Kartáček se ohýbá.....NEPOUŽÍVANÝ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
etatka
Nováček 1 příspěvek 15.05.19 22:25
Kartáček se ohýbá.....NEPOUŽÍVANÝ

Ahoj malej ma vic kartacku…jeden pouzil asi 5× a lezi jen tak…a cca za 4 mesice se stejne ohybaji stetinky…svine to maj nastaveny tak aby se zacal nicit sam od sebe po prvnim cisteni…

Reakce:
Azeretereza
Závislačka 2744 příspěvků 15.05.19 22:28

No hele, čtyři měsíce nepouzitej a jen tak se valici kartacek bych stejne do pusy nestrcila, tak asi tak. Není to zas takovej výdaj, abych si nemohla koupit kazdej měsíc novej, tudíž tenhle problém mi přijde dost bezpredmetnej.

Janli
Echt Kelišová 8475 příspěvků 15.05.19 22:32
@etatka píše:
Ahoj malej ma vic kartacku…jeden pouzil asi 5× a lezi jen tak…a cca za 4 mesice se stejne ohybaji stetinky…svine to maj nastaveny tak aby se zacal nicit sam od sebe po prvnim cisteni…

To víš, že jo! Ty dacani tam mají naistalovanou malou atomovou bombičku, která po třech měsících exploduje!

AnastazieB
Echt Kelišová 8667 příspěvků 15.05.19 22:37

Určitě, je nastavenej a sám se zohýbá. Asi tam ty štětinky mají malý motorky. Zlatý komunisti, ti nic takovýho nedělali.
Jinak mám několik kartáčků, nepoužitých zabalených i několik měsíců a nic se neohýbá. Tak asi na ty motůrky zapomněli.

Tichošlápek
Extra třída :D 14329 příspěvků 15.05.19 22:39

@AnastazieB nee to je, aby se jim neohybaly na skladě. Moturky se aktivují až po prvním namoceni :mrgreen:

KlarkaK
Závislačka 3709 příspěvků 8 inzerátů 15.05.19 22:53

Ahaaaa…a ja furt nasemu malymu nadavam at ten kartacek nekouse…a oni jsou tam moturky ohybajici stetinky…chudak malej :mrgreen: jinak my mame asi turbo motory. po tydnu vypada detsky kartacek hur nez stetka na zachod a vymenuju :mrgreen:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 15.05.19 23:38

Místo kartáček jsem četla křeček a půl minuty přemýšlela jak se používá křeček 8o :oops: Nejvyšší čas jít spát :D

Váš příspěvek
Reklama