Karta první pomoci v autolékárničce - kde koupit?

2073
21.12.10 21:06

Karta prvni pomoci - kde koupit

Ahoj holky,
nevite, kde bych mohla sehnat kartu pvni pomoci co musi byt od ledna v autolekarnicce?

Doplatila jsem na to, ze jsem vse chtela mit co nejdrvi, abych to pak nehonila na posledni chvili. Takze uz v lete jsem dosla do lekarny s tim, ze chci dokoupit jen to co potrebuji do nove vybavy, neb autolekranicku jsem mela novou. Oni rekli, ze to nemaji, ale ze mi vse daji - tak mi dali jen tu folii a pak tu masku, nasledne jsme si uvedomila, ze jeste potrebuji nove nuzky a tu kartu - nuzky se mi po docela dlouhe dobe podarilo sehnat, ale tu kartu nikde nemaji a rikaji, ze ji nemohou sehnat. No fakt jen kvuli te karte se mi nechce kupovat celou novou autolekarnicku :-(
Nebo nevite nestacilo by ji okopirovat?

Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22409
21.12.10 21:08

vytisknou na netu, rodiče ji někde našli. Máme českou i slovenskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22409
21.12.10 21:13
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
21.12.10 21:18

Diky to jsem take nasla, ale je tu nekolik typu a nevim jestli je jedno jaka to bude. Muze to byt vytisteno cernobile?
Chtela jsem se optat na ministerstvu dopravy, ale nejde jim elektronicka podatelna a jiny kontakt jsem nenasla :-(
I tam jsem nasla nejaky „letak“, ale ten je jen cernobyly text na jednu A4 a ja myslela, ze to je neco s obrazky.
Ach jo jak koukam, je v tom pekny hokej :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22409
21.12.10 21:22

Já mám v autě dvě, jednu z těhle a pak jednu co byla v autolékárničce. Nevím jestli je nějaké pravidlo jak musí vypadat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
21.12.10 21:29

No ted jsme to studovala a dle zakona je uplne jedno jaka bude jeslti vytistena na beznem papire ci v „nepromokave“ uprave, zds bude mit obrazky ci jen text ci zda bude formatu A3 nebo A6.
Ted jsme nasla na ministerstvu dopravy vzor letaku do lekarnicky a je to jen cernobyli text na jednu stranu A4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8976
9.5.14 14:42

Devcata po jake dobe musim lekarnicku v aute vymenit? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4527
9.5.14 15:17

Ve chvíli kdy jí dochází expirace, která je na ní napsaná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.14 15:24
@Anonymní píše:
Devcata po jake dobe musim lekarnicku v aute vymenit? dekuji

to je ale citlivý téma, jen co je pravda.
Zpravidla se hlídá doba expirace vybavení, popřípadě pokud se změní vyhláška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama