Kartářka Hellen Fohat Domažlice - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bobina09
Nováček 1 příspěvek 03.01.18 23:07
Kartářka Hellen Fohat Domažlice,Vaše zkušenost?

Ahoj všem Domazlickym, chci se zeptat jak jste byli spokojeni s pani kartarkou? A jestli se vám něco splnilo, to co vám vyvestila. ;) :think: :think:

Reklama

Reakce:

střepina
Neúnavná pisatelka 16227 příspěvků 10.02.18 15:45

Byla jsem u Heleny a je opravdu dobrá, co videla v kartách se splnilo, hodnotím dva roky po výkladu, byla jsem u ní i na terapii Reiki, kde videla minulé životy a později se mi potvrdilo že nelhala, pozdeji mě zasvěcovala do Shambally a Reiki, spokojenost

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama