Kartičky pojišťovny - kopie?

8115
29.4.17 12:20

Kartičky pojišťovny - kopie?

Ahoj holky, mám otazku, jak to doma děláte s průkazy zdravotní pojišťovny u dětí. Jak to děláte, když má kartičky u sebe jeden rodič a neplánovaně musí jít ten druhý rodič? Já mám udělané kopie a chlap má originály ( zatím jsme naštěstí nemuseli využít ). Kdyby byly doma, tak kdybych náhodou musela pro dítě akutně do školky a k doktorovi, tak se přeci nebudu stavovat pro ni doma. Videla jsem, že ji má i někdo nafocenou v mobilu. Jak to máte doma vy a měli jste někdy s tím problémy u doktora? Díky za zkušenosti :kytka:
Edit: překlepy :oops:

Příspěvek upraven 29.04.17 v 12:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Doe_Jane
29.4.17 12:22

Ahoj :) my máme normálně ofocené, i když jsem hlídala děti tak jsem trvala na tom ať mám u sebe kopie jejich kartiček, naštěstí jsem to nikdy nepoužila, ale syn byl nedávno u babičky na noc, stal se menší úraz a museli jsme se v té nemocnici sejít hned kvůli kartičky

• Nahlásit
  • Citovat
16848
29.4.17 12:24

Kdyz byly deti male, tak jsem mela dve karticky, napsala jsem na pojistovnu, ze jsem je ztratila a dostala jsem nove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
29.4.17 12:27

@Doe_Jane : ve školce mají taky kopie, tak si říkám, že by to mělo stačit. Já už teď právě kopie nechala i prarodičům, ať furt na ně nemusime myslet :think:. Mám barevné kopie.
@vokishka : taky jsem už na to myslela, ale zase potřebuju je ideálně 4× :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11496
29.4.17 12:36

Nijak neřeším, akutně musí ošetřit i bez kartičky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69733
29.4.17 12:36

@myskalucka Jo, kopie nam vzdy stacila, plus tedy pokud se jedna o uraz nebo podobne akutni situaci, tak to jde i bez ni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
29.4.17 13:01

@iiiv : jako asi by měli, ale dohaduj se nějakým blb.cem, nikdy nevíš na koho narazis :(
@j.a.n.i1 : děkuji, taky doufám, že by to mělo stačit, už jsem viděla i tatínka co měl fotku v mobilu a v pohodě. Ale bohužel nikdy nevíš na koho narazis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.17 13:02

Zdravotni prukaz s kartickou je vzdy s ditetem, tam kde je dite, tam he prukazka. Jinak mam karticku v aplikaci pojistovny v telefonu (OZP)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69733
29.4.17 13:06

@myskalucka Pokud je to fakt akutka (a jakože tedy s ničím jiným narychlo nejezdíme), tak si netroufnou odmítnout kvůli průkazce, protože je to pro ně prostě zbytečné rizio.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9641
29.4.17 13:30

Vetsinou staci kopie ci fotka v mobilu.
My to mame tak, ze pouzivane i karticku s proslym datem platnosti. Zatim si toho zadna sestra nevsimla :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
29.4.17 13:32

Měly by stačit kopie, v případě nutnosti se ošetřuje i bez průkazek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4213
29.4.17 13:57

Na úrazové pohotovosti v nemocnici mají dokonce napsáno, že ošetřují i bez kartičky ZP :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama