Kartářky - Pořád jiná předpověd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 19:31
Kartářky-Pořád jiná předpověd

Dobrý večer, už 2krát jsem si nechala vyložit karty, plus vždy když někdo z mojí rodiny šel ke kartářce tak jsem jej poprosila aby se zeptal na mne 8) Vše se všem splnilo, bohužel mě se v kartách pořád mění muj milostný život :roll: jsem z toho docela špatná, a tak se chci zeptat je tu někdo komu se taky furt mění předpovědi v kartách? Příjde mi že snad ty karty nedokážou odhadnout meho partnera budoucího :roll:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 19:47

Nedávno jsem si nechala vyložit karty od dvou různých kartářek a každá mi řekla úplně něco jiného. Znáte někdo „spolehlivou“ kartářku? :-)

Ou
Kelišová 5174 příspěvků 07.02.17 19:51

U všech bohů - najděte si on-line výklad karet na internetu zadarmo a budete to mít s naprosto stejnou spolehlivostí a nebudete platit šaraltánkám, co zneužívající lidi co nejsou silní v přemýšlení, ale o to víc lapají po jakémkoliv náznaku kontroly.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 19:58

Já myslím, že existují lidé, kteří opravdu dokáží budoucnost předpovědět, ale je to asi o tom, tu správnou najít

Geroma 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 20:04

Na to bych se úplně vykaslala a neutracela peníze za nesmysly. On se ten pravý muž najde a sama ho poznas. Za ty peníze bych šla raději na kosmetiku a ke kadernici. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 20:05

Všem co u těch kartářek byli se vše vyplnilo, ale mě ty partneři mi nikdy nevyšli zatím :mrgreen: Furt se to mění a stejně jsem asi ani jednoho podle popisu nepotkala :mrgreen: možná jednoho ale ten mi neskutečně lezl na nervy a musela jsem ho opustit po krátké známosti :roll: Ted mi vyšlo že partnera najdu za delší dobu, tak mě to vyděsilo páč se docela trápim že jsem sama :,( Zakladatelka diskuze

Russet
Extra třída :D 11704 příspěvků 07.02.17 20:06
@Geroma píše:
Na to bych se úplně vykaslala a neutracela peníze za nesmysly. On se ten pravý muž najde a sama ho poznas. Za ty peníze bych šla raději na kosmetiku a ke kadernici. :lol:

Moje řeč ;-) Nebo na dobrou večeři :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 20:07

@Geroma Snad máš pravdu :andel: :mrgreen:

Ou
Kelišová 5174 příspěvků 07.02.17 20:14
@Anonymní píše:
Já myslím, že existují lidé, kteří opravdu dokáží budoucnost předpovědět, ale je to asi o tom, tu správnou najít

ne - neexistujou. Existujou kartářky, které lépe rozumí tomu, jak komunikovat s lidma, aby odcházeli spokojení a příště přišli zase a zase zacálovali.

Jestli existuje jedinná kartářka, která má skutečně schopnost předvídat budnoucnost, tak to může prokázat a vyhrát přes 3 miliony korun. Jakmile to nějaké navrhnete, tak okamžitě začne hledat důvody, proč to neudělá, protože španté energie, nemusí nikomu nic dokazovat a milion dalších výmluv.

http://www.falesni-hraci.cz/…rmalni-vyzva

Ostatně podrobná a překvapivě upřímná seberfelxe bývalé čarodějnice a kartářky

http://noratovinejlip.cz/blog/

nani77
Kecalka 411 příspěvků 07.02.17 20:37

Jak píše Ou, je to jen byznys s očekáváními těch, co si nechtějí vlastní život řídit sami. Šetři prachy za šarlatánky, pečuj o sebe, bav se, sportuj, choď mezi lidi, rozvíjej se, vzdělávej se, cestuj. Tím pro nalezení toho pravého uděláš mnohem víc ;-)
Hodně štěstí!

terien
Echt Kelišová 8115 příspěvků 07.02.17 20:50
@Anonymní píše:
Dobrý večer, už 2krát jsem si nechala vyložit karty, plus vždy když někdo z mojí rodiny šel ke kartářce tak jsem jej poprosila aby se zeptal na mne 8) Vše se všem splnilo, bohužel mě se v kartách pořád mění muj milostný život :roll: jsem z toho docela špatná, a tak se chci zeptat je tu někdo komu se taky furt mění předpovědi v kartách? Příjde mi že snad ty karty nedokážou odhadnout meho partnera budoucího :roll:

A to je divný co :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 21:18
@nani77 Děkuji,a máš pravdu :andel:
@terien píše:
A to je divný co :mrgreen:

No je to divný :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >