Kaše - kterou zvolit

18.10.15 22:23

Kaše - kterou zvolit

Dobrý den maminky..s kterou kaší máte nejlepší zkušenosti? Od jaké firmy? A co rýžová kaše..nemají po ní děti zácpu? Děkuji za rady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23033
18.10.15 22:29

Musíš vyzkoušet…
může se ti stát, že ti prcek hodí čtyři druhy kaše na hlavu, než najdeš, která mu chutná.
Náš Honzík měl rád vanilkovou Babylove. Rýžovou nesnědl nikdy ani lžičku.
http://i.mimibazar.cz/…48111626.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
18.10.15 22:29

Tak ja byla maximálně spokojena s kaší od Nutrilonu. Malému chutnala. Vyzkoušela jsem více značek, ale i me chutove chutnala ta od Nutrilonu a prcek co mohl ujist :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
18.10.15 22:30

Rýžovou jsem kupovala obyčejnou instantní Nestlé, je to jen rýže, nic jiného a zácpu po ní dcera neměla. Byla v době, kdy jsem začínala s kašema, ještě dost kojená, tak se s tím trávení srovnalo pěkně. Ty koupené připravené kaše malé nechutnaly a když jsem to ochutnala sama, musela jsem jí dát za pravdu. Tak jsem je začala vařit a dochucovat sama. Kaši koupenou jsem zkoušela Hipp a ještě nějakou, teď si nemůžu vzpomenout, ale obě mi připadaly proti těm domácím takové řídké, mdlé, jako by byly z vody a ne z mléka :nevim: Přitom byly určitě mléčné a připravovala jsem je podle návodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
18.10.15 22:41

Já zase kupuju skoro výhradně rýžové :) Zácpu po nich nikdy neměli.
U nás se sní jakákoliv kaše od jakékoliv značky, ale nejvíce kupuji Sunarku a Hami.
Sem tam nestlé. Ale jak říkám, mně přijdou v pohodě všechny takové ty běžné kaše :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
18.10.15 22:54
@Lentilka30 píše:
Dobrý den maminky..s kterou kaší máte nejlepší zkušenosti? Od jaké firmy? A co rýžová kaše..nemají po ní děti zácpu? Děkuji za rady..

ja jsem vzdy utracela jak blazen za blbosti tohoto typu a musím rict, ze nakonec jsem koupila obyc krupicku a obe deti to miluji :) nedavam tam zadny cukr, semtam trosku kakaa a nebo ovoce, jogurt… chystam se na ryzovou variantu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
19.10.15 00:31

Kupuju vícezrnné kaše, aby tam bylo víc obilovin… Sunarka i Hamé mají verzi s různými obilovinami, jsou to mléčné ochucené kaše.
jenže ty jsou hrozně přeslazené - takže k tomu dokupuju ve zdravé výživě čisté kaše z různých obilovin, jsou hodně levné (23,–Kč) a ty si k tomu přimíchám. Chutná to oběma dětem. (pětileťák mi stále každý den snídá kaši, zároveň s dvouleťačkou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5932
19.10.15 00:47
@Lentilka30 píše:
Dobrý den maminky..s kterou kaší máte nejlepší zkušenosti? Od jaké firmy? A co rýžová kaše..nemají po ní děti zácpu? Děkuji za rady..

Tak třeba ta Kozí kaše je blaf, tu bych nedoporučovala.

Já vařila obyčejnou kaši z ovesných vloček a jablkem.
Nebylo to tak pohodlné jako udĕlat tu kupovanou, ale dalo se na tom ušetřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59287
19.10.15 07:17

@Lentilka30 zkoušeli jsme jich několik, klukovi nejvíc chutnala babylove medová, ovšem domácí je domácí :mrgreen: tu zblajzne hned. Kupované mu fakt nejely, bylo to dost o nucení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2473
19.10.15 07:23

Nejlepší byly kaše Nominal ze zdravé výživy, jen čistě obiloviny, které jsem smíchala s UM. Ty Hami kaše, Sunarky atd. mi přišly přeslazené uměliny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
19.10.15 13:13

@Lidym Zrovna jsem si říkala, jestli by mimča mohly klasické nominaly. Já miluju pohankovou a mám doma nějaé zmražené MM, tak bych mu to pak udělala z toho. Se mi právě ty předražené dětské moc kupovat nechcou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2473
20.10.15 09:42

@Pavca13 Co by se nemohly používat? Dnes je masáž od výrobců dětské výživy. Já jsem je používala. Taky jsem se o nich dozvěděla tady z Emimina od jiných maminek. Cena mě vyšla zhruba jako u těch kupovaných, protože jsem používala UM. Nešlo mi odsávat MM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.15 14:42

Děkuji za rady..asi je potřeba to vyzkoušet..:) a když jsme u těch domácích..v jakém poměru dáváte rýži, vločky ku mléku? a jaké mléko používáte? chtěla bych to pro 6 měsíčního uličníka..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
31.10.18 16:27

Už je to starý příspěvěk,ale určitě stále aktuální téma i pro další maminky. Já bych zrovna Kozí kaše doporučila. Dcera je miluje. Zkoušela jsem i volně prodejné známé kaše typu Sunarka, Hami a letěli do koše. Ze všech ji strašně bolelo bříško, po kozích ne.Zkoušela jsem i domácí a ty vůbec nechce. Takže když doma dělám krupicovou kaši, tak sobě z krupičky a malé kozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12844
1.11.18 08:18

Za mě jsou nejlepší domácí kaše, víš co si tam dáš ;)
Neni to nic složitého, třeba rýžová kaše , jáhlová kaše , pohanková kaše a nebo ovesná kaše, kupuji drcené vločky, ty se nemusí nechat přez noc, zaliju mlékem, chvíli povařím a hototvo, tu dcerka miluje nejvíc :mavam:

Jinak tady jsou recenze od miminek na různé kupované kaše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama