla zrovna nějaká akce či co. Jinak jsme dělali hodně pěších výletů (jako všude. jsme takový máča, když k moři, tak jedině s pohorkama:))

smutná máma
Závislačka 4531 příspěvků 76 inzerátů 13.01.18 09:11

@Emka135 děkuji, jsi hodná, jestli mi pošleš pár fotek. Já mohu poslat na oplátku Lefkadu, taky jsme měli auto, takže jsme zvládli celý ostrov.

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 13.01.18 10:20

@smutná máma my jsme s cestovkou nebyli, ale nasi ano. Potkali jsme se tam (zijeme v UK), spolecna dovolena. Byli jsme v Lefkos Village. Ja se nasich zeptam, s kym vlastne jeli, nepamatuji si to.

smutná máma
Závislačka 4531 příspěvků 76 inzerátů 13.01.18 11:07

@ELIbeta my si bez cestovky asi sami netroufnem, nejsme už nejmladší, jazyk. bariera a pohodlí :think:

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 13.01.18 12:56

@smutná máma tak nasi byli s Viamare. Obecne s nimi dost jezdi a jsou vzdy spokojeni (vyhledavaji tedy klidna mista, zadna turisticka centra a atrakce).

smutná máma
Závislačka 4531 příspěvků 76 inzerátů 14.01.18 07:04

Tak včera jsme si zamluvili u cestovky ten penzion Anna v Lefkosu. Jsou k dispozici už jen pokoje bez klimatizace. Tak nevím, zda to tam zvládnem. Jedem 20. -31.7.Přeci jen ta klimoška je šikovná na tu noc. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vše, co potřebujete vědět o půstu: Zhubnete, nebo vám zničí zdraví?

Znáte všechny přínosy a rizika půstu a detoxikačních kúr? Budete po nich ve... číst dále >

Nová poradna: Zeptejte se na klíšťovku

Očkovat, nebo neočkovat? A když, tak v jakém ročním období? Na otázky ohledně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mužském těle byla nešťastná, dnes má krásná Erin ňadra i lásku

Narodila se jako chlapec jménem Aaron, ale už od tří let věděla, že do... číst dále >

Šest mýtů, které možná brání k získání vysněné postavy

Existuje mnoho mýtů z oblasti zdravého životního stylu a fitness. My jsme... číst dále >

Reklama