Kaše na noc nezabírá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
markeeetka20
Kecalka 106 příspěvků 08.10.14 19:40
Kaše na noc nezabírá

Ahoj holky, prosím o radu nebo vaší zkušenost. Mám 3,5 měsíční miminko. 7 týdnů jsem kojila a od té doby je na UM. Malý od toho 6 týdne hezky v noci spinkal a budil se jednou v noci tak kolem 2 na jídlo. Ovšem od víkendu se začal budit celou noc co 3 hodinky. Vím, že kaše je od ukončeného 4. měsíce, ale rozhodla jsem se, že mu jí na noc vzhledem k jeho váze udělám už teď.(62 cm, 6,5 kg). Myslím totiž že mu jen mlíčko nestačí. Kaši (rýžovou, nemléčnou) mu dávám 3 den, ale je to bez úspěchu..budí se pořád stejně. Prosím vás teda o názor, nebo jesli jste se s tím některá taky nesetkala, že by kaše nezabrala? Děkuji za odpovědi a rady :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 08.10.14 19:42

Ono nikde není napsáno, že se budí hlady. Miminka většinou celou noc spát prostě nevydrží. Kaši bych dříve, než je doporučeno, rozhodně nedávala.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 08.10.14 19:43

Ano, kaše rozhodně vždycky nezabere…tak malýmu mimi tím akorát zatěžuješ zbytečně trávení. že se v noci budí, je naprosto normální, ještě chvíli bude.

markeeetka20
Kecalka 106 příspěvků 08.10.14 19:44

No myslím že je to hlad, když mi pokaždé vypije cca 115 ml UM…

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 19:45

@markeeetka20 šmajrá, proč mu dáváš kaši, když na to není připravený? Je normální, že se děti budí často.. to kaší nespravíš :zed: je ještě malej.. na prospané celé noci je ještě hodně času..

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 08.10.14 19:45

@markeeetka20 Souhlasím s @hanka.br. Kaše není žádný zaručený recept na celonoční spaní, děti se budí ze sto a jednoho důvodu. Za mě lepší jednou v noci vstát a dát mlíko, než dítě napchat večer jako husu.

Anix
Závislačka 3749 příspěvků 08.10.14 19:46

@markeeetka20
No zkusila bych 1 až 2 dny a prdla nato, na krabici od kaše určitě není napsáno že po ní bude spát 12h v kuse. A pokud se budí tak to nebude hladem.
Náš prcek spal celou noc a to byl jen na mléku, první kaši měl možná v 7 nebo 8m.
Valná většina mamin si myslí že pokud dítě se v noci budí tak musí mít určitě hlad.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 08.10.14 19:48
@markeeetka20 píše:
No myslím že je to hlad, když mi pokaždé vypije cca 115 ml UM…

ano, může mít hlad, protože má tak maličký žaludek, že s emu tam prostě víc jídla nevejde, než na ty 3 hodiny. po té kaši mu bude akorát těžko, je na to brzy

gaaabule
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 08.10.14 19:48

Kaši mu dáváš fakt brzo. Nám se taky furt budí… Prostě musíš v noci vstávat a basta :)

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 08.10.14 19:49

Tak se do ní nepouštějte, víš co, já jsem dávala na noc dětem slabou a řídkou krupičku, kterou jsem vařila v UM. Postupně jsem přidávala na hustotě a množství

Elen8
Extra třída :D 13009 příspěvků 08.10.14 19:50

@markeeetka20 cca do nějakého 4 měsíce se mi malá budila tuším jen kolem 3 ráno byl režim 22 hodin, 3 ráno a pak kolem 8 hodiny… od cca 4tého měsíce usíná kolem půl 11 večer u mlíka, pak ve 2 vstáváme na mlíko a pak ještě kolem 5 ráno a v 8ráno je vzhůru, pokaždé vypije 150 ml mlíka, nebo mlíčka s kaší od nestle… kaši prvně sice brala, ale na noc to bylo bez úspěchu vstávala pořád stejně a ted už kaši ani jíst nechce…

Prostě má nějaký režim a basta, já to neřeším, samozřejmě bych se ráda vyspala, ale co se dá dělat, hold jsem doma na mateřské a tohle k tomu patří :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 9334 příspěvků 33 inzerátů 08.10.14 19:51

Takhle male deti proste nespi celou noc. Syn zacal spal celou noc az v 18 mesicich.

Elen8
Extra třída :D 13009 příspěvků 08.10.14 19:52

Jestli jí dává o 14 dnů dříve tak bych v tom zase tak hrozný problém neviděla… :nevim: dětem které jsou hubení se má dávat kaše dříve, a to samé zase s příkrmem u dětí které blinkají tak taky dr doporučují dávat příkrm dřív, takže v tom bych zase velký problém nehledala…

Verun83
Echt Kelišová 9334 příspěvků 33 inzerátů 08.10.14 19:52

A kase ani nic jinyho u nas nezabralo. Proste to tak bylo.

atominnka
Generální žvanilka 22016 příspěvků 08.10.14 19:55

Promin, ale rvát tak malýmu miminu kaši??? 8o Neblbni… Radu nemám, holt vstávat v noci, no :nevim:

Já nevím, co je to za modu, rvát děckám hned kaši protože nespí celou noc. šmarjá, je to mimino, ty často nevydrží celou noc spát. Syn v 10m taky nespí celou noc :nevim: A nikdy nespal,. kaši dostal až po ukončeném 7.měsíci. A stejně ani po ní nespal.

Příspěvek upraven 08.10.14 v 19:57

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >