Kartářky a magie - máte zkušenosti a znáte někoho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarkeTha77
Stálice 94 příspěvků 09.03.18 20:18
Kartářky a magie - máte zkušenosti a znáte někoho?

Milé diskutující z Brna,

zajímá se některá z vás o esoteriku, magii, karty, osud, rituály milostné magie, čtení z ruky nebo podobné věci? Neznáte nějakou šikovnou kartářku nebo mystičku či kohokoliv kdo je dle Vás opravdu dobrý a jeho výklady mu vychází? Hodně mě tyto věci začaly zajímat a ráda bych si i na ten výklad zašla, tak hledám reference :kytka:

Děkuji :andel:

Reakce:
jaelisa
Kecalka 409 příspěvků 09.03.18 21:04

Na slovo vzaty odbornik je Vlastik Plaminek :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >