Reklama

Karta do televize, jak pustit pohádky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 14.01.17 08:23
Karta do televize?

Ahoj holky,

chtěla jsem se poradit. Máme televizi, ale nejdou do ní normálně dvd, ale jen USB a nebo asi nějaká karta. Chtěla bych nakoupit nějaké pohádky pro děti, jenže vůbec nevím, jak to s tou kartou funguje. Přinejhorším mohu něco stáhnout na USB, ale chtěla jsem se zeptat, zda-li s kartou nemáte zkušenosti a popřípadě jestli se dá koupit nějaká karta například už s pohádkama anebo se také na ní stahuje? Děkuji za vysvětlení :-)

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 08:31

Jaká karta? :D jako SD karta?

nini77
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 10 inzerátů 14.01.17 08:36

Nebude to spíš karta jako např. Skylink? Na příjem signálu? Jinak o karte, že které lze přehrávat filmy jsem neslyšela. :nevim:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 14.01.17 08:38

No my mame taky televizi s karetnim slotem, ale je v něm karta na satelit :think: pokud myslíš normální paměťovou kartu, tak přes tu občas poustim fotky, ale nikdy jsem nenarazila, ze by je prodávali uz hotove s nějakým obsahem třeba pohádek

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 14.01.17 08:38

@Doe_Jane jo to bude asi ona :-D lze tam i něco přehrávat?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 14.01.17 08:39

Btw nejjednodušší je připojit televizi na net a pouštět obsah přímo z YouTube. My používáme hodně i netflix, ale ten je tuším placeny

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 14.01.17 08:41

@Tichošlápek aha.. tak to bude asi ta paměťová. Já právě nevím. Právě že tam není vlez na dvd, tak jsem si říkala že možná se teď prodávají nějaké pohádky na „kartě“ :oops: :lol: Tak nic, asi dětem nahraju klasicky pohádky na flashku a je to.

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 14.01.17 08:42

@nini77 já právě nevím, nerozumím tomu moc :oops: Ale asi je to tak, jak píšete.

vverru
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 14.01.17 08:58

To bude normálně na sd karty a ta funguje stejně jako fleška. Prostě koupíš prázdnou a v pc nahraješ pohádky, pak Dáš do tv.
Jinak o televizi, do které by se strkaly dvd jsem ještě neslyšela :D

Palomita
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 14.01.17 10:16
@vverru píše:
To bude normálně na sd karty a ta funguje stejně jako fleška. Prostě koupíš prázdnou a v pc nahraješ pohádky, pak Dáš do tv.
Jinak o televizi, do které by se strkaly dvd jsem ještě neslyšela :D

Rodice si televizi s DVD mechanikou poridili uz pred x lety, aby nemuseli kupovat televizi a prehravac zvlast :pankac: :mrgreen:

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 14.01.17 10:32

Ja mam televizi od upc ale na zadnou kartu tu vstup nemame, jedina karta co se tam da je ta od upc na kabelovku :) jinak tam de normalne usb, ale nic jinyho, jestli chcete dvd tak si musite koupit samostatny prehravac :)

strýček sally
Ukecaná baba ;) 2279 příspěvků 14.01.17 10:40

@Kriss Tina tak nemusí si ho kupovat. Sběrný dvory jsou těhle krámů plný. ;) Občas je sice blbý k němu najít dálkáč, ale zdravý pohyb pár metrů k němu nikomu ještě neuškodil. :) Blbý je, pokud nemá tv vstup scart tak koupit k němu ještě redukci na vstup HDMI. Jednodušší je koupit externí disk či velký usbéčko a všechny pohádky a filmy do něj pomocí pc nahrát. A pokud je to smart tv tak připojit rovnou na internet a na youtube je toho mraky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama