Kartářka Jáchimová Vracov a Věra Hodonín. Zkušenost?

283
20.4.16 08:54

Kartářka Jáchimová Vracov a Věra Hodonín. Zkušenost?

Ahojte. Dočítala som sa v diskusiách o týchto kartárkach, že sú dobré. Bližší kontakt na nich nemám, ani po vyhladávaní cez google. Mám len kontakt na tú Věru, teda mail Verockaa@seznam.cz. Napísala som jej, ale má dovolenku. Chcela by som nejaké referencie, ani neviem, ku ktorej ísť, ktorá je lepšia. Tak ak máte, napíšte prosim. Ďakujem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
20.4.16 21:08

Na mimibazaru máš hodnocení na Věrku. Zadej si výklad karet, nebo tak nějak, má i svoje stránky, ale teď nevím jak přesně. Na Věrušku se obracíme, i moje kamarádky, za otázku 40 Kč což je krásná cena, Odpoví tentýž den, a odpověď je dlouhá. Za mě spokojenost Lenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
21.4.16 00:57

@Lenieli ahoj, díky moc, skúsim ju nájsť :-) ale než sa mi to podarí - prosim Ťa ona robí výklady aj osobne, či len cez net?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
21.4.16 06:57

Ahoj, tak jsem našla její stránky http://vyklady-karet.snadno.eu . Já ji využívám jen přes email. Určitě má i osobní výklady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
21.4.16 09:04

@Lenieli fajn ďakujem Ti moc. ja som prišla až v noci z práce a aj tak som to ešte skúšala hladať, aj na mimibazaru aj cez googla ešte, ale nic. tak fajn, idem sa nato kuknúť ;-) hezký den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat